Skoči na vsebino

Tromostovje


Anubis

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Sreda je, vreme je hladno...torej se vidimo na Tromostovju zvecer ne? In kdor bo spet startal s sladoledom, da me bo zeblo ob pogledu nanj..... Danes obvezno s seboj radiatorcke, da ne bomo spet komunale klicali, da nas odmrznejo z asfalta...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidimo se na tromostovju, pa cetudi pridem z avtom!

twin rules

Zarja

Zarja dobrodosla nazaj...

Pa da ne bos slucajno kaksnih Turkov v prtljazniku prevazala...Ljubljanica je blizu

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidimo se na tromostovju, pa cetudi pridem z avtom!

twin rules

Zarja

Gule-gule !(Zarja že ve kaj to pomeni)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo na hitro napiše kdaj se danes dobite na Tromosovju, ker bom verjetn prišla, grem ravno na tiste konce pa tk. Pridem sama pa z motorjem, pa dej pejte tud drugi z motorji, sej ni tk mrzlo, če js lahko iz Velenja pridem. Pa zato, da vas bom našla. Da ne bom tk zgubljena tam.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A bos mojga tud

LP Climber

Tvoj motor me ne zanima tako kot njegov. Pa ne zato ker mi ni tvoj motor všeč ampak zato ker ima od luckya motor nekaj kar tvoj nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lucky, a danes prideš da poslikam malo tvoj motor?

Kot sem ti povedal po telefonu, me danes zal ne bo na Preserca. Ko se vrnem s sluzbene poti, bom slikal naslonjalo in ti fotke poslal na mail ali pa ti jih bom prinesel osebno na disketi. Upam, da se ti ne mudi prevec.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19.9. Tromostovje

Prisli samo najbolj pogumni, a kljub temu brez motorjev.

Dez je naredil svoje.

Mimo so se peljali stirje motoristi vendar nobeden ni hotel biti prvi.

Na mesto motoristov postavili ogromen sopek za mir

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa na zalost danes ni bilo - sem bil poslovno v Zagrebu, pa sem prisel bolj pozno, pa se potem sem moral delati. No, edino se na fitens mi je uspelo iti... ampak ze potem, ko vas ni bilo vec...

Pa drugic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je bila udelezba s stirikolesniki, je bilo prekleto mraz...Sopek pa je najbrz misljen za konec sezone...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen konec sezone neki.

Včeraj sem šel v Petrovče v mototrgovino pogledati, če imajo kaj toplih cot za pod usnje.

Pa je prodajalec rekel, da so vse prodali in da še nikoli niso prodali toliko toplih podoblačil, kot letos.

Torej, mnogo se jih misli voziti tudi pozimi.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm,moje izkusnje z "toplimi" moto-podoblacili so dosedaj zelo porazne.previsoke cene in zanic kvaliteta (beri: ZEEEEEEBEEEEEEEE).pojdi rajsi v kaksen shop za seniorje in revmatike....angora-zajci delajo cudeze,predvsem s kaksno membranco...

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kljub temu, da je bila udelezba s stirikolesniki, je bilo prekleto mraz...Sopek pa je najbrz misljen za konec sezone...

...siegen, glauben, kriegen...

Samo se ti nadaj

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo včeri sm mela že trden namen prit na tromostovje. Sam morm priznat, da moja oprema ne prenese takih temperatur in drugih vremenskih neugodnosti. Pri eni od naslednjih plač, bom morala še precej pljunit za ornk opremo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, razumem.

Ampak, saj veš, človek raje zavije k motoristom, kot k seniorjem.

Seniorji, razumem, Sir.

ne brrrm,resno mislim.te "podobleke" za motoriste so predrage in ne toliko kvalitetne.sprobano.ce te beseda seniorji toliko moti,ok,pojdi v trgovino z ekspedicijsko opremo...ista fora,samo zopet drazje.

sicer se najde kaksen dober komad v moto-trgovinah,samo je treba dolgo iskati.in vecina te opreme ni za voznjo izpod 10°C.tako to izgleda.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se celo jaz sem hotel priti, pa smo imeli vajo z bendom do 21.00 potem se mi pa ni vec dalo...

Pa tko al tko bi mogu z avtom prit!

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!