Skoči na vsebino

Tromostovje


Anubis

Priporočene objave

quote:

Se celo jaz sem hotel priti, pa smo imeli vajo z bendom do 21.00 potem se mi pa ni vec dalo...

Pa tko al tko bi mogu z avtom prit!

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Ah Einherjer, ti si pa zdej tak al tak čist v drugem svetu!!!

Saj res, kako pa kaj situacija??? Se vse odvija po planu????

Dej pokliči kaj človek, da sploh še vidim, da živiš!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah Einherjer, ti si pa zdej tak al tak čist v drugem svetu!!!

Saj res, kako pa kaj situacija??? Se vse odvija po planu????

Dej pokliči kaj človek, da sploh se vidim, da ?ivis!!!

kisses

Pupa

Seveda sem ziv... ce bi imel kaj casa bi te res poklical ampak sej ves, dve zenski, dve kaci, pravne zadeve, sluzba, band, klub... Ni to lahko...

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, če maš pa za vse to čas, lahko pa tudi še eno prijetljico pokličeš na vsake toliko. Po pravici povedano sem se že naveličala te stalno klicati. Lahko bi se malo potrudil!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bila z Gorano na poti na Tromostovje, pa je na naąem koncu začel tolk scat, da sva lahko samo obrnila. Je pa res, da se nama ni dalo oblačit deľnih kombenezionov, usnjeni se pa suąi tudi do tri

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sva bila z Gorano na poti na Tromostovje, pa je na naąem koncu začel tolk scat, da sva lahko samo obrnila. Je pa res, da se nama ni dalo oblačit deľnih kombenezionov, usnjeni se pa suąi tudi do tri

Tadej

Z ženo sva bila na tromostovju-z avtom,bilo pa je prazno kot po kugi,saj je deževalo.Do prihodnjič !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se bo treba malo podruzit danes zvecer ja...

...siegen, glauben, kriegen...

Gledam skozi okno in kar dvomim...dežuje tako kot v tropih...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimber sorry če nas nisi dočakal.

Smo odšli ob 8.30 proti bike baru v šiško.

smo bili pa na tromostovju sledeči z motorji: perla, jaz+1/2, fisherman, tadej, kolega od fishermana(bodoči forumaš)ter z avtom pero in njegova 1/2 in v šiški se nam je pridružila še pupa.mislim da sem še ene dva pozabil pa nevem koga zato se že vnaprej opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrešili smo se za kakšnih 20min. Suzuki je bil tam ( naspidiran kot vedne, hehehe) in še dva, ki ju nisem poznal; z Barb sva prišla pogledat, potem pa je bilo (zopet) mraz in smo se počasi pobrali. Bo treba malo bolje organizirat.

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

potem pa je bilo (zopet) mraz in smo se počasi pobrali. Bo treba malo bolje organizirat.

...siegen, glauben, kriegen...

JA AMPAK ZA SLADOLED JE PA ŠE BLO.

SE BO TREBA ZMENIT ZA NEKI ZAPRT PROSTOR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sladoled...brrrr..zazeblo me je že ko sem samo opazoval, kako dotične osebe uživajo v drsenju zmrzali po požiralniku...

bo treba malo ustreznejšo lokacijo definirat...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi: nikogar nisi pozabil, v Bike baru smo videli se Greena in nekaj cez 10 je pribrzel se Einherjer.

@Climber: zal mi je, saj sem pomislila tudi nate in da te poklicem, samo sem trenutno malo out in kar ne vem, kako je s kom..., tvojega sporocila na forumu pa zal nisem prebrala.

@Suzuki, Anubis & Barb in se kdo, s komer smo se zgresili: skoda no ... ja, res se bo treba bolje organizirat, kajti mraz nas kmalu prezene s Tromostovja ...

Pogovarjali smo se, da bi se dobivali ob sredah na kaksni drugi, doloceni lokaciji zaprtega tipa ... nadaljujem v topicu Motosvetova SREDA v ...

P.s: glede premiere ogrevanih rock vceraj: priklopljene so bile na prvo stopnjo, zato ni bilo "prave vrocine", na drugi stopnji pa ... olala

Perla

Uredil - Perla on 27/09/2001 11:24:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic sory, pa oprosti - sprejemam samo prakticna opravicila (pijaca, hrana)

Sem polizal en sladoled s suzukijem, pol sem se pa skor mim vas pelu - doma sem cisto blizu!!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem pogledat ampak najbrž ne prej kot okrog 19:45-20:00....pa upam, da se ne bo spet kdo s sladoledom prehlajal...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!