Skoči na vsebino

NFS....


Priporočene objave

Ja, lepo, da ste se imeli na NFS fino. Tudi midva z Maticom sva se imela fino ampak samo do 22,30, ko so ga zvili ledvični kamni (to, da so ledvični kamni, sva izvedela šele v Ljubljani na urgenci) in sva odšla v sobo. Moram reči, da je bilo prav grozljivo, zato sva ob 5 zjutraj, ko se je napad ponovil odbrzela kar direktno v Ljubljano. Po poti me je ob 6 ustavil policija, ker sem priletela v radar. Čeprav sem peljala 45 km/h več, kot je bilo dovoljeno, me ni preveč oglobil (samo 5.000), ker je videl, kako je z Maticom in se je celo ponudil, da pokliče rešilca, ampak sem ga vseeno sama peljala naprej. Pa da ne boste mislili, da je kaj bolje. Napadi se mu še kar ponavljajo in res je pravi revež. Še v življenju nisem videla človeka, ki bi tako trpel.

No, to bi bil kratek povzetek najinega NFS. Upam, da bo naslednje leto boljše!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MImogrede: naj bo ta tema za vtise z NFS, ker sem ostalo zaklenil... da ne bo toliko tem... 8)

opa... gregs je k seb prsu... :wink: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lepo, da ste se imeli na NFS fino. Tudi midva z Maticom sva se imela fino ampak samo do 22,30, ko so ga zvili ledvični kamni (to, da so ledvični kamni, sva izvedela šele v Ljubljani na urgenci) in sva odšla v sobo. Moram reči, da je bilo prav grozljivo, zato sva ob 5 zjutraj, ko se je napad ponovil odbrzela kar direktno v Ljubljano. Po poti me je ob 6 ustavil policija, ker sem priletela v radar. Čeprav sem peljala 45 km/h več, kot je bilo dovoljeno, me ni preveč oglobil (samo 5.000), ker je videl, kako je z Maticom in se je celo ponudil, da pokliče rešilca, ampak sem ga vseeno sama peljala naprej. Pa da ne boste mislili, da je kaj bolje. Napadi se mu še kar ponavljajo in res je pravi revež. Še v življenju nisem videla človeka, ki bi tako trpel.

No, to bi bil kratek povzetek najinega NFS. Upam, da bo naslednje leto boljše!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... lepo pozdravi matica... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lepo, da ste se imeli na NFS fino. Tudi midva z Maticom sva se imela fino ampak samo do 22,30, ko so ga zvili ledvični kamni (to, da so ledvični kamni, sva izvedela šele v Ljubljani na urgenci) in sva odšla v sobo. Moram reči, da je bilo prav grozljivo, zato sva ob 5 zjutraj, ko se je napad ponovil odbrzela kar direktno v Ljubljano. Po poti me je ob 6 ustavil policija, ker sem priletela v radar. Čeprav sem peljala 45 km/h več, kot je bilo dovoljeno, me ni preveč oglobil (samo 5.000), ker je videl, kako je z Maticom in se je celo ponudil, da pokliče rešilca, ampak sem ga vseeno sama peljala naprej. Pa da ne boste mislili, da je kaj bolje. Napadi se mu še kar ponavljajo in res je pravi revež. Še v življenju nisem videla človeka, ki bi tako trpel.

No, to bi bil kratek povzetek najinega NFS. Upam, da bo naslednje leto boljše!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... lepo pozdravi matica... :(

Hmm, pa glej da ga skupi spraviš čim prej, :wink: ... sezona 2003 že trka na vrata! :P :P

P.S.: Čestitke možu postave v modrem, za pametno potezo in kompromisno rešitev! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dada, "pocajtaj" Matica.

Če bo kaj v uteho, v študentskih časih, kakšnih 22 let nazaj so tudi mene napadli ledvični kamni. Popoldne telovadba, čez noč zabava, naslednji dan sem se pa komaj privlekel v Koper. Sosed zdravnik je rekel, malo počakati, dosti piti, bodo šli sami naprej. In res, ena dva dni me je metalo po tleh od bolečin, potem pa je šel kamen naprej. In kamnolom smo zaprli, nič več kamenja od tedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva z Maticom sva se imela fino ampak samo do 22,30, ko so ga zvili ledvični kamni (to, da so ledvični kamni, sva izvedela šele v Ljubljani na urgenci) in sva odšla v sobo.

A zato sta tako kmalu izginila? Ja nič, naj se čimpreje pozdravi (menda proti ledvičnim kamnom pomaga veliko piva :wink: ), pa čimlepše praznike, kljub tem nevšečnostim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lepo, da ste se imeli na NFS fino. Tudi midva z Maticom sva se imela fino ampak samo do 22,30, ko so ga zvili ledvični kamni

Smola... Upam, da gre na bolje... Sicer pa: ni bil edini v tezavah tisti vecer... ce mu bo kaj v tolazbo... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lepo, da ste se imeli na NFS fino. Tudi midva z Maticom sva se imela fino ampak samo do 22,30, ko so ga zvili ledvični kamni

Smola... Upam, da gre na bolje... Sicer pa: ni bil edini v tezavah tisti vecer... ce mu bo kaj v tolazbo... :roll:

Nehaj se smilit samemu sebi. Pa povej, da ti je šele zdej res končno fajn postalo.

Nej se rajš drugi sekirajo.

Imaš drugega bolj pametnega posla dost. 8) 8)

Če sem meglo brcnil ja pol pa :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehaj se smilit samemu sebi. Pa povej, da ti je šele zdej res končno fajn postalo.

Nej se rajš drugi sekirajo.

Imaš drugega bolj pametnega posla dost. 8) 8)

Če sem meglo brcnil ja pol pa

Ker nimam pojma, kaj si sploh mislil in ker nimas pojma, kaj sem jaz mislil, potem ti povem, da si krepko brcnil v temo. Upam, da si nisi noge spahnil ... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehaj se smilit samemu sebi. Pa povej, da ti je šele zdej res končno fajn postalo.

Nej se rajš drugi sekirajo.

Imaš drugega bolj pametnega posla dost. 8) 8)

Če sem meglo brcnil ja pol pa

Ker nimam pojma, kaj si sploh mislil in ker nimas pojma, kaj sem jaz mislil, potem ti povem, da si krepko brcnil v temo. Upam, da si nisi noge spahnil ... :twisted: :D

Mal sem še z drugega topica pobral in izgleda krepko meglo brcnil. Se zgodi, tud v ta bolj familijah. :oops:

Sicer pa majn v šifrah piši. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj rečem NSF je bil super.še posebej se moram zahvaliti trishi za organizacijo in seveda za kremšnite.

ja pa zasavcem za dobro družbo in seveda vsem ostalim. še enkrat blo je res fajn 8) 8) 8)

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr da res! Stran je trenutno nedosegljiva poskusite ponovno čez dve ure :?: Pa dej mau odjenejte tut jest bi rad slike pogledal :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj skor pozabu! Bil je moj prvi FS, zelo sem bil zadovoljen - na žalost smo mogli kmalu domov. Baje sem bil izreban za eno nagrado :oops: :cry: Kdo kej ve o tem :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda si bil res, kakega uradnega zapisnika pa nismo vodili, za manjkajoče se tudi nismo kaj dosti sekirali in smo žrebali naprej tako, da si dobil: nič, niente, nix, not a thing, nada, ... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda si bil res, kakega uradnega zapisnika pa nismo vodili, za manjkajoče se tudi nismo kaj dosti sekirali in smo žrebali naprej tako, da si dobil: nič, niente, nix, not a thing, nada, ... :wink: :D

Nič :?: :?: :cry: :cry: :cry:

In iz tega sem naredil nauk da nikoli ne zapusti pred koncem žura ne glede na druge :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, vsaka šola nekaj stane. :lol:

Če bi bil tam bi lahko dobil: možnost ogleda tovarne dimnikov Akrapovič ali dežnik ali majico ali bmwjevski plakat in morda še kaj ali pa prazno steklenico piva Union (zadnja izžrebana nagrada).

Pa brez bokserk mlajša generacija na taka motosvetovska žrebanja raje ne hoditi. Na srečo od nas iz "zlate" generacije nihče ni terjal spuščanja hlač pod kolena, ker sovražim bokserke (tangicerulzzz presss) :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa brez bokserk mlajša generacija na taka motosvetovska žrebanja raje ne hoditi. Na srečo od nas iz "zlate" generacije nihče ni terjal spuščanja hlač pod kolena, ker sovražim bokserke (tangicerulzzz presss) :wink: :lol:

Brrrm kot sem lahko razbrala res sovražiš bokserke, po tem sklepam, da si pripadnik tangic! no naslednjič si na vrsti ti s tangicami pa pazi naj bodo lakirane!!!! :D :D :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa brez bokserk mlajša generacija na taka motosvetovska žrebanja raje ne hoditi. Na srečo od nas iz "zlate" generacije nihče ni terjal spuščanja hlač pod kolena, ker sovražim bokserke (tangicerulzzz presss) :wink: :lol:

Brrrm kot sem lahko razbrala res sovražiš bokserke, po tem sklepam, da si pripadnik tangic! no naslednjič si na vrsti ti s tangicami pa pazi naj bodo lakirane!!!! :D :D :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Brrrm, ... UFFF! :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!