Skoči na vsebino

NFS....


Priporočene objave

naj ostanejo v dvomih! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dvoma ni več spljoh ... 8) :arrow: ... imamo tudi mi programe za povečavo :twisted: :wink: :arrow:

zdaj moram pa res mal več časa preživeti na forumu, ker vidim, da sem kar zanimiva! vsi ste si dal dela z mano! Pohvalno!

Mislim da samo s tvojimi tangicami! :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobre fotke 8) Kiki seveda na fotkah prevladuje kar sploh ni narobe :P

Amm tista slika s Tatjano mi nekako ne gre skupej?? A se samo tko vidi a ni blo nic spodej :oops: :shock: cccc...

Robert, mislim,........spuodi :P :P :shock: :wink: .....moški del zasavske sekcije je zaključil z analizo, rezultati analize, bodo v najkrajšem možnem času podani v zasavski sekciji motosveta. 8) 8) 8) Sicer, pa....po preverjanju stanja na terenu, haaa, oči zasavske sekcije so na pecljih :wink: :D ...tako,da...haaa, bodite pozorni na naslednjih fs-jih :shock: .....hihihihihihihihihihi :twisted: , imamo ultra usposobljeni vohunsko fotografski oddelek :twisted: :twisted: :oops: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok analiza končana! rezultati so cool! Pa pazite, da vam očke ne padejo s peceljčkov, ker ste jih te dni kar dobro obremenjevali!

Ko bi bili še za druge stvari tako natančni in jih opazovali bi bilo super! :twisted: :twisted:

:squarewink: LEP POZDRAV VSEM SKUPAJ

:D :D TEMA ZAKLJUČENA :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam fotke,ki jih je Lojzi tako veselo šklocal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lojzi a je kartica crknla..........al maš ti tut vse cenzuriran??????????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam fotke,ki jih je Lojzi tako veselo šklocal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lojzi a je kartica crknla..........al maš ti tut vse cenzuriran??????????? :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

Dobiš po mejlu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš po mejlu!

Luji chechk tvoj PM :wink:

Luji smuča na Rogli in namaka pete v Zrečah!

8)

1 tedn bo treba počakat

Aj ja jaj :!:

A ni to ze ta teden :?: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, drugače pa sem dodal še svoje fotke iz NFS med galerije... nekaj je prav -... kako bi rekel.,.. zanimivo vročih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pravilno interpretiranje slike na kateri s Hanzijem pleševa... Pod pulovrom sem mela oblečeno majčko!!!

Tak da neujo vaši perverzni možgani kaj sklepali... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi mi nič sklepali, če se ne bi sama javila. Jaz nimam nobenih informacij o kakršni koli majici. Če je kdo videl majico, naj dvigne roko, jaz je nisem. (kjerjedimjetudiogenj presss) :wink: :lol: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!