Skoči na vsebino

Prejemki cerkve iz proračunskih sredstev


I30

Priporočene objave

no upaj, da ne bi se tvoje seme skakako komu v teh breznih po modah. bi bolj malo kokodajsal po forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no upaj, da ne bi se tvoje seme skakako komu v teh breznih po modah. bi bolj malo kokodajsal po forumu.

SPRAVA je že bila, če se ne motim, samo ne vem kdaj se bodo spravili tisti ki niso bili na strani ZAVEZNIKOV, sicer pa je vsaka vojna umazana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pisal spravo? zihr kaksn neopredeljen, nevtralen in objektiven partijec. aha, sprava.

 

sicer so si pa tako vsi streljani zasluzili brezna, jame in metka v celo. je partija tako rekla. zihr stima.

je partija bog? za veliko vecino tukaj ocitno. ergo ste cisto enaki vernikom. ni razlike. eni se derete z leve drugi z desne.

 

dober tek. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pisal spravo? zihr kaksn neopredeljen, nevtralen in objektiven partijec. aha, sprava.

 

sicer so si pa tako vsi streljani zasluzili brezna, jame in metka v celo. je partija tako rekla. zihr stima.

je partija bog? za veliko vecino tukaj ocitno. ergo ste cisto enaki vernikom. ni razlike. eni se derete z leve drugi z desne.

 

dober tek. ;)

Pa kaj maš ti JANŠEV SINDROM ?  Ti na RDEČO ne ustavljaš a nede, ker to so se tudi grdi komunajzarji spomnili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. imas ti levi sindrom (LDS-PS-SD-KP-in-kaj-se-vse-se-ne-bodo-spomnili)?

 

vidis, v tem ticu grmi zajec. ti mene popredalckal kot jansista, fasista, klerikalca in zihr se bos se kaj spomnil, pa nikjer nisem omenil da sem za katerokoli od tebe opredalckanih opcij. pisem samo PROTI (skrajno) levi opciji. in ze to je dovolj, da nekaterim dvigne dekl, ker povrsno berejo (ce sploh; ker ocitno se pavlovsko odzivajo samo na dolocene draze).

 

strpen in toleranten samo dokler so na _tapravi_ strani. cestitam. :glare:

 

potem se pa ljudje sprasujejo zakaj je slovenija kjer je. :BUA::SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič te jaz nisem popredalčkal, sam si se

itaq pa si ti na boljšem k si v Gracu mi pa v Dreku

Stvar perspektive!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič te jaz nisem popredalčkal, sam si se

itaq pa si ti na boljšem k si v Gracu mi pa v Dreku

sayo, da ne bom zacel iskati vseh tvojih postov, kjer med ostalim tudi mene tlacis tocno v te predalcke. ce si ze nekaj zinil vsaj stoj za povedanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sayo, da ne bom zacel iskati vseh tvojih postov, kjer med ostalim tudi mene tlacis tocno v te predalcke. ce si ze nekaj zinil vsaj stoj za povedanim.

Seveda sem te popredalčkal (pa ne edini), saj si odkrito NESTRPEN do RDEČKARJEV

P.S. brezveze, itaq se nisva razumela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice in sayo..... srečanje s papežem bi vama zihr koristilo...oba bi bila bordo rudeča u lica :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 beli dim v rimu

 v lublani pa pičkin dim :kva1:

 

Pičkin dim je pri nas zaenkrat dokazano bil samo v Dvoru pri Polhovem Gradcu. (Trobčeva peč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem te popredalčkal (pa ne edini), saj si odkrito NESTRPEN do RDEČKARJEV

P.S. brezveze, itaq se nisva razumela

 

:kva1:  Glede na kupčkanje, predalčkanje in vsemogoče pozicioniranje naroda na

-ultra leve

- leve

- levo sredinske

- sredinske

- desno sredinske

- desne

- ultra desne

- levo diagonalne

- desno diagonalne

- sredinsko hiperparabolično desne

- in tako naprej............................................

 

je evidentno, da je JJ uspel :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj je JJ uspel? so vse to SAMO njegove zasluge? ali je mogoce dovoljena moznost, da se kdo drug (iz kaksne druge politicne opcije) uspesno mesa drek v glavo slovenskega naroda?

 

ma ne, zihr ne. vsi ostali so brezmadezni.

 

 

@ sayo: saj ne vem ti naj narisem ali kako ti objasniti, da v primeru se ne strinjati z levico se ne pomeni se strinjati z desnico. samo to za nekatere pac ni mozno. in predalckajo. pa saj......... itaq si d´best in oh in sploh. uzivaj v lastnem svicu. drugi pa bodo v tvoiem doprinosu v drzavni proracun na raznih otokih in v oazah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje napiši, da so vsi pokvarjeni(levi, desni, srednji, rdeči, beli, črni, roza, .. .).

Bo bližje resnici  :sleep2:

 

TOČNO!!       :yes:  :notworthy: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Raje napiši, da so vsi pokvarjeni(levi, desni, srednji, rdeči, beli, črni, roza, .. .).

Bo bližje resnici  :sleep2:

ocitno so. zanimivo se mi zdi, da vecina tega se vedno ni dojela. in seveda so "njihovi" najbolj pravicni.

 

divide et impera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nova potrditev že znane lopovsko pederaške združbe iz samega vrha:

Vir: http://www.24ur.com/novice/svet/papez-priznal-obstoj-koruptivnega-gejevskega-lobija-znotraj-vatikana.html

O tem so poročali na katoliškem blogu Rorate Caeli. Deli pogovora s papežem so objavljeni na čilski katoliški strani Reflexion y Liberation. "Ja to je zapleteno. V kuriji so sveti ljduje, res so sveti ljudje. Vendar pa tam obstaja tudi val korupcije in pravb tako, to je res, govorijo o gejevskem lobiju. In to je res, res je tam. Morali bomo pogledati, kaj lahko storimo," na omenjeni spletni strani navajajo papeževe besede. Pri tem naj ne bi povedal, kako bi lahko ukrepal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa bolj zanima po katerem zakonu lahko gre 58 letni župnik v penzijo??!

Delaj tako kot ti ukazujejo farji in  ne glej kaj delajo oni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bolj zanima po katerem zakonu lahko gre 58 letni župnik v penzijo??!

Po istem kot vsi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerkveni lopovi so bili povezani še z Sicilijansko mafio, naši župniki se pa kar malo nevedne delajo

Največji hec je zdaj, da čez svoje vatikanske šefe udrihajo. Bodo menda, če sem prav razumel zapis po štuhcevem klobasanju, svojo cerkev naredili. Kot pred leti Henrik the 8.th., ko je hotel svojo kurbarijo uzakonit. No tle gre le za malenkostne razlike v kurbariji, pa za veliko razliko, da je bil Henry dec u hlačah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za osvetlitev in argumentacijo zgornje trditve:

 

"V pogovoru za Odmeve na Televiziji Slovenija pa je Štuhec dejal, da je skrajni čas, da “se zavzamemo za svojo cerkev”"

 

Vir, ki zanimivo razmišlja kako stuhec razmišlja o vatikanu kot svinji:

 

http://vezjak.blog.siol.net/2013/08/01/vatikan-kot-svinja-in-domaca-cerkev-kot-melnati-zakelj/

 

 

Ejjj, ta pa je res usekan!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po istem kot vsi ostali.

?????

Mislim da "župnik" pri 58 letih s končano fakulteto nikakor ne more imeti več kot 32 let delovne dobe !Torej kako gre v penzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!