Skoči na vsebino

Prejemki cerkve iz proračunskih sredstev


I30

Priporočene objave

Jaz poznam mudela k mu je cerkev pomagala, moral je hodit k maši pol je pa nepremičnine jerbu

Jaz pa mudela, ki mu je cerkev dala denar, da se je iz švabarije sem privlekel in kupil kmetijo od dedičev pokojnika, ki je bil fajn človk. Sedaj pa imajo tega vsi sosedje, ki so tudi verni, poln qrc. Menda golazen od golazni. Sem mislil, da gre samo meni na jetra, k sem ta rdeč, pa vidim da ne.

Gre za načrtno naseljevanje fanatikov? Blizu njega je še en model, ki bi mu morali kmetijo rubit zaradi neplačanih davkov. Okoli mene je polno takih parcel, ko so ljudem vzeli. Njemu so dolg odpisali. Žlahta od Jajoglavega.

 

Ja res je, ta RKC skrbi za naše duševno življenje. Da lohk popizdevamo nad njihovimi barabijami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Za krščanstvo bosta manj škode naredila,če bosta v Sloveniji.Pomislit ne upam,da prideta v Rim in Vatikan spravita v stečaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, cerkvi ne dajat iz proračuna, se strinjam.

Ravno tako mi ni jasno, zakaj bi kur... stranke dobivale davkoplačevalski denar? Naj se financirajo izključno iz prispevkovkov svojih članov, belih rdečih črnih ali roza, mi enako dol visi za vse... Pravzaprav enako preziram vse.

Je treba ceste rihtat, LB varčevalce in izbrisance izplačat... Luknja se bo še bolj večala, denarja pa čedalje manj.

Samo se zavedam, da ni teh posrancev pardon poslancev, ki bi izglasovali tak zakon, saj bi tako enga lepga zelenga pljunili v lastno skledo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tam ne piše,da moraš majhnega otroka krstiti in mladino birmati...

 

... dej nehi no... če ne bi šu k birmi... ne bi dobil bicikla....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, U51, da te ne čakam, kar takoj povem, da je to "sodišče ITCCS" en internetni blef enga odstavljenega kanadskega bumbarskega fara, ki se dela, da je nekakšno mednarodno sodišče za zločine cerkve.

 

Bumbar Stoyci pa na svojem blogu take kozlarije širi in ne vem a je res tolk ubrisan al pa se fajn norca iz folka dela.

 

Tko de dekl'ca, ne noooo, res ne .... !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... I30 jest vmes še delam, maš deloma prav... kako že pravijo, tam kjer je dim je voda :grrr

 

Nekoč je obstajala v katoliških krogih Inkvizicija

http://sl.wikipedia.org/wiki/Inkvizicija

 

.... ni vrag da dons ni kje še kaka tragikomedija

 

...kakorkol od danes naprej RES RKC pustim pr miru, ker drgač mi bo še kdaj res ornk slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Še vedno obstaja možnost, da se poplača upnike zloglasnega cerkvenega zvon 1 Holdinga.... tam je približno miljardo terjatev.

 

  Podjetje, ki bo kupilo cerkev v Mariboru ( prodaja se v Košakih), jo lahko preuredi v restavracijo, knjižnico... tako kot se je to zgodilo v Nemčiji ali na Nizozemskem :)

 

Še vedno verjamem v ta dan, da bo cerkev spregledala kot Esmeralda in bo upnikom vrnila vse :)

 

 

http://www.finance.si/8807993/Bi-%C5%A1li-namesto-k-ma%C5%A1i-v-cerkev-na-kosilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno obstaja možnost, da se poplača upnike zloglasnega cerkvenega zvon 1 Holdinga.... tam je približno miljardo terjatev.

 

  Podjetje, ki bo kupilo cerkev v Mariboru ( prodaja se v Košakih), jo lahko preuredi v restavracijo, knjižnico... tako kot se je to zgodilo v Nemčiji ali na Nizozemskem :)

 

Še vedno verjamem v ta dan, da bo cerkev spregledala kot Esmeralda in bo upnikom vrnila vse :)

 

 

http://www.finance.si/8807993/Bi-%C5%A1li-namesto-k-ma%C5%A1i-v-cerkev-na-kosilo

+Upanje umre zadnje pravi pregovor. Se pravi,da bodo upniki umrli prej. :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!