Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Lepih 100 km po Celju in do Mozirja ;)

Vidim,da si sebe pozabo gor prpopat....... Te bom pa jst; ;) L.P..

Popravljeno . Popravil SIDI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah...... mah sam lušte mi delate bo treba denar skup n apraskat pa it nazaj registrirat :D

jožko sm se prou mogu do tuša zapelat po kofetu :D

hehe ti ni dala žilca miru? Sej prov.Je pasal sigurn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

najprej moram priznat da danes niti slučajno nisem hotel it na Lubico!! januar je, pa je sol na cesti, pa je mraz, pa je... tak noro lep sonček, da sem se mu mal pred kosilom nehal upirat, potegnil zvesto Lubico iz garaže, jo segrel, in gasa v novo sezono :D jebe* mraz, ki je bil itak samo za nas, k mamo preluknjane (po)letne rajcing kombinezone, saj se je v senci pred garažo gnetlo šest in pol Celzijev, vsaj še šest (in druga polovica unga izpred garaže) pa se je nastavljalo toplom sončnim žarkom nekaj m stran :OK:

in ker je zmanjkalo izgovorov ni blo kej, preostal je samo še skok v zimsko opremo - dolge gate in windstopper majico - pa gasa lepši prihodnosti nasproti :OK: od prvega metra naprej se mi je samo smejalo, skoraj točno en mesec abstinence od zadnje vožnje z Lubico je bil v tistem hipu pozabljen; ah, lajf zna bit res za*eban ;)

cesta je bila relativno suha, le sem in tja v senčnih ovinkih malo vlage, nekaj na vrhniškem klancu, največ na ovinkih ob Planinskem polju in na ridah; ampak z izi, uživaško vožnjico ni blo nobenih težav... ko sva prisopihala do parkirišča na ridah nama je že mahala ena huda bejba, mislim od hudiča huda (ampak res - sem videl rožičke :devil: ) in pol sva skupaj odbluzila do OMVja, se martinčkala na čudovitem sončku in ob čajčku razpredala plane za novo sezono... mmmmm :D

še nekaj slikc, potem pa lepo na izi proti domu, kjer sem Lubico takoj opral (in vmes skuhal kosilo ;) ) na koncu lahko rečem le: od hudiča fajn začetek nove sezone :P čudovit dan za čudovit začetek, naj bo dolga, uživaška, navihana in nepozabna :OK: in to želim tudi vam ;)

sta bla tolk zatoplena v martinčkanje na OMV de še pozdravt nisem upal!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

jžšmarija, ne se tko hitro ustrašit, pozdraviš pa ja lahko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem pa jaz naredu eno krožno furo Od Preddvora do Postojne (niti enga motorista)Potem do Planine mimo Cerknice na Rakitno.14 km lepe suhe ceste tako,da se je dalo tud mal bol nagnt.Pa LJ pa KR pa dmov 187km

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Tud jest sm otvoril sezono. Z mojo xt-jko sem naredil približno 60 km s končnim ciljem na Slivnici(1114m) Zadnji kilometer in pol se večinoma voziš po ledu, vendar počasi se tudi to zmore.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Tud jest sm otvoril sezono. Z mojo xt-jko sem naredil približno 60 km s končnim ciljem na Slivnici(1114m) Zadnji kilometer in pol se večinoma voziš po ledu, vendar počasi se tudi to zmore.

Sem dons u Cerknici gledov tablo Slivnica 8 km sem en cajt cincov a bi a ne bi na koncu pa se nisem odloču ,če bi računov,da je gdo gor bi sigurn zavil desno.škoda :headbang: Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

najprej moram priznat da danes niti slučajno nisem hotel it na Lubico!! januar je, pa je sol na cesti, pa je mraz, pa je... tak noro lep sonček, da sem se mu mal pred kosilom nehal upirat, potegnil zvesto Lubico iz garaže, jo segrel, in gasa v novo sezono :D jebe* mraz, ki je bil itak samo za nas, k mamo preluknjane (po)letne rajcing kombinezone, saj se je v senci pred garažo gnetlo šest in pol Celzijev, vsaj še šest (in druga polovica unga izpred garaže) pa se je nastavljalo toplom sončnim žarkom nekaj m stran :OK:

in ker je zmanjkalo izgovorov ni blo kej, preostal je samo še skok v zimsko opremo - dolge gate in windstopper majico - pa gasa lepši prihodnosti nasproti :OK: od prvega metra naprej se mi je samo smejalo, skoraj točno en mesec abstinence od zadnje vožnje z Lubico je bil v tistem hipu pozabljen; ah, lajf zna bit res za*eban ;)

cesta je bila relativno suha, le sem in tja v senčnih ovinkih malo vlage, nekaj na vrhniškem klancu, največ na ovinkih ob Planinskem polju in na ridah; ampak z izi, uživaško vožnjico ni blo nobenih težav... ko sva prisopihala do parkirišča na ridah nama je že mahala ena huda bejba, mislim od hudiča huda (ampak res - sem videl rožičke :devil: ) in pol sva skupaj odbluzila do OMVja, se martinčkala na čudovitem sončku in ob čajčku razpredala plane za novo sezono... mmmmm :D

še nekaj slikc, potem pa lepo na izi proti domu, kjer sem Lubico takoj opral (in vmes skuhal kosilo ;) ) na koncu lahko rečem le: od hudiča fajn začetek nove sezone :P čudovit dan za čudovit začetek, naj bo dolga, uživaška, navihana in nepozabna :OK: in to želim tudi vam ;)

oja fletno je blo, lep začetek sezone... sonček se obeta še naprej :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dons u Cerknici gledov tablo Slivnica 8 km sem en cajt cincov a bi a ne bi na koncu pa se nisem odloču ,če bi računov,da je gdo gor bi sigurn zavil desno.škoda :headbang:

Ja škoda res. Razdelila bi si prvo mesto na slivnici letos kar se motoristov tiče. še vedno pa si lahko drugi. Cel teden bo še lepo vreme. Danes sem že naredil 20km. Prou fajn je, na momente je že kar malo vroče na kakšnem sončku.

Popravljeno . Popravil matej22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldanski skok v postojno na kavo z rogljičkom. Ker rogljička ni bilo sem moral do trojan po krofe.

Srečal ene 4 motoriste.

Cesta ok, tokrat ride prevožene brez zdrsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jozexj6 čudovite fotke! Kot da bi bilo 30'C+ :P

Kakšna je bila drugače temperatura?

Jst bi tuuuud... :blush: ajmo sunceee dej kej od sebe, pa pozabi sneg za letos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jozexj6 čudovite fotke! Kot da bi bilo 30'C+ :P

Kakšna je bila drugače temperatura?

Jst bi tuuuud... :blush: ajmo sunceee dej kej od sebe, pa pozabi sneg za letos :D

Hvala :)

Okol 11 stopinj je blo.na sončku pa prav prijetno toplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje - Polzela Piran Polzela Celje. Prijetna furca, super družba, smeha pa tud kr nekaj. Slike ima Marcc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OUJEEE! :smoke: Letos prvič na motorju, sem že skoraj pozabil kako to zgleda :glare:

Naredu okol 50 km ni veliko je bilo pa prijetno, čeprav na momente misliš, da ti nekdo s kleščami poskuša prste potrgat ampak užitek premaga vse :D

Furca je pa zgledala takole: http://g.co/maps/nq924 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OUJEEE! :smoke: Letos prvič na motorju, sem že skoraj pozabil kako to zgleda :glare:

Naredu okol 50 km ni veliko je bilo pa prijetno, čeprav na momente misliš, da ti nekdo s kleščami poskuša prste potrgat ampak užitek premaga vse :D

Furca je pa zgledala takole: http://g.co/maps/nq924 :D

mimo mene, lahk bi potrobu.... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!