Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Na posnetku morda ni videti tako hudo, ampak gospod avtobusar je najprej zavil proti meni, nato pa odvil; najbrz zato da me ustraši? Nevem.

Meni kaže, da ti je hotel pokazat, da vozi po svojem pasu in ne po sredi ceste!

Tako mene jezijo avtomobilisti, ko sekajo ovinke!

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni kaže, da ti je hotel pokazat, da vozi po svojem pasu in ne po sredi ceste.

Takoj ko sem ga (na zelo preglednem delu) zagledal, sem bil že na svojem delu cestišča.

Pa tudi če ne bi bil, mi nima kaj kazati tako, da zapelje vame. To je psihopatsko.

Sicer sem imel pa praktično prazne ceste; izgleda so vsi šli na morje?

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, men se ne zdi nc kej kriticnega. :)

Ma sej res ni :) Samo če bi ti vedel mojo zgodovino z avtobusarji, bi razumel zakaj sem se posral. Nazadnje me je sredi LJ na tivolski avtobusar zrinil s ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pičim na ride z ženinim faracajkom,ker ona noče,moj pa še ni registriran....se vidmo tam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja kmet2!

Tudi motorizem ni več to, kar je bil nekoč. To me žalosti.

Ampak, tako pač je - in izgleda, da bo tako ostalo... Pa ne verjamem. Verjetno bo še večji šit?!

Včasih smo bili eden drugega veseli, danes se pa že pobijamo med sabo. Evo, takle 'mamo. Pa nič ne moremo za to.

Ja, res so se časi spremenili. In to na slabše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow,

Ajej, jst sem une plave na črnem kalu mal prepozn vidu. Je šlo ene 110 mim :/

Sem pa letos naredil prvih 165km. Po kosilu s kolegom skočil do Vikita na kofe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

po mokrem in oblačnem jutru se je spet naredil čudovit dan, čeprav zaradi mrzlega vetra malce hladnejši kot včeraj, a ceste so se do kosila v glavnem posušile, zato sva z Lubico - takoj ko sem dokončal panna cotto - planila proti morčku, na toplo :)

z vsakim kmjčkom je bilo bolj toplo in vožnja večji užitek :) bližje ko sva bila morčku, bolj so gume grabile, na Črnem kalu so bile že počrnjene do roba ;) danes nisem bil tako zblojen kot včeraj, ko sem se kar tresel od abstinenčne nestrpnosti in se nisem nikjer ustavljal, samo pelat, pelat, pelat mi je šlo po glavi :P zato sem pri Vikiju naredil prijetno pavzico in se ob črnem čaju z mlekom lenobno martinčkal ene pol ure (in čakal mausa da bo dal za rundo, pa ga ni blo :P ), dokler mi ni bilo tako vroče, da se je bilo treba it še mal pohladit - pa sva zavila še v Izolo, na sladoled :D

na poti domov sva se ustavila na še enem :kava: na OMVju v Postojni, družbo sta mi prišla delat še Cartman in brubi46, pa smo veselo čebljali, dokler se ni začela tema spuščati proti nižinam, in smo jo vsi ucvrli domov :)

takole se je končal prav lušten vikend; upam da bo naslednji vsaj tako lep :) danes sem vas srečal veliko manj kot včeraj, a je preveč pihalo, al kaj??

PS zahvala parčku (na Hondi??) ki sta me v Rižani opozorila na radar v naslednji vasi - seveda takoj za tablo za konec naselja :bum: tistega ki je bil (kot pišete) na Črnem kalu pa nisem opazil, pišuka :(

suzuki...si bil včeraj kaj v bližini Ljubljanskih Žal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki...si bil včeraj kaj v bližini Ljubljanskih Žal?

Hola mojster,

ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena kratka furca do vrhnike na tehničnega, kar nama ni delalo težav, potem pa še skok na rakitno v prijetni družbi...

post-11135-0-10541300-1330454909_thumb.jpg

dns videnih malo mnj motorčkarjev :) jutr pa pade furca kej dlje. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz končno prvih 130 km , Vrhnika Ljubljana potem pa čez ride do Postojne in nazaj domov. Deležen tudi enega tušeranja od gospe , ki ni nič pogledala nazaj ampak veselo prala šipe na svoje avtu :bum:

Popravljeno . Popravil idelta
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je pasalo :D po uverturi prejšnji konec tedna.

LJ, Trebnje, Sevnica, Krško, NM, Dvor, Bloke, Cerknica, Rakitna, LJ ca 300km

pol službeno (dostava namesto poštarjev) :D

Plan je bil le do Krškega in nazaj a se je zgodil telefon, časa ravno še dovolj in ker žabo ni težko v vodo spravt

se je zgodil preostali del. Je blo treba v Cerknici pavzirat in sebe in kobilco napojit (energetsko).

Začuda malo peska na cestah

prelivajoče vode od topljenja snega nekje več (Bloke, Rakitna), drugod manj

temperatura sprejemljiva, nahrbtnik je lepo skrbel proti ohlajanju hrbtnega dela.

Dvor - Cerknica: boljša smer bi bila s soncem v hrbet, da bi bil eventuelni pesek zares viden.

S soncem v oči se ne razloči a gre za le negladek asfalt ali je tud pesek med avto kolesnicami. Ni blo na izbiro.

Rakitna: bo treba še počakat,

s Cerkniške

strani precej vode na cest (bo treba motor prat)

cesta pometena a ostaja pesek še tu pa tam

Lj stran:

zgornji del precej vlažno

Brez situacij, le dvema avtomobilistoma prijazno odstopil prostor (odvzem plina in na svoj desni rob),

za prehitevanje tovornjakov iz nasprotne strani. :OK:

Ob 18:15 v LJ še sploh ni blo mraz tko, da je prihajajoča dneva vsekakor za koristit, čez vikend pa motor oprat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ, Trebnje, Sevnica, Krško, NM, Dvor, Bloke, Cerknica, Rakitna, LJ ca 300km.

...

Srečal pa samo 5 motorjev???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel dans mrho malo preluftat. Da vidim če še znam. V onem dolgem ovinku pred Polskavo je bila sicer malo kriza ker je bilo treba na brzino ustavit. Takoj za ovinkom nekaj razkopavajo cesto pa se je nabrala kolona čakajočih. Ampak na Klopcah pa sva bila zopet samo najina. Uh kako je zadovoljno stulila mimo dveh motečih štirikolesnih objektov, preden sva se potopila v tiste sladke ovinke. In ko si enkrat že v Bistrici se spodobi it pogledat kelnerce h Gamsu. Dans sta bli dve biondi z dobrima ritkama. Ena je sicer kazala že rahle znake staranja, ampak je bla še zmerom Wau.... Pol sva pa šla do Ptuja preverit če še gre čez 200 (gre :)). Čez Vurberk proti domu pa ni blo nekaj ekstra, je še polno peska na cesti. V Motoparku še enga radlerčka pa domu, dost je blo za dans :))

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Molotov se že dolgo ni oglašal in vmes že zamenjal motor. Ostal sem 125kah zaradi bedaste izpitne zakonodaje in cene goriva. Kupil sem yzf r125 in naredil že kar nekaj km-jev. V torek sem šel po motor v Koper in ga pripeljal nazaj. Sicer ni tako udoben kot ybr, vendar se bomo navadili. Danes sem pa šel iz Jesenic čez korensko sedlo v Villach do Louisa. Kupil sem si Leder kombinizon, je bil že čas :) Mraz ni bilo prav nič in prav preseneča me kako se izboljša počutek na motorju ko si v usnju. Nazajgrede ko sem se vračal je bila že tema, a ni bilo panike. Motor sem prepucal, sebe pa tudi. Evo še par slikc. Zaenkrat pozitivno navdušen nad motorjem. Naredil že blizu 500km jev.

post-19496-0-17635900-1330728208_thumb.jpg

post-19496-0-45794200-1330728291_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gnojilna sezona izgleda odprta. Se je očitno nabralo s****a.

Tuhinjska dolina petek 2.3 popoldan in še kje.

Traktoristi seveda za seboj niso "pometli"! :headbang:

Dobr, da dž prihaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ga v petek nisem pravilno notr dala... akumulator seveda... je blo treba danes vajo ponovit... pravilno :)

okoli pol 12ih je blo vse zrihtano... kam sedaj... namen sem mela do trojan, ketno našpricat pa domou... pol je pa padla ideja, da bi šla še z Daretom do postojne.... žabi tud ni treba dvakrat rečt, naj v vodo skoči ;)

moja sezona je odprta... bilo je fajn, vetrovno... mal premal sem se oblekla, me je zeblo celo pot (ja sej vem, lahk bi kaj mislila)

ceste relativno dobre, peska in šodra še kr velik, ampak "pametno" se da pelat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!