Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Nejcu sm s 4 evri najbrž poleg svoje plačala še njegovo pijačo. Zdej mi je dolžn. :hooray:

V bistvu ti ni ker je ves drobiž nasul meni da naj ti vrnem ker te večkrat vidim .) Tako da so ti evri v spešl predalčku v moji moto-denarnici in čakajo naslednji miting - ali za jacka če bomo brez ali pa za kofe če bomo z motorji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OooOOOooOOoooOO zdej ga bom mavričarja :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: NEEEEEEEEJC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tebe sem tud vido :D Joj kolk folka je blo danes tam... pa vsi na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe vidu, oz. tisto je bla ena druga punca na nakedu.

Smo pa res trije ko smo se pripeljali nardili prekršek in zavili levo k Vikiju (kljub znaku) in to direkt pred policaiji...

pa ne tega delat pri vikiju sej niste tam bili enkrat veste da tam kak prileti gor in se mimogrede kaj zgodi dejte se peljat do križišča spodaj pa tam obrnit ni zaradi prekrška kot zaradi možne nevarne situacije ki se lahko zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne tega delat pri vikiju sej niste tam bili enkrat veste da tam kak prileti gor in se mimogrede kaj zgodi dejte se peljat do križišča spodaj pa tam obrnit ni zaradi prekrška kot zaradi možne nevarne situacije ki se lahko zgodi.

Smo pa res trije ko smo se pripeljali nardili prekršek in zavili levo k Vikiju (kljub znaku) in to direkt pred policaiji...

Si vido kak si to upajo direkt pred policijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GKeko ne moralizirat prosim...

Tisto ni bila hvala, ampak to, da sem (smo) nardili neumnost.in jo odnesli še dobro - glede na to, da nismo dobili kazni kljub temu da so nas vidli.

Predvidevam da ti vedno in povsod voziš po omejitvah in predpisih in da nikoli nisi naredil kakšne neumnosti.

Sicer pa - exclan - ja zdaj vem za drugič. Se tko malokrat ustavim tam, tiste parkrat ko sem se, sem vedno prišla z obale in ni blo problema.

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GKeko ne moralizirat prosim...

Tisto ni bila hvala, ampak to, da sem (smo) nardili neumnost.in jo odnesli še dobro - glede na to, da nismo dobili kazni kljub temu da so nas vidli.

Predvidevam da ti vedno in povsod voziš po omejitvah in predpisih in da nikoli nisi naredil kakšne neumnosti.

Eh no vseeno,glavno da ste šli dobro skozi. Nisi zaštekala kaj sm htel povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo tudi lušno danes. Začela sem brez menjalnika do ČrneStrele, potem sem bla big mama za njenga koktejlčka in sem prijazno vozila za njo do odličnega zajtrka (toast z jajcom na oko gor - HUDO?! :bounce: ) .. glih, ko je blo treba plačat je pršou mem en sikač s pisano čelado in potegnu denarnco. Hudi so te LPPjevci :notworthy:

jao kaj vaju razvajajo, bi to prepovedal :grim

Nejcu sm s 4 evri najbrž poleg svoje plačala še njegovo pijačo. :hooray:

zdaj pa vem kako se počuti maus k ga moto punce častijo s pijačo :xx:

OooOOOooOOoooOO zdej ga bom mavričarja :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: NEEEEEEEEJC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o čao BS, n'kar me ne malti po buč, drugič pa posluši in ubogi in posprav tošl.

Drugače se ti bom pa še 1x posebej oddolžil za spravljanje v red naših serviserjev :-))

k smo glih debatirali zakaj ti motor vleče v levo; če dobro pogledam sliko, se mi zdi

da ti levi del motorja mal bolj obremeniš kot desnega :grim

p1n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao kaj vaju razvajajo, bi to prepovedal :grim

o čao BS, n'kar me ne malti po buč, drugič pa posluši in ubogi in posprav tošl.

Drugače se ti bom pa še 1x posebej oddolžil za spravljanje v red naših serviserjev :-))

k smo glih debatirali zakaj ti motor vleče v levo; če dobro pogledam sliko, se mi zdi

da ti levi del motorja mal bolj obremeniš kot desnega :grim

a ni tole zgoraj mal kontradiktorno???

Sicer pa jamram, da mi ga vleče v desno in zato tudi sedim očitno bolj na levi. Praši Romančka, ti bo on kej na to temo povedu.

Zdej bo sezona sladoleda - kdaj dobim? :kva1:

Pa hvala za fotko... zgleda sm šla res počas, da si mel cajt odprt žep (vem kko je to zajeban na Revitki), potegnt vn telefon, najdt kamero, nacilat opletajočo strelo... vmes pa še krotit tega mavričastga razgrajača. Res hud multitask :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj bil na poligonu, v glavnem kor opazovalec, se je pa vse prehitro odvijalo zame - osmico komaj sledil z očmi

Popravljeno . Popravil nejcgs
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s TICI sva bila ravno takrat tam... sva bila pri vhodu parkirana, k sm jih šel pokazat kje sploh ta zadeva je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s TICI sva bila ravno takrat tam... sva bila pri vhodu parkirana, k sm jih šel pokazat kje sploh ta zadeva je...

kje pa je? mene tudi zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVV Vransko? Izvoz Vransko, potem pa pred gostilno Grof zaviješ na prvem izhodu krožišča ... mičken se pelješ po eni ozki zaviti cestici (cca 1km) in Voila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne NI, ker en razvaja en pa časti ker si opravila dobro delo :P

Trebči ni nč razvaju. Pod a) je bil tko vesel, k me je zagledal in pod B) se mi je oddolžil za zabavo, ki sem mu jo organizirala z vožnjo skozi mesto s cigansko škatlo za čevle montirano s ciganskimi pajki na zadn sedež od tko NOBL motorja. Me je vidu k sm nesla pecivo Romančku - zato, da si ti dobil motor v petek nazaj :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebči ni nč razvaju. Pod a) je bil tko vesel, k me je zagledal in pod B) se mi je oddolžil za zabavo, ki sem mu jo organizirala z vožnjo skozi mesto s cigansko škatlo za čevle montirano s ciganskimi pajki na zadn sedež od tko NOBL motorja. Me je vidu k sm nesla pecivo Romančku - zato, da si ti dobil motor v petek nazaj :grim

A Romančku z A-Cosmosa?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O super je blo, Šla z Alen1 do Vikija, tam srečala NejcaGS pa smo se Šli Še obrnt do kopra pa seveda malo oprat, da bom imel drugo soboto kaj lepega za počet (beri prvo pranje Sinfonije :) )

Skratka lepih 180km

LP

Igor

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prelep dan da nebi naredu en krog od 320 km,

post-3160-0-26716500-1332791356_thumb.jpg

Čez Kalce,Col ,Ajdovščino na Mirenski grad.

post-3160-0-37047600-1332791518_thumb.jpg

Pogled z gradu na Miren in Novo Gorico

Po dolini Soče do Žage na kosilo

post-3160-0-22424400-1332791746_thumb.jpg

Čez Vršič proti domu,na primorski strani brez snega na gorenjski pa ga je še nekaj

Na celi poti srečal samo dva motorista ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!