Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Ja, luštno je blo!!! Če mi jo ne bi zagodel ne-updatean SRC, bi še hitreje pridrsala v Postojno... Nazaj grede sem usposobila radio in je bil na avtocesti ravno komad: What a feeling! Ja, res feeling pr 7 stopinjah na AC na motorju. GREAT!!!

Super furca drgač Keiko, greva še kdaj, se javim za provokatorja :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, luštno je blo!!! Če mi jo ne bi zagodel ne-updatean SRC, bi še hitreje pridrsala v Postojno... Nazaj grede sem usposobila radio in je bil na avtocesti ravno komad: What a feeling! Ja, res feeling pr 7 stopinjah na AC na motorju. GREAT!!!

Super furca drgač Keiko, greva še kdaj, se javim za provokatorja :kva1:

Ne morem mimo napisanega. Poslušanje glasbe na motorju, ko mora biti človek 200% zbran, GREAT!!!

Aja, ti si ženska. Pa še nasvet, če ti je na motorju prehladno, ostani doma za šporgetom!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem mimo napisanega. Poslušanje glasbe na motorju, ko mora biti človek 200% zbran, GREAT!!!

Aja, ti si ženska. Pa še nasvet, če ti je na motorju prehladno, ostani doma za šporgetom!

Prosim vse lastnike Honde Goldwing, BMW RT, LT, GT, da še DANES zapeljejo v graben svoje motorje, ker poslušanje radia pač ni GREAT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim vse lastnike Honde Goldwing, BMW RT, LT, GT, da še DANES zapeljejo v graben svoje motorje, ker poslušanje radia pač ni GREAT!!!

In vsi ,ki imate čelade z komunikacijo,GPS.....itd.....v graben!!
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem mimo napisanega. Poslušanje glasbe na motorju, ko mora biti človek 200% zbran, GREAT!!!

Aja, ti si ženska. Pa še nasvet, če ti je na motorju prehladno, ostani doma za šporgetom!

..še to si pozabu.. enkrat si je hotla še žnable našminkat, pa je s šminko po vizirju podrgnla... k ga je pozabla dvignt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vsi ,ki imate čelade z komunikacijo,GPS.....itd.....v graben!!

...no, banda,....se vidmo v grabnu! :yea1:sama foušija :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo degustacija? Da vidmo, če iz lonca diši po kulinaričnih dobrotah al bl po zažganem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je janezkranjski, a je narobe k mam BMW? Preveč kubikov? Predrago čelado? Prevelike joške?

Drgač pa kuhalnco dost bolš sukam (medtem ko zvijam potico, pečem piščanca, dušim zelenjavo in trebim solato 200% skoncentrirana - tudi poslušam radio...ženski multitask pač :grrr ) kokr balanco, tako, da te lepo vabim na večerjo. Lahko prideš s tvojim bodočim BMWjem s pokončnimi joški.

Pol bova šla pa en krog, da se boš lahko polnopravno oglašal v tej temi.

Joški :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whiskey, ti maš advenčrja, maš neki malga šans k si navajen jošk ... dobr diši, lahko zbiraš jedilnik. janezkranjski, jih pokažem ob prvi prilki :evilgrin: so take k od tvojga guzzija! :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je bil vikend vremensko gledano ena beda ... ampak kljub temu od petka do nedelje zvečer 12 objav - sklepam (narobe! ) da se zagrizeni kar furajo; no pa da vidim kje je kdo kaj bil ... potem pa vse objave o GPS, kuhalnicah, kuharicah in njihovih spretnostih ... ampak čist vsako temo pa tudi ni treba zasrat z nabijanjem v tri krasne ...

LP in malo več samocenzure!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa končno prva vožnja v službo... Malo mrzlo je še zjutraj za kavbojke in windstopper spodaj, ma se da preživet tiste dobre pol urce.

Potem takoj po službi nadaljevanje :OK:

Dobila sva se na Dolgem mostu, se zmenla na hitro da greva na Primorsko in štartala. Do Logatca po avtocesti, tam ven in mimo delovih brigad (tokrat sem trobla in mahala :P ) sta pa res pridna - samo delata cele dneve - kdo se bo pa kej vozil? .)

Čez Ride do Postojne in tam tankat in naprej strandardno čez Senožeče in Črni Kal (tam sva se na hitro zmenla da greva do obale), v Dekanih še en bojni posvet, ogled neba in predikcija da verjetno ne bo hujšega ter ugotovitev da je treba malo tudi tvegat ^_^ (sem bila v kavbojkah, ne bi blo ravno fajn če bi me fajn napralo). Naprej do Izole, tam na kafe s sladico ob morju in martinčkanje na sončku...

post-32884-0-59082100-1334689424_thumb.jpg

post-32884-0-25585000-1334689538_thumb.jpg

Nazaj kar po isti poti. Če se prav spominim sva nardila okrog 220 km.

Jap, luštno je bilo, sploh lepih 17 stopinj v Izoli :yes: pa mausov sanjski avto sva vidla v Izoli, to si pozabla povedat. Original Kawasaki zelen Reno Megan, tok spojlerjev na avtu še nisem vidu :lol: v življenju :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tut jest izkoristu dan za skok do kopra in nazaj...... ni vas bilo veliko na cesti..... ride prazne... na črnmu kalu en motorist pa ravno tam sem mogu za policajem vozit..... nazaj proti Kranju (štartal cca 19:00 ) zmrznu še zdej se tresem

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, luštno je bilo, sploh lepih 17 stopinj v Izoli :yes: pa mausov sanjski avto sva vidla v Izoli, to si pozabla povedat. Original Kawasaki zelen Reno Megan, tok spojlerjev na avtu še nisem vidu :lol: v življenju :SS

Uuup saj res B) se posipam s pepelom :P Hehe tisti avto je bil bolj podoben kroti :surrender: Samo barva je bila kwak zelena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Logatca po avtocesti, tam ven in mimo delovih brigad (tokrat sem trobla in mahala :P ) sta pa res pridna - samo delata cele dneve - kdo se bo pa kej vozil? .)

Jz pravm, glavn da ma dve ročki, ok pa vsaj en bicikl, pa sm tud zadovoln :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!