Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Jaz sem tudi včeraj mojo Fazerko v novih gumah malo čez ovinke popeljal, je bla tako zadovoljna :OK: .

Imam pa grajo na kolesarje, model na specialki mi je v čisto preglednem ovinku po Trebeljevim pripeljal čisto po moji strani ceste, da sem moral skoraj za robom ustaviti, da je šel mimo, mater bi ga :bum: . drug pacient na na poti na Bogenšperk, samo tukaj ni bilo tako kritično. Če bi ga pa nagazu bi bil pa jaz kriv, ker sem motorist pa čeprav se je peljal 0,5m od roba moje stani ceste. :angry:

Sicer pa tudi avtomobilisti niso nič boljši, še kr mislijo, da je cel svet njihov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes šel na pot po bližnjih nepoznanih odročnih krajih (tja nekam med hribovce).

Kolikor je na začetku kazalo da bo pot dolgočasna je postala kar zanimiva in polna

adrenalina.

Po parih kilometrih, ko ni bilo nikogar nasproti sem pot vzel za "svojo" in pognal po

asfaltnih ovinkih posutih s peskom, nakar nasproti pride avtomobilist, ki je tudi

vzel cesto za svojo in ni pričakoval nobenega nasproti.

Kljub večkratnim takim srečanjih je trenutni rezultat 0:0 (za motorista) :grim

p1.jpg

p2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po parih kilometrih, ko ni bilo nikogar nasproti sem pot vzel za "svojo" in pognal po

asfaltnih ovinkih posutih s peskom, nakar nasproti pride avtomobilist, ki je tudi

vzel cesto za svojo in ni pričakoval nobenega nasproti.

Kljub večkratnim takim srečanjih je trenutni rezultat 0:0 (za motorista) :grim

nejc, a delaš samomor... al te raj js pridm z valarjem namahat :bum:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je janezkranjski, a je narobe k mam BMW? Preveč kubikov? Predrago čelado? Prevelike joške?

Drgač pa kuhalnco dost bolš sukam (medtem ko zvijam potico, pečem piščanca, dušim zelenjavo in trebim solato 200% skoncentrirana - tudi poslušam radio...ženski multitask pač :grrr ) kokr balanco, tako, da te lepo vabim na večerjo. Lahko prideš s tvojim bodočim BMWjem s pokončnimi joški.

Pol bova šla pa en krog, da se boš lahko polnopravno oglašal v tej temi.

Bo že BMW al pa čelada, joški so lahk kvečjemu premali... :rolleyes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc, a delaš samomor... al te raj js pridm z valarjem namahat :bum:

:xx:

avtu se še nekak ognem in mu uidem. ampak črni streli z valarjem, tej pa gotovo nebi ušel.

tako da če bi se odločal za samomor pol povabim na obisk črno strelo z valarjem.

uspeh bi bil 100% .

Sam predno bi me namahala bi pa gotovo spekla kakšne piškotke v obliki malih strelic, a ne? :004

(k bi bil že glih valar pri roki).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo že BMW al pa čelada, joški so lahk kvečjemu premali... :rolleyes:

... da vas potolažim... bela strela ima na konc "joškov" namest "navadnih nipelnov" vžigne svečke....pa vstran ji štrlijo, ne naprej.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da vas potolažim... bela strela ima na konc "joškov" namest "navadnih nipelnov" vžigne svečke....pa vstran ji štrlijo, ne naprej.....

Čuj norc a jih je že pokazala al kaj? Ker nekaj postov nazaj sem videl da se je nekaj repenčla da jih bo. Pa se mi je zdelo da iz tega ne bo nič ker bo lepo po žensko stisnla rep med noge.... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojebela, kaki čudoviti vtisi dnevnih voženj...idioti, joški, niplni, svečke... :BUA:

kasj res ne znate več napisat kje ste bli pa kaj ste vidli, da bomo še mi mel kaj od tega?

k od jošk res nimam nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojebela, kaki čudoviti vtisi dnevnih voženj...idioti, joški, niplni, svečke... :BUA:

kasj res ne znate več napisat kje ste bli pa kaj ste vidli, da bomo še mi mel kaj od tega?

k od jošk res nimam nič....

Čuj petica to bi pa že lahk vedla da če motoristom omeniš joškice ali pa žensko ritko pozabimo na vse drugo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj norc a jih je že pokazala al kaj? Ker nekaj postov nazaj sem videl da se je nekaj repenčla da jih bo. Pa se mi je zdelo da iz tega ne bo nič ker bo lepo po žensko stisnla rep med noge.... :rolleyes:

Bojda mi jih pokaže, ko se srečama :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k od jošk res nimam nič....

...eh.. jest sem pa mislu, da maš vsaj mal....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem šu pa dons sam do Postojne na kavico sej tok dež uscav ,da sem jo kar nazaj obrnu.Mejhen me je napral med Planino in Logatcem dragač je blo pa še kar vredi vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj krasnih 100 km od Vrhnike preko Podlipe do Žiri tam desno proti Gorenji Vasi vmes še postanek pri Matic-u v Hotavljah na domačem jabolčnem soku, nato dalje do Škofje loke in preko Medvod domov.

Nič dežja, je pa bila cesta v Smrečju kar fejst mokra, verjetno sem zgrešil naliv za par minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj borih 100km vendar zanimivih.

LJ-Vrhnika-Postojna (kafe)-Unec-Rakek-Cerknica-Beč-Rakitna-Podpeč-LJ.

post-32136-0-66976500-1335121343_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Griže-Kamnik-Kranj-Kranjska Gora-Trbiž-Predel-Tolmin-Nova Gorica-Sežana-Postojna-Ljubljana-Žalec-Griže(Pa vmes še en okok v Hotedršico na skupni vožnji s prikupno mladenko) 550 km.Vse je štimal dvakrat tankal trikrat kavo pil..... Skratka takšen dan da ga VIKAŠ.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Jezersko na avstrijsko stran. Huh, sem že pozabil, kako dobre ceste imajo sosedje...

post-20880-0-78327600-1335557557_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Shinobi70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!