Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

po celodnevnem naganjanju, preganjanju, čohanju, zlorabljanju in vseh ostalih perverznostih ki si jih lahko z njo privoščiš.... Drugi vtis? She's crazy :)

post-18360-0-71457900-1335583175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi dan: Celje Nova Štifta Delnice Reka Pula

Drugi dan: Pula regionalka Celje.

Faaajn.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krško - Kočevje - Cerkniško jezero - Logatec - Ajdovščina - (OMV) Postojna - Rakitna - Ivančna Gorica - Sevnica - Krško

post-20880-0-65333500-1335637547_thumb.jpg

post-20880-0-02609500-1335637580_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet in zivnorc... dons pa sm se nasmejala tem fotografijam.... sam še vedno se sprašujem kater od vaju je zdj večji norc.... :lol1:

ups...naj vama ne pade na pamet, da bi se kdajkoli prijavila na kakšno lepotno tekmovanje... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans naredil eno solo voznjo, preko Logatca, Idrije, Mosta na Soci, proti Bovcu, po Trenti na Vrsic in preko Kranjske Gore domov v Grosuplje...takega fotosesna, kot sta ga imela Kmet in zivnorc, nisem imel...par fotk z mobijem...met potjo srecal xxx motoristov, v vecini avstriskih in italjanskih...na Vrsicu bil v druzbi stirih avstrijskih motoristov, gor megleno hladno in zasnezeno...cesti na obe strani Vrsica suhi, razen na vrhu, kjer se topi sneg in brez peska...vsake toliko kak velik kamen na robu cestisca...prevozenih 310 km...se 300 km in prvi servis...to pa verjetno jutri, malo proti prekmurju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub današnjemu malo bol kislemu vremenu se je navrtelo nekaj kilometrov. Na Vršiču "ta domačih" nisva srečala! Čez Predil, čez Sella Nevea do Chuiseforte in proti Trbižu. Malo prometa, zato mnogo sproščenosti in uživanja. Ko prečkaš mejo, te cesta in promet spomnita, da si doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa čisto po turistično, sem se pustila razvajat :whistle: Po AC do Ljubljane, potem pa čez Mengeš do Kamnika. Ker je bila končno spet priložnost sem šla na obisk - na kosilo in nekajurni klepet (ja že dolgo se nismo vidli). Okrepčana sem nadaljevala čez Špitalič, Celje, Mestinje in Slovensko Bistrico do Maribora k Umetnici na ta drugo kavo in večerjo - hvala! :OK: (in hvala cimru za njegov prispevek :P dobro kuha!). Danes nekako ni bilo priložnosti za slikat ker sem se bolj malo vozila, sem pa ob odhodu iz Maribora vseeno poslikala tale most - kot dokaz da sem bila res tam .) Nazaj sem šla kar na AC ker sem bila že pozna - v dobri družbi čas hitro mine.

Vsega skupaj le cca 330 km.

post-32884-0-62100000-1335735296_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja furca. 428 km. Domžale, Kočevje,Kočevska reka (čez medvedje ride katere sem mal iskal :P

) ,Osolnica ,Petrina,Delnice, Otok Krk, Beach bar Ulika v Punatu. Nazaj čez Reko,Ilirsko bistrico,Postojno ,Logatec,Vrhnika,Ljubljana in domov.

20120429234050_Capture.jpg

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s kolegom malo offroadala v okolici Mirne gore. 50 km lepe makadamske poti. Seveda sva se v gozdu izgubila in prispela na vrh smučišča "Gače" oz. po novem Smučišče Bela. Dol sva se pa spustila kot smučarja. Po smučišču :D Vse ok sam skoraj sva se v električnega pastirja ujela :D

2012-04-29-154531.jpg

2012-04-2915-47-59hdr.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po spletu srečnih okoliščin in naključij in temu da je Denis danes šel na piknik je VFRka tudi danes lahko bila moja. Sem se dopoldne kr podvizal zajahati svojo mrho pa do Denisa kjer me je bejba že čakala na dvorišču, ključ je bil v njej, prometna zataknjena za sedež kot sva bila dogovorjena. Obrat ključa, podzavestno iskanje ročice sklopke, da jo stisnem pred štartanjem. Eh, saj je ni, se mi posveti. Pritisk na gumb, steče gladko. Novi gumbek, klikne in se rahlo strese, kot bi mi hotela reč da je pripravljena na nov potep. Rahlo odprem gas in začne se premikati. Takoj izklopim avtomatiko in z rahlimi dotiki na stikala gladko preklapljam med prestavami. Mi je ta zadeva proti pričakovanju kr takoj sedla. Spustim se po hribu navzdol, pred ovinkom prestavo navzdol in rahlo zaviranje. Ooops, pozabil da nisem na svoji mrhi, tukaj šestbatne čeljusti kr konkretno zagrizejo v disk, se je treba navadit da zaviraš veliko kasneje, kar sploh ni nek problem. Težje se je potem navadit nazaj :). Do črpalke, v tank ne gre dosti, ampak prazen je tudi v trenutku. Je bejba kr konkretno žejna. Pa po dravski dolini proti Dravogradu. Ej, zadeva gre kot veter, počasi izgubljam občutek za hitrost, tako da moram kr pogosto vreči pogled na števce in zapirati gas, kakorkoli, tam nad 150 je vseeno malo preveč za naše magistralke, pa čeprav izven naselij.... V Radljah desni smerokaz pa proti Eibiswaldu, našo stran Radlpassa so celo malo porihtali in en del celo preplastili z novim asfaltom na moje veliko začudenje. Pa tudi na grbinah si lahko s tem motorjem zelo hiter, je zelo tog in vzmetenje grbine odlično požira, tako da moraš že res pretiravat da začne pumpat. Se mi zdi da avtomatika še najbolj pride prav pri prestavljanju navzdol. Iz ovinka je potrebno bit kr previden z gasom, sploh tam nad 7K obratov te kr izstreli. In že sva na avstrijski strani, tudi brez table takoj veš ker ne čutiš več grbin in lukenj na cesti. Bejba uboga in naredi vse kar se mi zahoče, ena redkih :). Pred izvozom iz šodrjame zmanjšam, ponavadi je tisti ovinek malo prašen. Pa ni bilo potrebe, zgleda da ga je dež opral. V krožišču levo in že se vzpenjava na Golico. Nekaj ovinkov pred akumulacijskim jezerom je nek dečko z cestakom zletel s ceste. Ustavim, vprašam če potrebujejo pomoč, pa na srečo so bili vsi razen motorja celi. Na vrhu se ustavim, motorjev toliko da se morš kr malo potrudit za parking. Malo poklepetam, uživam na sončku pa zopet nazaj proti Eibiswaldu. Na onem ovinku že policaji in bliskanje rotacijskih luči me malo strezni da priprem gas, ampak čez tri ovinke je vse že pozabljeno. Zgleda da sem večji idiot kot zgledam.... V rondoju proti Arnfelsu in po avstrijski strani domov in ker je bilo že debelo čez poldne se mi je zdelo koristno da grem v Grajenščak pozdravit Robija in prijatelje ki so imeli tam piknik. Robi me sicer ni preveč registriral, ker je bil že malo moten, sem pa si nadel pogled lačnega potepuškega kužka, ki ga imam natreniranega za take prireditve in so žene prijateljev hitro poskrbele zame, tako da sem ob odhodu imel malo problem zapeti zadrgo na jakni.

Ja, kr težko mi je bilo peljati bejbo nazaj k Denisu, sedla mi je, definitivno najboljši motocikel kar sem jih do sedaj vozil. Pa tudi položaj na njem ni tako utrujajoč kot sem mislil, se da tudi potovati z njim, je pa res da je od naziva sport-touring zelo veliko sport in bolj malo touring. In ker bo treba naslednje leto mojo ostarelo FZSko počasi menjat sploh ni rečeno da ne bo na tanku novega namesto glazbenih vilic narisana kurja letanca. Bomo videli.

Tretji vtis? Pi*da imel bi jo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je 1.maj praznik dela, smo fotoaparat pustil doma :headbang: . Dobr, da je vsaj Zumo opravil svoje delo in postregel z logom prevožene poti. Bolj kot na navigacijo je bilo potrebno spremljati dogajanje v ozračju saj so deževni oblaki popoldan grozili z vseh strani. Kar spretno sva belansirala in rahlo roso ujela par sto metrov pred hišnimi vrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj še sam ne morem dojet ampak se je zgodilo moja draga zagrižena anti-motoristka se je vsedla na motor in se zapeljala z mano :D Tako da so moji vtisi fenomenalni :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!