Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

snapback.pngvencel, je 26. March 2012 - 21:57, rekel:

Prelep dan da nebi naredu en krog od 320 km,

attachicon.gifnova gorica.JPG

Čez Kalce,Col ,Ajdovščino na Mirenski grad.

attachicon.gifIMG_0155.JPG

Pogled z gradu na Miren in Novo Gorico

attachicon.gifmirensli grad.JPG

Po dolini Soče do Žage na kosilo

attachicon.gifIMG_0219.JPG

Čez Vršič proti domu,na primorski strani brez snega na gorenjski pa ga je še nekaj

attachicon.gifIMG_0252.JPG

attachicon.gifIMG_0257.JPG

Na celi poti srečal samo dva motorista ,

Jest zraven odpelem (grem prekladat motor) še Ucceao (od meje do Musi), tudi večkrat :D.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist zmatran od izpitov sm se včerej že proti večeru lotu projekta prva furca 2k12. Najprej omedu pajčovne, prečekiru, da je vse na svojem mestu, plavčka zategnu vun na sonce in stisnu un knof k piše Start. Pa je sam mal zaškrtal... :jezen Mukuljator prazn... Me prešine, da še dobr da sm lani spatentiral filavc in mi ga ni treba srat in snemat maske inu kestla. Fino, fajn, kratka pavza, v slabi uri se bo pa ja tolk nafilou, da bo kresnu (si mislm...). No pa tut po eni uri ni hotu zakurblat... :headbang: Ker je mrak že padu, ni blo druge kot nardit na peš eno osmico pred bajto pa sparkirat pacienta nazaj pod streho. Dvorišča nism poslikou, ker ni kej dost za vidt. Mrbit une tamale mravlce bi pa ble zanimive... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, lušna popoldanska furca za mano. Celje Griže Polzela Letuš Velenje Vitanje Nova cerkev Dobrna Arja vas Celje.

Da slučajno nebi bilo dolgčas so poskrbeli:

- Marcc

- sosed Vojko

- CAPI

- pesek na enem ovinku (lušn dvokolesni zdrs in rejsing strajp na hlačkah) :kva2:

- 3 srne, ki so mirno prečkale cesto direkt pred mano :smoke:

- 1 policijska škoda, k je pripeljala za mano ravno takrat, ko sem pospešil :chase:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pogledat v TC kjer sva se dobila z prijateljem pol pa na en krog

post-3160-0-33871500-1332877127.jpg

post-3160-0-71959500-1332877135_thumb.jpg

post-3160-0-86193700-1332877142_thumb.jpg

Na pijačo in mal razmislit o tekmovanju

post-3160-0-64889900-1332877156_thumb.jpg

post-3160-0-43479600-1332877165_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekmovanje v pitju piva Paulaner?! to pa je neki za bemvejaše :kva2:

Tudi jaz kot voznik sintesajzerja ga imam rad :drunk: . Greva skupaj? Potem pa napiševa vtise sem v to temo, da ne bova :topic: .

LP robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se odpravil proti Bohinju, čez Kranj in Bled. Prav med slednjima mestoma, se je nekaj kilometrov pred Posavcem zgodila prometna nesreča. Videl sem čoperista na tleh. Pomagalo mu je nekaj ljudi, opazil sem tudi razbit avto, ki je miroval sredi ceste, zraven njega pa je stal starejši gospod. Srčno upam, da bo z motoristom vse OK. Današnji vtis je tako kar pošeno kisel. Lep dan vsem še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smer LJ - Koper - Izola - Savudrija - Umag - Novigrad - Buzet - Črni kal - stara cesta do Logatca pa po avtocesti proti LJ. Po vstopu na avtocesto je očitno ravno v tistem trenutku počilo malo nižje na viaduktu Verd. No in smo čakal motoristi v prvi vrsti od 13,00 do 17,00. Vožnja je bila super, čakanje zabavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjša težava z gumo??? Tista guma je samo še za na kres ne pa za na motor! :headbang: Drugač pa lepa fura :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjša težava z gumo??? Tista guma je samo še za na kres ne pa za na motor! :headbang: Drugač pa lepa fura :)

A ti bi jo pa kar na kres vrgel? Ne ga srat - te bo kdo prijavu, da onesnažuješ okolje :grrr

Kot je včeraj Dr_Jakob reku: "da slučajno ne bi bilo dolgčas"....

Ampak....

post-13666-0-67400100-1332963624_thumb.jpg post-13666-0-72242600-1332963655_thumb.jpg SLIME se je izkazal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIME se je izkazal

V Nemčiji bi pa šofer za tako zlizano gumo dobil nagrado v obliki položnice v vrednosti ca 2 kompletov novih gum!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha sej ne bi kej velik onesnažil okolje ker je tolk mal gume gor :P:topic: <--- mi gre na živce tale smeško k se ne smeje tako kot tale :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha sej ne bi kej velik onesnažil okolje ker je tolk mal gume gor :P:topic: <--- mi gre na živce tale smeško k se ne smeje tako kot tale :alko:

:lol1:

BIZKIT, a unle tvoj pije biodiesel k je tko zelen? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIME se je izkazal

V Nemčiji bi pa šofer za tako zlizano gumo dobil nagrado v obliki položnice v vrednosti ca 2 kompletov novih gum!

Pa še darilne pike za v Lidl.... :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes čez Delnice do Krka in čez Reko nazaj domov.

Slikc ni, ker je bilo na morju megleno in zato tudi posedanja ob kavi na sončku ni bilo.

No pa kljub temu odlična vožnja, za prebudit občutke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako veliko kilometrov, pa tako majhne slike. Hecno res! :grim

Jst pa s Crossrunerčkom čez Dolenjsko, Štajersko čez krofe pa domu...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker delam čez vikend sem skoristu še zadnji dan ta teden za dušo.......Krenu iz Lj proti Kočevju.....brez pit stopa do slapa Nežica v Kostelu(Kolpska dolina)

P3300103.JPG

Ker mi prijatelj dela v Costelli,sem se ustavil v polnilnici,da napolnim svoj rezervoar z pristno Kostelsko vodo...... :OK:

P3300106.JPG

Pot me je vodila mimo Fare.....obmejni prehod Petrina čez kanjon reke Kolpe....

P3300107.JPG

Čez deželo Petra Klepca......

P3300108.JPG

Do maloobmejnega prehoda Osilnica....

P3300110.JPG

Kjer sem moral plačati za dovolilnico,da so me spustili v Hrvaško.....deležen sem bil tudi detaljnega pregleda :blush:

Ja pa kaj češ, če zgledam ko kmet,ki šverca sol..... :whistle:

Reka Kolpa pa se je prevesila v reko Čabranko,kjer sem ob njeni strugi nadaljeval do Čabra in prišel na mejni prehod ter brez problemov prečkal na Slovensko stran....seveda me je izučilo in nisem snemal čelade :hooray:

P3300111.JPG

Pot sem nadaljeval čez Drago proti Travni Gori......cesta po neokrjeni naravi pa prava poezija :010

P3300112.JPG

Pičil čez Sodražico,Martinjak v Cerknico kjer se mi je pridružil Zivnorc ob kafetu.....skupaj sva pihnila čez ride do OMW-ja kjer pa je bila zbrana že standardna postava prekaljenih borcev Maus,en Ducati, jaz, Zivnorc....in še nekdo...sem pozabu :P

P3300113.JPG

Z Zivimnorcem sva se pridružila ekipi ki jo je vodil ata Maus po kolenih do VikijA......

P3300114.JPG

Jaz pojedu hamburger.....ostali sladoled.... :)

Ko smo se okrepčali je vodstvo prevzel spet Maus a ne po kolenih,zdaj je šlo že bolj samozavestno po komolcih..... :P ker so za mano letele iskre od stopalk,sem se bal ,da se bo Zivmunorcu za mano vžgal Suzuki.... :lol:

še enkrat smo se za nazaj vstavili na OMW-ju Postojni kjer smo napojili konjiče,spili še hitro kavo in jo brez ustavljanja usekali do LJ kjer smo se ločili in odjadrali proti domu...garaži...

P3300115.JPG

Parkiral kar dobro utrujen po današnjih 450km.......slike so pa zato tako majhne,ker nisem znal velikih naredit... :lol1:

Tist Ducati, ki si mu plačal sladoled in je zmotno mislil, da je Maus častil, sm bil jst. Hvala! :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol mi je potegnulo... :slap: :blink: :P ...bolje enkrat kot nikoli....keri je bil pa un tadrug?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!