Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Jebela, tuki je cela tekma kdo bo naredu bl odbito furo. Vsaka čast posameznikom, še posebej Nejcu in Keiki. Čakte se, pride še drugih 5 minut :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebela, tuki je cela tekma kdo bo naredu bl odbito furo. Vsaka čast posameznikom, še posebej ......... Keiki. Čakte se, pride še drugih 5 minut :grrr

se strinjam., Keiko lepo napiše, posebno mi je všeč, ko za kraje uporabi poleg krajevnega tudi slovenska imena.

Pa še vse opremi s prijetnimi slikami.

Z veseljem pa čakam na tvojih 5 min in tvoje slike za katere se potrudiš tako na terenu kot potem še doma

z njihovo obdelavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morte še en mesec počakat, da se ceste mal segrejejo, sol spere in temperature malo dvignejo...

Ko vas bo trgalo v sklepih se boste spomnili na svoje podvige :)

Jst pred prvim majem ne grem nikamor :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morte še en mesec počakat, da se ceste mal segrejejo, sol spere in temperature malo dvignejo...

Ko vas bo trgalo v sklepih se boste spomnili na svoje podvige :)

Ahm.... ne? :grrr :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj;

danes naredil 80 km relaciaj Kranj - Bled bilo je lepo sončno in ni zeblo potem sem se vračal nazaj čez Kropo - Jamnik - Besnico - Kranj. Od krope pa do Besnice je bilo mraz ko vrag so mi skoraj prsti otrpnili ampak je bilo vredno. Doma pa čaj in vroč tuš :).

V soboto ali nedeljo pa če bo vreme pa do Izole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morte še en mesec počakat, da se ceste mal segrejejo, sol spere in temperature malo dvignejo...

Ko vas bo trgalo v sklepih se boste spomnili na svoje podvige :)

Jst pred prvim majem ne grem nikamor :D

Kolega Kawl z pravo opremo se ne rabiš sekirat za kake sklepe zaradi temperatur,z starostjo pa itak pride proces staranja,ki ga ne moreš ustavit......

Kar se pa tiče peska na cesti in neogretega asvalta...e vidiš tu se pa razlikujemo motoristi od bedakov.......cesto in oprijem moraš znat precenit in jo spoštovat in temu prilagodit vožnjo....pa brez zamere za moj komentar,ki je malo iz teme.

Mimogrede pa,da ne boš mislil,da sem osebno kak profi,tudi sam sem odletu v svoji karieri motorista po tleh in to hudo......pač izkušnja več,ki me je naučila prav spoštovanja razmer na cesti in prilagoditve vožnje temperaturam in ostalim parametrom.

tudi sam največkrat počakam do začetka aprila preden sedem za krmilo.......a tokrat me je premamil sonček,zmerno očiščene ceste in +20 stopinj ob Jadranski magistrali......pa sej veš kaj pravijo....bolj star,bolj nor......pa veš da včasih to kar drži..heheehh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC01968.JPG

No pa je teden okrog,sva se z nordkap-om dobila pri Kompiju v Velenju,pomerila čelade(N104),z ženo sva dobila tudi komunikacije B4 in gas na probo.Moram rečt,da mi je čelada vrhunska,malo glasnejša od moje integralne,veliko več zornega kota,vsi gumbi funkcionalno na mestu....no ni za to temo,skratka čelada me je navdušila in drugo soboto jih gremo iskat....komunikacija je pa vredna vsakega evra,tehnološko dovršena,zvok izredno čist tudi pri višjih hitrostih.... :OK:

DSC01969.JPG

No na poti Kompiju v Velenje sem imel nezgodo...izkupiček je razbito vetrobransko steklo,levo ogledalo in par prask......naredu tako bedarijo,da bi se najrajši sam sebe v rit brcnu....pa kaj čmo kmet ko kmet... :slap:

DSC01971.JPG

Za tem smo se sproti ustavili še v Yogi centru,kjer sem takoj naročil povišano Givi novo vetrobransko šipo,ogledalo bo pa moralo priti iz BMW produkcije....po moje bo cena kot ,da so ga zlatarji naredil.... :(

DSC01973.JPG

Iz enega konca Slovenije sem pičil na drug(Kočevje) kjer imam doma shranjeno originalno sprednje steklo.....zamenjavo sem izvedel takoj,namesto levega ogledala pa zdaj pri vožnji izvajam raztezalne vaje za vrat in uporabljam tudi šesti čut.... :whistle:

....

DSC01974.JPG

Drugače ni šlo,kot da pobožam še večjega brata ...... :D

DSC01976.JPG

V garaži samo še 5 dni,četrtek registracija in gas....da neham gont ta faracajk..... :P

DSC01979.JPG

Kočevsko jezero,kavica,na nebu brez oblačka,narava....... B)

DSC01980.JPGNazaj proti Ljubljani pa po vseh stranskih poteh.......čista uživancija :010

Nabralo se je dinamičnih 370km je bilo pa na trenutke kar malo mrzlo,sploh po deželi medveda ^_^

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, Bratstvo!

Evo, tudi mene pobralo skoraj do danes...prva 100tka (kilometerska) zmagala letos, pa nikakor ne zadnja. Asfalt v obeh dolinah Sore kar drži, inkasanti so imeli pa danes dopust. Se pravi: začelosejev12! :kva1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel pa eno mojo klasično turco. Start Jesenice po stari cesti čez Posavec do Kranja. Tam sem se obrnil na Jezersko, in ugotovil da je cesta dosti boljša kot zadnjič ko sem bil tam. Ko sem se spuščal v Avstrijo sem malce pospešil in ugotovil da roke na ss motorju zelo trpijo ko pellješ po ovinkih navzdol. Sem se že navadil motorja, in ovinki so padali lahkotno in hitro. Na zadnji gumi imam še 1cm "lufta" kar se mi zdi v redu napredek. Bomo tudi ta cm zradirali :) . sicer je bilo na vrhu 30 cm snega, ampak cesta je pa bila suha. Prišel sem v Bad Einselkappel in šel proti Klagenfurtu. Cesta mi je osebno ena lapših. Ni pretirano hitra, je pa zelo lepa pokrajina. Pridem v Klagenfurt in grem po severni strani Vrbskega jezera vse do Veldna in naprej proti Villachu. Obrnem se proti Faaker seeju, ker se nisem hotel skozi mesto vozit. Grem mimo jezera in na Korensko sedlo. Pridem čez in vidim da je bil danes Vitranc? Could not be bothered. Je bila pa zaradi tega vse do Jesenic kolona, kar me je naredilo super živčnega, zato sem večino poti do Jesenic prevozil po levem pasu. Prdem domov po slabih 4ih urah vožnje direkt na kosilo :) . Dan je bil super, malce oblačno ampak ni panike. Naredil 230km.

post-19496-0-78110600-1331487365_thumb.jpg

post-19496-0-80196100-1331487429_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gosak, to ne spada v to temo!!!

p.s. Jst se pa nč ne furam, sam mal vsake tolk mal olje premešam, včeraj sem olje mešal na relaciji Celje Koper Dragonja Izola Miramar Izola Celje... Prov pasalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko smo danes trpel :P

http://pokofe.jpg

Ja res je blo hudo....sem bil isti čas tam :OK: ,kot vi.....trplenje in še enkrat trpljenje... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj nis za kofe dau? :sleep2::BUA:

Ko sem pršu sem vljudno pozdravil......in nič, tema, :BUA: vsak za sebe tud odzdravt ne,pa neki šimfajo BMW-iste......

Drugič pa povabte naj prisedem,če že ne odzdravljate,vas nobenga ne poznam ne morem kar uletet pa za kavo dajat.....pole boste pa spet rekli...da se BMW-jisti duvamo... :P

No zgoraj napisano je bilo veliko res in malo za šalo,na motosvetu sem šele 2meseca pa nobenega od vas ne poznam,spomnil sem se motorjev posebno Ducatija 1198,jaz sem parkiral levo če gledaš sliko.......drugič me pobaraj in bom dal z veseljem za kafe.... ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ti mi, kakšni smo... podn :kva2:

mene pa res ne morš zgrešit :grrr

v glavnem... naslednjič te bom pod rebra... da ne boš reku da smo važni ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ti mi, kakšni smo... podn :kva2:

mene pa res ne morš zgrešit :grrr

v glavnem... naslednjič te bom pod rebra... da ne boš reku da smo važni ;)

:OK:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je tudi zame padla malo daljša fura. štart ob 10.15 proti Kobaridu. V Volčah sem zavil na lokalno cesto za Kolovrat, nato nadaljeval skozi Livške ravne. Od tu do Liveka je cesta že malo načeta. V Liveku sem zavil levo proti Čedadu. Od tu pa skozi Brda nazaj proti domu. Domov sem prispel ob 14.10, vsega skupaj je padlo 198 uživaških kilometrov. Aha še slikice...razgled s Kolovrata na Tolmin in italijansko stran. Slike so malo slabše kvalitete, ker sem pozabu digitalca...rezerva je pač gsm iz prejšnjega desetletja :P .

post-3455-0-70788500-1331497573_thumb.jpg

post-3455-0-85879400-1331497594_thumb.jpg

post-3455-0-93981900-1331497603_thumb.jpg

post-3455-0-76618700-1331497613_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko smo danes trpel :P

http://pokofe.jpg

Ja res je blo hudo....sem bil isti čas tam :OK: ,kot vi.....trplenje in še enkrat trpljenje... :P

Oj, kaj je tista zadeva z springerji tam skrajno levem kotu slike? Maš mogoč kako slikco?

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, kaj je tista zadeva z springerji tam skrajno levem kotu slike? Maš mogoč kako slikco?

Žal ti ne morem pomagat,slikco je prilimala Nina Bina,moj motor je pa še bolj skrajno levo in ga ni na sliki....Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!