Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

...jebenti... vi pa res dobro vplivate na mojo ženo... NČ...prov NČ :grrr jih nisem poslušal doma...

...pa reku sem ji, da itak nismo mogel it hitro, k je Kmet ulavfaval svojga konja, pa čim smo šli mal prehitr, so mu iskre izpod motorja kresale... hahahhaha

Ja pol mi je potegnulo... :slap: :blink: :P ...bolje enkrat kot nikoli....keri je bil pa un tadrug?

...misliš un...tatret?... za tadruzga smo pogruntal... hahahaha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jebenti... vi pa res dobro vplivate na mojo ženo... NČ...prov NČ :grrr jih nisem poslušal doma...

...pa reku sem ji, da itak nismo mogel it hitro, k je Kmet ulavfaval svojga konja, pa čim smo šli mal prehitr, so mu iskre izpod motorja kresale... hahahhaha

...misliš un...tatret?... za tadruzga smo pogruntal... hahahaha

Ja un tatret...keri je to....al tud ti ne veš......as pogasu Suzo :grim

Pa una dva v volitvah te pričakujeta..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... suzi še zdej pk..pk..pk...pk... dela po mašini pa dimnikih....

...hahah... vole na volitve....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv, vcer sm bil tud jst v tistih koncih, pa nism nbenga srecal.. Od doma - Kocevje - Kocevska reka - Petrina - Osilnica - Petrina - Fara - ob Kolpi do Starega trga - Crnomelj - Semic - NM - domov. Zanimivi, zame kar mal odrocni kraji, lepo urejeni, Kolpa je polna vode - neb prcakval.. Sem pa opazu kar neki Nemcev na pocivaliscu pred Nezico, so zgleda ze na furah.. Slikc ni, telefon bil prazen. Aja, bil je z mano se sodelavc na legendarni cbx 650 e..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jebenti... vi pa res dobro vplivate na mojo ženo... NČ...prov NČ :grrr jih nisem poslušal doma...

...pa reku sem ji, da itak nismo mogel it hitro, k je Kmet ulavfaval svojga konja, pa čim smo šli mal prehitr, so mu iskre izpod motorja kresale... hahahhaha

...misliš un...tatret?... za tadruzga smo pogruntal... hahahaha

Tud mene zanima, kdo je un tatret s črnim gsxr 750. Najbrž bo Maus vedu... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- »Halo, čuj jaz ga mam že zuni!«

- »Sejaz ga bom tud vun dau, samo oblečem se še. Daj me tolko počaki, pa se pol neki dobima.«

- »Te pa se ti obleči, jaz pa zatecajt pridem do tebe.«

- »Zmejeno.«

In sem zajahal mrho pa jo ubral proti Miklavžu, do Danila. Itak še ni bil perajt, tak da sva še imela čas naštudirat kam se bova peljala danes. Pa sva rekla da kam v hribe nebova rinila, je še premrzlo, ko je meni šinilo v glavo, da bi lahko končno enkrat že porabil one kune ki jih nosim v denarnici že od lanskega dopusta: »Čuj te povabim v Trakoščan na pijačo.«

- »Ijeee tam pa že res dolgo nisma bla. Te pa grema!«

Pa sva jo mahnila proti Ptuju. V Loki sva srečala Srečkota in Suzo, sta se tudi šla malo peljat. Ne vem če sta naju spoznala, Srečko je samo malo dvignil prst, tako bolj reda radi . Ptuj sva pustila ob strani in kruzala naprej proti Vidmu in Gruškovju. Čez polje je malo pihalo, pa ni bilo preveč moteče, pa tudi prometa ni bilo kaj dosti, tako da sva lahko uživala lepo na izi tam med 100 in 120. Na meji se je sicer nabrala kolona za eno 10 minut čakanja, ampak se ni nihče razburjal ker sva se zgužvala naprej do policaja. Takoj za mejo sva zapustila glavno cesto proti Zagrebu in zavila v smeri Varaždina. Do Trakoščana pelje zelo lepa in razgibana cesta, je pravi užitek tistih par kilometrov. Pod gradom sem porabil kune za panove radlerje, ki sva jih počasi srkala in uživala na sončku. Sva se kr malo zasedela, pa sva vseeno krenila naprej proti Varaždinu. Od tam dalje cesta ni bogvekaj, pa še razkopavajo jo na več mestih. Pred Varaždinom sva zavila proti Vinici in se znašla na meji v Zavrču. Do Borla si lahko spet daš duška, naprej čez vasi je pa treba kr previdno in počasi, da se ne znajde pred tabo kak traktor. Tokrat se Ptuju ni šlo izognit. Sva ga prečkala in se vrnila v Maribor po levi strani Drave čez Vurberk. Prijetna cesta, sicer malo ozka, ampak.... Policajev ni bilo niti za zdravilo, menda so si delali presmece, da jih bodo jutr lahko nesli žegnat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Vrhnika - Karlobag 450km. Vreme sicer sončno ampak je bilo malo meglice. Motoristov na Jadranki le peščica.

Super razgled, še lepši bi bil brez megle

p1010061.jpg

p1010069.jpg

vidim, da vama "gre dobro". koliko km pa že ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolpa je bla pa kar oblegana zadnja dva dni,

post-3160-0-08914600-1333221236_thumb.jpg

Namen je bil mal na Grobnik pogledat pa smo tik pred mejo spremenili plan.

Pogledat grad Kostelo

post-3160-0-91938500-1333221340_thumb.jpg

pol pa po dolini Kolpe do mejnega prehoda Sodevci in po Hrvaški strani do Vinice,Na slabih 30 km po hrvaški kar dva radarja

post-3160-0-25712300-1333221250_thumb.jpgpost-3160-0-33283300-1333221243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem si pa za krst privošču krogec Ljubljana - Kočevje - Dvor - Črnomelj - Metlika - Gorjanci.

Na Prepihu postanek za kavico in sadno kupo, pol le izjemoma z svojim trikolesnikom prpelu še Boris iz Črnomlja in po daljšem klepetu jaz v Ljubljano,Boris v Črnomelj.post-14270-0-54071000-1333227317_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ni bilo časa pisati, tako da napišem danes :)

Na motor sem šel šele ob 15h. Vem, pozno. Samo je bila spet delovna sobota.

štartal klasiko proti primorski. Čez Ride :). Tam vas je bilo polno. Med potjo opazil dvoje inkasante. Hvala za opzorila :). Potem v Žusterni plačal kavo TICI. S TICI sva jo mahnila do Anje37. Anja37 skuhala odlično kavo. Hvala :) potem pa z TICI vsak v svojo smer. Jaz proti Pivki. Tam je števec za gorivo kazal zelo nizko raven goriva. Samo sem si rekel do Postojne bo. Pa ni bilo :). Ravno pred MOLovo pumpo v Prestranku je Hodica kihnila. Sem ji samo nazdravje rekel in zavil do MOLa :) Uf, dobro da je bil tam. Nalil 18,36l goriva. Po preračunu porabe je kazalo 6,3. Nevem, kaj bi lahko bilo to :blush:. Ko grem z določeno družbo ne pride čez 6. Ko je bila kobilica napojena še na sestanek za Črno goro in ob 11 zvečer sva parkirala v garažo.

Za afteršihtovsko furco se je nabralo skromnih 222km.

post-24768-0-12796500-1333266056_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da je bilo včeraj povsod objavljeno je nekdo pozabil zapret kokošnjak, sem jo potem mahnil

med "prašinarje" (v izogib cestnim zastojem) - tako je bilo ene 50% asfalta ter 50% makadama.

Cilj je bil klasika - viki burger in nazaj samo da po malce drugačni poti.

In ker sem včeraj zaprašil motor in obleko sem jo danes mahnil preko vipave (kjer je pihalo 96-100km/h) do gorice.

V vipavi mi je spihalo včerejšni prah, v gorici pa sem se mal pregrel - tam je bilo ene 13-15°C (od domžal do vipave

je bilo od 5 do 10°C - glih prava temp. za na motor).

pa še pogled na vipavsko dolinco:

a1.jpg

nazaj grede pa h konšku, kjer sem videl da je bilo še več enako mislečih motoristov :grim

Chocolate-doughnuts.jpg

danes je bila čudovita fura.

Prava temperatura, svež oster zrak, lepo vreme, nobene gneče na cesti in sem ter tja kak vesel motorist,

ki je pripeljal nasproti :OK:

Pa neč ne javiš da v Gorico prihajaš, bi bil povabljen vsaj na kafe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O danes pa naredil celih pet krogov po garaži z mojo APN -7. Motorček fajn dela, ga spravil celo enkrat v zdrs zadnjega in enkrat v zdrs sprednjega kolesa :)

No to da sem zaplinil štuk garažne hiše bom zamolčal :)

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štart v snegu pri 0 stopinj...kdo me je pa kdo me ni prehitu ne vem, še manj vem koga sem srečala

vem samo da je cilj dosežen: bograč + gibanica

vse ostalo čist nepomembno :P

huala vsem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejcgs, pa ne da drgneš TKC-je samo po asfaltu?

ne samo da jih drgnem, sem jih že skoraj zdrgnil. Če bo šlo tako naprej, ne bodo dočakale 6000 prevoženih kilometrov.

Sej so kr fajn gume, se zelo dobro držijo, edino pregrevajo se in potem v ovinkih drsi.

Tako da sedaj se po asfaltu vozim bolj počasi in če se le da čimprej na makadam - tam se pa začne veselica :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jučeri štart ob 8.30...v Ajdovščini burja do 127km/h...prebijanje preko vipavske doline pri max 45km/h pa še me je metalo 1 meter levo pa 1 meter desno. V Postojni se je mal umirilo, temperatura 0C..zmrzovanje do Kamnika, kjer je še rahel sneg naletaval...no potem je posijalo sonce, ogreli smo se, videli vse možne in nemožne konce celjske kotline in pičili do Dobrovnika na bograč...njami..njami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 31.3.2012, tur d Slovenija.....KK-NM-Kočevje-Ribnica-Lj-Litija-Zidani most-KK....kratko ali slatko...no malo tečno tudi. Bo treba pičit kmalu nekam na daljšo turo čez mejo. To drajsanje po kokoški se mi več ne da.

Aja, Maus...sploh ne vem kaj te kličem kje si....ker itak vem kje te najdem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v Ajdovščini burja do 127km/h...prebijanje preko vipavske doline pri max 45km/h pa še me je metalo 1 meter levo pa 1 meter desno. ......

pa reč da ni fino k te veter mal prestavlja levo-desno. Mal adrenalin naraste, posebno če prehitevaš kak kamion (iz zaveterja v trenutku na močen bočni veter)

Kot kaže sem jaz včeraj mal zamudil, ker ko sem bil dol je na semaforju pisalo samo še 100km/h (hitrost vetra).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa reč da ni fino k te veter mal prestavlja levo-desno. Mal adrenalin naraste, posebno če prehitevaš kak kamion (iz zaveterja v trenutku na močen bočni veter)

Kot kaže sem jaz včeraj mal zamudil, ker ko sem bil dol je na semaforju pisalo samo še 100km/h (hitrost vetra).

to je bil moj maximum. Če piha 100 še ni problem, če piha 130 nikol več. ti bom točno opisal, pa še v dvoje sva bila na motorju.

Če se voziš iz Ajdovščine proti Podnanosu je pritisk in nabijanje burje z leve strani in nekoliko čelno..no way da bi šel več kot 50km/h. Druga je če greš v obratni smeri, ker greš v bistvu v isti smeri skoraj kot piha in je mnogo lažje. Premikalo me je z leve na desno po celem voznem pasu, pa sem vajen burje in se je ne bojim. Tudi prestavilo me je že. In na koncu za piko na i, me je še butasta baba prehitela samo pol metra stran.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa reč da ni fino k te veter mal prestavlja levo-desno. Mal adrenalin naraste, posebno če prehitevaš kak kamion (iz zaveterja v trenutku na močen bočni veter)

Kot kaže sem jaz včeraj mal zamudil, ker ko sem bil dol je na semaforju pisalo samo še 100km/h (hitrost vetra).

Mene ja pa čist panika tele kamione prehitevat, ker me je enkrat skor en Litvanski snel. To da te mal prestavlja je itak jasno, pa še kak tečen avtomobilist od zadaj....

Od takrat naprej imam resen problem prehitevat na autobahnu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!