Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

in zdaj sem spet pred odločitvijo: tak lep sonček je zunaj, ful bi se šel pelat, ma je mraz ko pes, le 8 Celzijev se stska in dregeta pred garažo... pa še maus bo spet skregan z mano... ja pišuka no, tega mu pa res ne morem narest... ma ko ga j* :P grem!!! čaw

skregan :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte se, pride še drugih 5 minut :grrr

Zdaj bo pa res že čas - je že skoraj pomlad pred vrati .)

Pa ne morte še en mesec počakat, da se ceste mal segrejejo, sol spere in temperature malo dvignejo...

Ko vas bo trgalo v sklepih se boste spomnili na svoje podvige :)

Ne (z)morem čakat, je preveč mamljivo. Trga me pa že tako ali tako :P

P. S. kako je bilo hudo šele ta teden, na dopustu pri 22 C (Madrid) in nešteto motoristov vse naokrog, moj pa v LJ, v garaži :surrender: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sprobal 2 hondini enosledni vozili. Obedve s cca 0.0007m3 prostornine, 50 do 52 konj in cca 61Nm navora.

Tabel je NC700x

tardeč pa integra 700

Šel sem ju probat čisto iz firbca, da vidim kako se vozi japonski motor, ki ga poganja "kavni mlinček" in ima

za cca 50% manj konj in navora kot moj motor.

Po 2 urah lahko rečem sledeče:

nc700x kar dobro pospeŠuje za svojih 50 konj. Moči za enega voznika je dovolj za

lepo turistično vožnjo.

Zaradi lepe krivulje navora tudi ni potrebno preveč prestavljati.

Vetrne zaŠčite je malo (kar pa pripomore k bolj zmerni hitrosti).

Kot je že 1x omenil moto rider: super zadeva za začetnike in uživače, ki jim

ni glih ravno do hitre vožnje.

Nato sem presedlal na integro - da sprobam ta hondin avtomatski menjalnik z dvojno

sklopko.

Kaj naj rečem - bi imel tak menjalnik, takoj. Za moj stil vožnje in potovanja bi bilo tole super.

Upam da bodo bavarci kmalu pljunili v roke in se lotili dela

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, kaj je tista zadeva z springerji tam skrajno levem kotu slike? Maš mogoč kako slikco?

ja ja trpljenje ja....zame je blu trpljenje ku sm vs ceu dan tm gledal....vsi pohajat...js pa d 8-20h na pumpi.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem šel na blef od Polhovega Gradca dalje (proti Gorenji vasi) in sem zelo užival, nisem vedel da je tam precej lepa in zabavna cesta (sem še bolj zelen v sedlu in še raziskujem Slovenijo).

Kratek video (ignorirajte pripise, na faksu ravno jemljemo Premiere Pro in sem malo vadil):

Te barve okolice so mi res čudovite. Saj ko je zeleno je najbrž tudi lepo, ampak takšno kot je zdaj mi je res všeč!

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem šel na blef od Polhovega Gradca dalje (proti Gorenji vasi) in sem zelo užival, nisem vedel da je tam precej lepa in zabavna cesta (sem še bolj zelen v sedlu in še raziskujem Slovenijo).

Meni bolj sede čez Horjul.

Cesta Dobrova Polhov Gradec je bila v slabem stanju.

Je kaj drugače letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bolj sede čez Horjul.

Cesta Dobrova Polhov Gradec je bila v slabem stanju.

Je kaj drugače letos?

Še zmeraj kaka 2 km makadama, kar ni ravno prijetno... So pa neke table da je delo na cesti, tako da naslednje leto, morda? :)

Tudi čez Horjul grem kdaj, ampak mi je okolica lepŠa od Polhovega Gradca dalje (do tja mi je isto kot do Horjula, prednost morda manj prometa - vsaj zdi se mi).

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjeti, da so letošnje slike. Nikjer ni videti snega. Razen tistih pikic pod vrhom.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je peljal letos kdo preko Vršiča? Zanima me ali je morda na cesti veliko peska ali pa je že zvoženo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shultz, tole zgleda čudovito. S kje si pa štartal?

S Krasa :D ......

Relacija: Sežana-Monfalcone-San Daniele del Friuli- sella Chianzutan-Verzegnis-Cavazzo Carnico-Tarcento- Učja-Žaga-Sežana...vpiši v googleta zemljevidi in ti bo narisalo celo turco, da boš imel lažjo predstavo, kje sem se potepal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima kje greš, da se izogneš Udinam?

Udinam se izogneš na sledeče možne variante poti:

1. greš na AC v Gorici ali od Fernetičev do Osoppo (cestnina: Lisert(Monfalcone)-Osoppo je 4 eur) - to varianto zberem, ko hočem pridobim več časa, da kasneje uživam kakšen prelazič več ali za daljše postanke, ali

2. preko goriških brd v Čedad in od tu v Tarcento in dalje, ali

3. čez mejni prehod pri Kobaridu in prideš prav tako v Čedad in od tu nadaljuješ kot prej, ali

4. čez mejni prehod Učja v Rezijo ali v Tarcento in dalje, ali

5. preko Predela in selle Nevea v Chiusaforte (to je že severneje od Tolmezza)

poglej na karto in potem samo izbereš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem šel danes Iz Litije-Ljubljana- po tastari do Portoroža na kosilo in nazaj, krasnih 250km, varica nardila 500km letos :) Je pa res da ni bilo kaj ful toplo, kljub soncu je skoz rahlo pihalo

v Kozini pa 3 policijske kontrole, vsaka je imela enega "cestaka" neverjetno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, malo do slane vode.

O lep krogec si napravil.....čez moj domači kraj :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm šla pa dons na trojane na krof... z mojo mejhno prdulco... in ugotovila da je tako kot je burja za kšnga goldwinga, gsa al pa brurgmana :whistle: ... trojanski vetrič za mojega mohitota :grim dobr me je premetaval ... no okrogla 100-tka je pa le padla :blush:

krof racerka :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!