Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

No dons je tud men ratal,da sem se zapelov do obale in nazaj.Srečal pet motoristov in enga kardanarja.Kot vedno sem tudi danes digitalca pozabu doma tako,da fotk ni. 285km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u petek po službi se pravi 14.15 zajahali in v rahlem sneženju in ter dve nad ničlo potegnili do italije mim benetk,padove do Brescie in po 375km razjahali napol zmrzneni..

post-265-0-72154900-1356300655_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbudili se v megleno mrzlo jutro,in se podali na pot dolgo 250km,..dolgo predvsem zato ker je bilo mrazzz nekje -2 in 0 stopin megla pa je s svojo roso povzročala led na obleki in motorju sproti je zamrzovala vizir tako da je bila vožnja skoraj celo pot z eno roko na krmilo drugo pa brisanje vizirja,do par kilometrov pred genovo nas je skoz spremljal sneg ob cestišču izven tunela genova pa je sneg izginil...tukaj smo tudi zaključili sobotno vožnjo.....naslednja je bila dolga 24ur po morju in se je končala danes v Tunisu...kjer nas je pričakalo sonce 20stopin in tri ure urejanje papirjev v carinskem kaosu....tako da od jutr naprej pa sam zmaga

post-265-0-25978500-1356302970_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj 2 km :whistle: .. vtisi ... fantastični :010

Sanda ... komaj čakam, da še kaj napišeš :D ... fouš sm ti mau .. ampak ti iz srca privoščim :D .. pozdravi celo ekipo v mojem imenu :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbudili se v megleno mrzlo jutro,in se podali na pot dolgo 250km,..dolgo predvsem zato ker je bilo mrazzz nekje -2 in 0 stopin megla pa je s svojo roso povzročala led na obleki in motorju sproti je zamrzovala vizir tako da je bila vožnja skoraj celo pot z eno roko na krmilo drugo pa brisanje vizirja,do par kilometrov pred genovo nas je skoz spremljal sneg ob cestišču izven tunela genova pa je sneg izginil...tukaj smo tudi zaključili sobotno vožnjo.....naslednja je bila dolga 24ur po morju in se je končala danes v Tunisu...kjer nas je pričakalo sonce 20stopin in tri ure urejanje papirjev v carinskem kaosu....tako da od jutr naprej pa sam zmaga

Super,bravo!! Pa sej se vama bodo temperature hmal dvignle..Pa če le upata,dejta za nas firbce se sprot javlat!! PA ORNK SREČNO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni kal-Portorož prijetnih 8-10°, sonce prijetno greje v zavetrju,cesta suha vendar prašna od soli.Postojna Logatec mokro in - brrrrrr 0-2°. :)

post-5502-0-84802500-1356205152_thumb.jpg

Pozdrav Janezu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je blo pa tko za na kafe kot da bi ga po malih in velikih žnablah drajsal .... prou erotično .... accu slab - noče vžigat ... k pa vžge se mu pa gas zatakne ... pol pa voz po pamet 120... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božičnih 145 kilometrov po SV Sloveniji, namesto za 1. novembra sem šel danes svečke prižgat. Manj gužve, pa bolj do izraza pridejo, ko ni tak polno povsod. Veter pa je bil kar nadležen.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj , Železniki , Most na Soči , Nova Gorica , Postojna , Ljubljana , Kranj , cca 260 km , v senčnih legah vlažne ceste , na soncu zakon , sploh čez vipavsko dolino 9-10 stopinj celzija ... lep 29. december in mislim da je za letos zadosti ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te jutri ne bo treslo zaradi abstinence, do 11h se pojavi v PO na OMV, pa jo pacijenti mahnemo na obalo, tako za škerc.

A veš da sem se vam hotel jutri pridružiti , pa ne morem ... imam doma ženo in hčerko bolano , pa sem si za danes lahko zrihtal taščo da je "popedenala" situacijo , jutri pa ne morem , čeprav bi šel zelo rad ... jebi ga , pa drugič , lepo se ga imejte in uživajte še zame
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona še ni končana.Danes uživaških 152 km v družbi moje drage.Relacija IL. Bistrica-Postojn-,Kozina-Koper-Dekani-Divača in domov.Pa še malo slik.

post-28280-0-65302000-1356800142_thumb.jpg

fočk na OMW Postojna

post-28280-0-01856900-1356800383_thumb.jpg

modro nebo nad Nanosom

post-28280-0-05038700-1356800565_thumb.jpg

Črnokalski viadukt v ozadju

post-28280-0-61288100-1356800688_thumb.jpg

kava v Kopru pri 14°

post-28280-0-82243300-1356800829_thumb.jpg

foto šuting ob morju

A vaju sem srečal med Razdrtim in Postojno , lepo , lepo ... no smo se vsaj pozdravili ...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem danes od doma skočil najprej v Mengeš na eno švoh kavo, ko se je pa sonček v celoti pokazal, sem si zaželel krofov Strojan... tako sem jo mahnil mimo Radomelj, Vira naravnost do Trojan.... pojedel en krof, popušil en čik in smuk nazaj v toplo posteljo :) kok km-jev je blo nimam pojma, vem pa da sem užival, čeprav me je kar malo zeblo :)

lp, mz

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!