Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Pa naj bo še tak "hud drek" GS-ke, vas nikdar ne bodo razočarale :grim

untitled.jpg

Malo za šalo :OK:

Meni pa te asimetrične prednje luči pri parih BMW-jih hudo zgledajo, recimo še posebno pri velikem GS-u, K 1200 R in še kakšnem. Je pa nekaj res. Se mi zdi, da te estetike se ne da videt, treba jo je razumet :P

Zdej pa talajte minuse :grrr

Lp, JapanFahrer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa te asimetrične prednje luči pri parih BMW-jih hudo zgledajo, recimo še posebno pri velikem GS-u, K 1200 R in še kakšnem. Je pa nekaj res. Se mi zdi, da te estetike se ne da videt, treba jo je razumet :P

Zdej pa talajte minuse :grrr

Lp, JapanFahrer

Ja res je, za te luči je treba imeti zelo, zelo dosti razumevanja..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..avto že mam..motor pa še pride...mogoče bi bil vesel če bi kaj takega kot je SM-R990 naredu še BMW ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo. Benelli, italijanska firma iz leta 1911, ima nekaj (zelo lepih) modelov, ki imajo 3 (tri) cilindre.

Ne piše se Benewile ampak Bonneville. Kaj je obstajal kakšen Bonneville z enim cilindrom??? Bonneville naj bi bil parallel twin, torej, verjetno se motiš

Naslednja generacija BMW3 bo po vsej verjetnosti poganjanja samo s 3 cilindrci in dvema turbo puhaloma. bomo vidli, kaj bo Brumer izumil do takrat. Najbrž bo presedlal na zvezdo, še posebej, če AMG kupi Ducatija. Pol bo pa še Diavela kupu hehehe

Jebentiš, bolj kot vam pravim, da nisem, bolj se prepričujete da sem :surrender: Ne vem, ali vam moram še narisat, da nisem nikoli bil bmw pristaš, in da tudi ne bom?!?!?

a dej no. Mel si BMW, ki kao ni bil pravi, ker ma bate pospraulene na običajno mesto, pa hladilnik za vodo ima, in ga zamenjal za r1200xy in šel metzelerke kupit na BMW zbor, kam že ? Ga-Pa? Zdej reči de maš Schuberth čelado. . . No, morda nisi BMW zaljubljenc, ampak to res dobro skrivaš :P

ne me zastopt narobe. tvoja žaba je meni na pogled po najbol cool strojev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Imam bibija ampak kar me res moti je to da do bmwji dragi ko pes.... čist preveč.

Pa vsaj boxer (1150rt) se sliši kot da bi Tomo Vinkoviča zalavfal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EH.............po 30 letih voženj z japonci, mi pripada čast da se vozim z BMW-jem.

Glede na mojo umirjeno dušo je kardanski BMW (za mene) zakon. Ostajam pri "propelerju"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin bmw, ki mi seže do srca :D

post-18923-0-11330500-1347969697_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej ali slej na en ali drug način - na koncu vsakemu seže bmw do srca :grim

mene se je bl k na levi strani strani "dotaknu" na desni :D

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........zato, ker sem imel že dva... :hmm: in vem, kako se vozi z riževim narastkom :OK: !!

P'rjatli ki so se je podal' v svet;

1. Uničen menjalnik; sklopka in motor

2. Razneslo menjalnik

3. K hudiču šel kardan

4. Crknila bencinska pumpa

5. Razneslo ležaj na zadnji osi

6. ...ta pa ni šel v svet, ampak mu je pod Ljubeljem crknu kardan

....in vsi motorji so bili, da ne rečem - novi!

A zdej veste, zakaj se že dolga leta "fotram" z riževim narastkom?!?

Vse to pravim na osnovi izkušenj, ne iz testov, ki jih piše stroka.

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama nrdi servis pa se ti ne bo nč zamiru :)

Fantek moj, bavarc ni podrtija na nivoju lojtrnega voza in nimam prou nobene želje, da bi sama nastavljala ventile, menjala olje v menjalniku in tko naprej. Je pa fino, da za take kot si ti naredijo bolj... no... poenostavljen moped.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam bibija ampak kar me res moti je to da do bmwji dragi ko pes.... čist preveč.

Pa vsaj boxer (1150rt) se sliši kot da bi Tomo Vinkoviča zalavfal.

Daj ga "naštelat" :slap: bo laufal kot Singerca :whistle: .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........zato, ker sem imel že dva... :hmm: in vem, kako se vozi z riževim narastkom :OK: !!

P'rjatli ki so se je podal' v svet;

1. Uničen menjalnik; sklopka in motor

2. Razneslo menjalnik

3. K hudiču šel kardan

4. Crknila bencinska pumpa

5. Razneslo ležaj na zadnji osi

6. ...ta pa ni šel v svet, ampak mu je pod Ljubeljem crknu kardan

....in vsi motorji so bili, da ne rečem - novi!

A zdej veste, zakaj se že dolga leta "fotram" z riževim narastkom?!?

Vse to pravim na osnovi izkušenj, ne iz testov, ki jih piše stroka.

Vse nek razneslo,pa kaj so jim mine podstavljal,al so se vozil po minskem polju Konga??? Je zanimivo ,vozim BMW-je že leta pa na nobenmu nobenga problema......aja,mogoče,ker se ne vozim po minskih poljih,pa mi nič ne raznese :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2: kako to da sodeluješ v tej temi? :smoke:

Tu se piše zakaj ne bi imeli bmwja...

Snecer,kako to ,da sodeluješ v vseh temah o BMW-jih??? :?

Saj ga nimaš.....a se mi zdi,da ga bi rad imel :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vseh pa ne sodelujem :) sicer pa, če bi bila to drugačna tema, imel bil le bmw f800 gs.

1000rr ne bi imel, to je razen za steze neuporabno, gske tudi ne, težek in zastarel tank, ki pije olje itd. So že ostali večinoma povedali zakaj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000rr ne bi imel, in to je podobno kot Y R1, CBR RR....isti segment..., samo različne znamke.

" težak in zastarel tank", kaj pa je temu "tanku" podobnega, boljšega, da se ga zaničuje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" težak in zastarel tank", kaj pa je temu "tanku" podobnega, boljšega, da se ga zaničuje?

Sej ne ve, to je nekje prebral.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000rr ne bi imel, in to je podobno kot Y R1, CBR RR....isti segment..., samo različne znamke.

" težak in zastarel tank", kaj pa je temu "tanku" podobnega, boljšega, da se ga zaničuje?

Imaš danes članek o novi Multistradi npr. :) starega ropotajočega boksera, ki pije olje pa res ne bi imel. Sicer pa kako bo izgledalo, če bi se vsi v tankih vozili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000rr ne bi imel, in to je podobno kot Y R1, CBR RR....isti segment..., samo različne znamke.

" težak in zastarel tank", kaj pa je temu "tanku" podobnega, boljšega, da se ga zaničuje?

Če bi bila kakšna tema zakaj ne bi imel R1, CBR rr, bi enako napisal kot za 1000rr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!