Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Pravkar, Ella pravi:

@DAMI34 joooo, ma ku je srčkan! Enkrat bom tudi jaz posvojila kakšnega pesota, pa bo žur v bajti, ko se bo garbal za macami :fight1:

Da, samo si prej prav napisala. Pes ni mačka, pes te posvoji, pes rabi vsaj pol dneva biti s teboj.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Da, samo si prej prav napisala. Pes ni mačka, pes te posvoji, pes rabi vsaj pol dneva biti s teboj.

To je edini razlog da še nimam enega doma... Cele dneve v službi, pa še taki da ga ne morem s seboj vzet...

Kužek bo prišel na vrsto ko mu bom na voljo večino dneva. Najhuje je vzeti pesa in ne imet časa zanj.

Je pa lepo vaše živalice gledat! In brati kakšna ljubezen se splete med lastnikom in kosmatincem :wub: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Ella pravi:

@DAMI34 joooo, ma ku je srčkan! Enkrat bom tudi jaz posvojila kakšnega pesota, pa bo žur v bajti, ko se bo garbal za macami :fight1:

mene pusvoj...4x dneuno ti bom že zalaju... :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, RobiRoberto said:

Tačka  /  Belina med dopoldanskim počitkom na njenem fotelju v dnevni sobi.   :inlove:

  IMG_5602.JPG.34c836a4de87b1527476cf488f618434.JPG

Samo, da ni ZADNJI počitek... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Alla pravi:

Tak mali, pa že tko grize :wub: :smoke:

AALA_8364.JPG

Super, res super..

 

 

 

...šnirnci

 

Aja...napacna tema. Lep malinojček...lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, bobi1001 said:

Zakaj pa dol  men je tuki prov fajn:P

20180318_112531(0).thumb.jpg.4d4eb1031239edf82ba11ab65a369b28.jpg

To je pa "rak rana" tudi pri naši. Kavč, kavč, kavč... :mad: Enostavno se ji ne da dopovedati glede tega. Potem pa gor nastavljamo vse živo, od stolov do košar, da ostane spodaj. Res ne vem, kaj so jim kavči tako všeč. OK, razumem, da je gor mehko in udobno, vsekakor bolj, kot na tleh, ampak mislim, da je tukaj še ena druga, bolj psihološka fora, morda to, da se počutijo bolj enaki ostalim v "tropu" ali kaj podobnega, ne vem :hmm:Ampak ji je pa za priznati vztrajnost: vsakič, ko me samo vidi, že skoči dol, naslednjo minuto pa spet nazaj gor. :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!