Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Aligator je na levi, ker ima manj "špičast" gobec kakor krokodil  =  google + krokodil + aligator.   👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Zivnorc pravi:

...a pol je res aligator zravn krokodila... :huh:

Aha... ta krajni je aligator :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SO psi kjer traja dlje časa (beri mesecev) da usvojijo sobno čistočo. ZDaj je sicer že malo vremensko neugoden čas. Ampak "bivakirat" zunaj z njo, dokler ne opravi. To je lahko več ur v kosu. Tako s(m)o se lotevali trših orehov.  Sprehod potem pa pred hišo/na zelenici pred blokom, piknik stol, voda...vmes te je pa kdo zamenjal, da si šel še sam na wc in kaj prigriznit recimo.  Omejevanja prostora je smiselno za krajši čas, če si sam, pa moraš lih tak na wc...ja, daš psa v boks za tistih nekaj minut, potem pa spet ven, da opravi. Počasi usvojijo.  Potem si pa že nek urnik zoorganizirate, ki vam ustreza, važno je, da ima pes zjutraj vsaj 15 minut da opravi in pretegne tačke, potem pa če je le zdrav odrasel spet po nekih 8-9 urah daljši sprehod za kako urco ali dve. Pa zvečer zopet krajši. To je nek minimum.

 

Pogrešam psa in treninge, druženje s kinologi....Saj bo. Z menjavo službe, bo spet nek pes, ker sem zdaj kar malo izgubljena. Še dobro da je vsaj sosedov pri roki. 

Evo nas. Skupaj se igramo (če mi uspe s spletnega albuma pripopat)

[img]https://s4.mojalbum.com/16172444_30000225_50086140/kunci/50086140.jpg[/img]

[url=https://mojalbum.com/anjasanja/kunci/foto/50086140][img]https://s4.mojalbum.com/16172444_30000225_50086140/kunci/50086140.jpg[/img][/url]

Popravljeno . Popravil Nja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fast old & furious

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a vam je zmanjkal statistov... pa ste kar cucikom mal pvezal okončine..   :P  ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, obvladat moramo tudi prvo veterinarsko pomoč. Pa vrvno tehniko, pa kondicijska preizkušnja, pa orientacija, pa nočno iskanje, pa dnevno iskanje.....skratka, precej zajebano, s tem da smo morali bit samooskrbni  (hrana, oprema, spanje, ....), bili smo 18 ur v pripravljenosti, nikoli nisi vedel kdaj boš na vrsti, kaj boš počel, bazo smo imeli v šotoru (spanje tudi), zunaj je snežilo.... skratka, enako kot če bi šli na misijo v tujino - na potresno območje, kjer je praktično vsa infrastruktura sesuta.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA Meni 👍 , ker sem naši Karmi tolikokrat vrgel obe njeni žogici 👍 , HVALA Karmi :wub: , ker ju je tolikokrat šla iskat 👍 , in še enkrat HVALA Karmi :wub: , ker je dvakrat le toliko potrpela :wub: , da sta vsaj dve, od vseh narejenih fotografij, uporabni.  👍

IMG_2476.JPG.3b481ddcb0d6f3457de4727916520903.JPG

IMG_2478.JPG.4877d9d687d1ff2a5f32c51eab5d57dc.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, dr.looney pravi:

Kam naj grem pa js zdej spat 🥰

Brcneš dol.

Že tak mam mačje dlake vsepovsod, pol bi jih mogu met ša pa v šupaku (spim gol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Buschi pravi:

Sej pride pol nazaj gor spat...

Moja ne spi pri meni, ko se js uležem gre dol. Noče spat zraven. 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!