Skoči na vsebino

Ducati 748 - ali se splača nakup za prvi motor


Cveto

Priporočene objave

prvi motor? .....aja? ......ja cool.saj zraven hanzija je se nekaj prostora v KC.

in malo ctiva na temo........

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=1960

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=1211

zaradi mene si lahko kupi raketo,samo ce zraven mene naredi pizdarijo na cesti in jaz prezivim,on ne bo.

ah ICE ne mi s takimi, ker to lahko v neskonconst na to temo debatiras. Nikoli ni prov. Lahko se tud tebi naredi, lahko se meni, lahko se ti na cesti, al pa ti sneg iz strehe pade pa te ubije al pa polom.

Ce ma clovk pamet pa da si kup motor ker mu je full lep in ne zato da ga bo 100% izkoriscal potem je cist vseen kaj kupis.

kontra "ne mi s takimi"..... da lahko napises "ce je pameten" .....yeah right.... dokler ga ne pici in navije do daske...... daj no daj.... vsakega je to ze picilo,nekatere vec nekatere manj,eni so preziveli (vec ali manj),drugi ne.enega ni,ko ga ne bi vsaj dvakrat picilo,da "prbije".....torej kje je tvoja na veliko opevana pamet?

da so v nesrece vpleteni tudi motoristi brez svoje krivde je menda znano dejstvo; in napisal sem "ce zraven mene naredi pizdarijo na cesti" in to je misljeno,da jo naredi po svoji krivdi in ne kot reakcija na bedarijo drugega.na zalost sem takih situacij ze prevec dozivel in prezivel.

sam ice pa sej ni treba bit tok preprican da nima pojma o motorjih, glej moj primer, mam motorcke(mopede krosle 125-tke cestne) ze od 5,6 razreda naprej, sem se prevozi s 125 kubicno yamaho tzr vec kot 20.000 km, pa se prej z veliko mofami, in pol sem bil 1 leto brez motorja in sedaj ko sem zbral denar sem si kupu motor, najprej sem zbiral med 600 kupil pa sem 900 cbr rr, in to zato ker ima vec navora, je vecja(sem tudi jaz velik in mocan clovek), ampak jaz je nisem kupu zato da bi sel vsako nedeljo na grobnik pa po koleni komolcu itd skratka da bi pretiraval, da bi po cesti brezglavo prehiteval itd...ker potem vemo kaksne so posledice, jest sem si kupu motor zato da se lepo usedem nanj se peljem s pametjo, priznam ga tudi navijem cez 200 km/h, ampak tam kjer vem da mi bo zneslo, recimo ce ga na avtocesti navijas ni tako hudo kot ce se po celovski peles cez 150 kM/h(sem ze vidu)------tako da ce se ima clovek kaj rad in ima cilje v zivljenju da bi se kej naredu iz sebe mislim da lahko kupi tudi mocan motor, samo ce ve cesa je zmozen....upam da on je tak..

drugac pa vsak zase ve kaj mu pase in kolko je zmozen vozit....

upam da se bomo vsi lepo vozili ne gelde na to kaj bomo vozili..

Lp, Rock

P.S:drugace je ce bi si kaka zenska(ki ima 50kg in 160cm ) kupovala ducatija 748 al pa R6 ka ga komej drzi...to je cisto druga pesem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S:drugace je ce bi si kaka zenska(ki ima 50kg in 160cm ) kupovala ducatija 748 al pa R6 ka ga komej drzi...to je cisto druga pesem...

A če bi bil moški pri 50kg in 160cm, bi bilo pa vse ok. ... motorja ni mogoče voziti z močjo in težo ... razen na mestu, ko ga je potrebno obrnit al pa čez pločnik na roke porint ...

Predvsem je pa bistevno to, da hitri in močni motorji težje odpuščajo napake, kot podhranjeni manjkubični motorčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S:drugace je ce bi si kaka zenska(ki ima 50kg in 160cm ) kupovala ducatija 748 al pa R6 ka ga komej drzi...to je cisto druga pesem...

Dragi Rock....čist tko....zanimivo, poznamo eno žensko tu iz Trbovelj, nekje okrog 50kg in 168cm,okol 26 let, upam da ne bere, da se nisem kaj zmotil, :oops: :oops: ampak resnično, večina motoristov iz Zasavja jo pozna....ona vozi hondo cbr 900 rr, letnik 98 :shock: :shock: .. Ko je motor kupila in to letošnjo sezono, pride enkrat slabe volje do nas in pravi...sranje sm misla kaj sm kupila, zategnem ene par ovinkov, in drsim z oklepom po tleh :shock: ....pazi z OKLEPOM, pogledamo motor, oklep na sveže podrsan, :wink: menda je vzemtenje malce spustila, ker je manjše postave, ampak vseeno !!!..Zakaj jo poznamo vsi :?: , zato ker nas vse po vrsti :wink: ... na ovinkih, po ravnem, na hitrih ovinkih, na kratkih, po "komolcu" in kolenu, :shock: nese ko keks in nimamo za burek :shock: :shock: !!!!!! Da sploh ne govorim o cesti za Savo iz Litije, Podmeja itd... Zamenjala je že veliko motorjev, nazadnje je vozila ninjo 6. :wink:

Si vabljen da nas obiščeš in jo spoznaš, lep pozdrav! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je! Motor se ne vozi z močjo,ampak z znanjem.Sploh ni važno koliko si velik,težek in močan.Fantje pa ne onemu ko kupuje motor toliko solit pamet,rajši mu povejte kaj o teh dveh motorjih.Naprimer da je Italijanska kvaliteta sumljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S:drugace je ce bi si kaka zenska(ki ima 50kg in 160cm ) kupovala ducatija 748 al pa R6 ka ga komej drzi...to je cisto druga pesem...

Dragi Rock....čist tko....zanimivo, poznamo eno žensko tu iz Trbovelj, nekje okrog 50kg in 168cm,okol 26 let, upam da ne bere, da se nisem kaj zmotil, :oops: :oops: ampak resnično, večina motoristov iz Zasavja jo pozna....ona vozi hondo cbr 900 rr, letnik 98 :shock: :shock: .. Ko je motor kupila in to letošnjo sezono, pride enkrat slabe volje do nas in pravi...sranje sm misla kaj sm kupila, zategnem ene par ovinkov, in drsim z oklepom po tleh :shock: ....pazi z OKLEPOM, pogledamo motor, oklep na sveže podrsan, :wink: menda je vzemtenje malce spustila, ker je manjše postave, ampak vseeno !!!..Zakaj jo poznamo vsi :?: , zato ker nas vse po vrsti :wink: ... na ovinkih, po ravnem, na hitrih ovinkih, na kratkih, po "komolcu" in kolenu, :shock: nese ko keks in nimamo za burek :shock: :shock: !!!!!! Da sploh ne govorim o cesti za Savo iz Litije, Podmeja itd... Zamenjala je že veliko motorjev, nazadnje je vozila ninjo 6. :wink:

Si vabljen da nas obiščeš in jo spoznaš, lep pozdrav! :wink:

No zmenjen, bom prov rad prsu mal k vam pogledat, kako se mate kej.....ok sej nisem reku da ni izjem, samo jih pa ni veliko takih, moram pa rect da sem tudi sam ze vidu eneo zensko ki je vozila cbr 900 rr ampak jo je bilo skoraj toliko kot mene(dost).....

Lp, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle poznam eno bejbo......ahem sorry,damo.... 155 cm/46 kg in vozi......pazi to...... ehehehehehehehe...... serijsko KTM LC 4 :shock: :lol: 8) ko jo gledas ko spelje na kriziscu....ma ljudje pozabijo usta zapreti. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo mu lahko..... :wink: ......tudi ce ima podstresje 110% porihtano. Kljub vsemu mu zelim, da se bo prav odlocil. Moj mnenje glede navedenih motorjev pa je taksno:

-srce pravi Ducati 748 8) :twisted: :idea:

....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S:drugace je ce bi si kaka zenska(ki ima 50kg in 160cm ) kupovala ducatija 748 al pa R6 ka ga komej drzi...to je cisto druga pesem...

EJJJJJJJJJJJ!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Se bova se slisala (pa vidla tud)!!! :evil: A res misls, de mormo bit vsi tok veliki pa mocni k ti, de se lahko vozmo z motorji? Pejd ti mal u ricet!!! :oops: se tebe lahko prebutam, ceprov si dvakrat tezji od mene, pa dvakrat visji!!! GRRRRRRRRR :evil: :P :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preprosto moraš imeti rad take punce :D :D :D

--------------------------------------------------------

R6 R6 R6 yaha maha (jahaš pa mahaš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:x

Zadeva je taka. V kolikor sem jaz prebral prvi post, bi fant rad vedel kaj kupiti R6 ai Ducatija 748. Vi pa mu tu govorite zakaj je motor predober zanj, zakaj si naj prej kupi skuter, itd ... bla bla.

Skratka ponavadi se tisti, ki poslje taksen post, ze vozi s svojim novim motorjem, vcasih pa se malo pogleda na forum kako s nekateri kregajo kaj je boljse ...

skoda casa ...

Varno voznjo karkoli bos kupil.

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bo kupu DUCATIJA...

Cool, če že bo šlo kaj narobe, bo šlo vsaj s stilom :idea: 8) :P :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jest pa še vedn nism dobil odgovora: Kaka je razlika v vzdrževanju med R6-ko in Ducatijem? :roll:

pozanimej se za cene delov in potrošnega materiala, tu je razlika

... mene pa res zanima, če je to že kdo kdaj na papir dal in naredil pravo primerjavo med stroški vzdrževanja recimo:

Ducatijem 916 vs. CBR 900 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega kupuje ducati 748 za njegov prvi motor. Ne more se odločit med 748 ali r6 yamaho. Vsi mu odsvetujejo 748. Kaj pa vi o tem menite.

Ojla!

Nej si ta tvoj kolega malce ogleda slike na http://poetry.rotten.com/all-kings-horses/ poj nej pa premisli o nakupu motorja.

Ko jz tole gledam, me kar mine (žal).

PS: rahločutnim ne priporočam ogled strani!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa res zanima, če je to že kdo kdaj na papir dal in naredil pravo primerjavo med stroški vzdrževanja recimo:

Ducatijem 916 vs. CBR 900 ...

mislim, da je najbolj merodajen strošek vzdrževanja motorja cena vseh stroškov (gorivo, olje, veriga, gume, zavore, diski, potrošni material, servisi ...) preračunanih na kilometer in seštetih.

Imel sem Hondo CBR 900 in sedaj imam Ducatija 996 . Nikoli nisem karkoli dal na papir , vendar lahko z zagotovostjo trdim , da so stroški vzdrževanja Ducatija v praksi neprimerno višji od Honde ' Na žalost ' !

In ne sprašuj me zakaj , kajti če povem vse argumente bom naredil slabo reklamo za Ducatija .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa res zanima, če je to že kdo kdaj na papir dal in naredil pravo primerjavo med stroški vzdrževanja recimo:

Ducatijem 916 vs. CBR 900 ...

mislim, da je najbolj merodajen strošek vzdrževanja motorja cena vseh stroškov (gorivo, olje, veriga, gume, zavore, diski, potrošni material, servisi ...) preračunanih na kilometer in seštetih.

Imel sem Hondo CBR 900 in sedaj imam Ducatija 996 . Nikoli nisem karkoli dal na papir , vendar lahko z zagotovostjo trdim , da so stroški vzdrževanja Ducatija v praksi neprimerno višji od Honde ' Na žalost ' !

In ne sprašuj me zakaj , kajti če povem vse argumente bom naredil slabo reklamo za Ducatija .

Prvič (oz. vsakič) ko položiš :( motor na tla, ratajo redni stroški vzdrževanja zanemarljivi proti popravilu.

Razmisli!!!

Deli pa so pri dučetih (vsaj pri D ST in monstrih) nekje do 50% cenejši od japoncev.

In na koncu pride približno enaka vsota tako za japanarje kot za makaronarje :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič (oz. vsakič) ko položiš  :( motor na tla, ratajo redni stroški vzdrževanja zanemarljivi proti popravilu.  

Razmisli!!!

Deli pa so pri dučetih (vsaj pri D ST in monstrih) nekje do 50% cenejši od japoncev.

In na koncu pride približno enaka vsota tako za japanarje kot za makaronarje :wink:

Nevem na katere dele si mislil , lahko pa ti povem ceno za novo sklopko , ki sem jo menjal pri 12500 km - 126 000 SIT , lahko ti tudi povem stroške popravila ob padcu pri 30 km , kjer je motor samo podrsal po asfaltu 240 000 SIT ( Cena maske brez barvanja 100 000 SIT ) !?

Pa si kdaj podrajsal z japoncem??? Sicer je pa že tud cena tvojga motorja cca 50% večja od ostalih... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!