Skoči na vsebino

DAN ODPRTIH VRAT in KRST MOTORJEV (12.maj 2012)


hoyla

Priporočene objave

Evo danes em najdu še en blagoslov in sicer v Logatcu. Več info na spodnji povezavi

8. blagoslov motorjev in dirkalnih vozil

22. april 2012

14:0017:00

Gornji Logatec pred Notranjko

še koordinate 45°54'34.65"S, 14°12'9.54"V

da se lažje najdete! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posredujem sporočilo našega maxi prijatelja, ki nas vabi na vojaški dan odprtih vrat in da dan preživimo v vojaški MAXI družbi...

DAN ODPRTIH VRAT in KRST MOTORJEV (12.maj 2012)

Dragi moji Maxi prijatelji,

...rad bi vam ponudil nekaj drugačnega in sicer, da preživite dan z vašim ljubljenčkom (motorjem,.. in z menoj... v mojem delovnem okolju, torej v vojašnici Generala Majstra v Ljubljani. Imamo dan odprtih vrat s kar nekaj animacijami, dosti za pogledat in če bo po sreči, tudi z vojaško tržnico. Hrana je zagotovljena (300 porcij)...!!!

A najpomembnejše, ob 10.oo uri bo krst motorjev in motoristov s strani vojaškega vikariata.

Če bo dan lep, bi bilo škoda, da se ne udeležite tega dogodka. Vsi zainteresirani se dobimo 12. MAJ-a med 9.00 in 9.30 uro v Ljubljani, pred objektom ARENA, nasproti Koloseja (kjer je bilo zimsko MAXI srečanje),...

Torej, ko se vsi zberemo, se bomo skupaj organizirano odpeljeli v vojašnico.

Veselim se srečanja z vami, Dario V.

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo iz celjskega, štajerskega in koroškega konca zainteresiran za blagoslov v Mirni peči 2012 se lahko dogovorimo za skupno vožnjo tu na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo iz celjskega, štajerskega in koroškega konca zainteresiran za blagoslov v Mirni peči 2012 se lahko dogovorimo za skupno vožnjo tu na forumu.

Kdaj pa bi se šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa bi se šlo?

To je stvar dogovora. Iz štajerskega konca se zberete, greste lahko do Celja, poberete celjski konec, potem pa do Sevnice, kjer se priključim tudi jaz pa morda še kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

ojla, še 2 dni je do Mirne peči, če bo vreme zdržalo in ne bo preveč deževalo se bom odpravil, če gre še kdo naj se javi, da gremo skupaj.

MAXI pozdrav

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je le lep dan tko da se bom odrvail v Mirno peč na blagoslov motorjev. Če bo dol kdo od MAXI scene se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Posredujem sporočilo našega maxi prijatelja, ki nas vabi na vojaški dan odprtih vrat in da dan preživimo v vojaški MAXI družbi...

DAN ODPRTIH VRAT in KRST MOTORJEV (12.maj 2012)

Dragi moji Maxi prijatelji,

...rad bi vam ponudil nekaj drugačnega in sicer, da preživite dan z vašim ljubljenčkom (motorjem,.. in z menoj... v mojem delovnem okolju, torej v vojašnici Generala Majstra v Ljubljani. Imamo dan odprtih vrat s kar nekaj animacijami, dosti za pogledat in če bo po sreči, tudi z vojaško tržnico. Hrana je zagotovljena (300 porcij)...!!!

A najpomembnejše, ob 10.oo uri bo krst motorjev in motoristov s strani vojaškega vikariata.

Če bo dan lep, bi bilo škoda, da se ne udeležite tega dogodka. Vsi zainteresirani se dobimo 12. MAJ-a med 9.00 in 9.30 uro v Ljubljani, pred objektom ARENA, nasproti Koloseja (kjer je bilo zimsko MAXI srečanje),...

Torej, ko se vsi zberemo, se bomo skupaj organizirano odpeljeli v vojašnico.

Veselim se srečanja z vami, Dario V.

lp

bo kdo šel to pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz najverjetneje pridem ..... še kdo iz MB? da se skupaj zapeljemo dol?

seveda pod pogojem.da bo vreme kolikor toliko solidarno

krst me sicer ne zanima, bom se bolj piskra držal ;)

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikerji tud lahk pridemo?

saj ne grizemo...vsi so dobrodošli

..žal delammmm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva tudi računava na udeležbo. Ima @blond prav - hrana!

Pa da se srečamo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz grem pogledat, kaj naša vojska kuha in kakšne mašine smo jim kupili.

Peljal se bom po stari cesti, se lahko kje zmenimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bova šla, je treba od doma odriniti med 7,00 in7,30 uro, tako da greva skozi Šempeter najkasneje ob 8,30 uri. Tam na črpalki natočiva gorivo, za vsak slučaj kupiva še letošnjo vinjeto...

Se bomo v petek točno dogovorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem pa z avtom in družino ,tako če vam ni odveč se lahko dobimo na Trojanah in odpeljemo skupaj v spremstvu po stari cesti do LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva tudi računava na udeležbo. Ima @blond prav - hrana!

Pa da se srečamo :yea1:

Jaz vas počakam v BTC-ju pred Areno Vodafon. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem pa z avtom in družino ,tako če vam ni odveč se lahko dobimo na Trojanah in odpeljemo skupaj v spremstvu po stari cesti do LJ.

Tudi to bi bilo v redu, se bomo vozili za avtom bo bolj toplo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos zopet ni sreče pri vremenu, kadar se odpravljamo na kakšen izlet, tako da v Soboto grem v LJ z avtom. Če se bo še kdo odločil na takšen način se lahko Štajerci in Korošci dobimo na Trojanah pol pa počas po stari cesti v LJ kod da smo z motorji.

Kakor kaže je tudi drug vikend napovedan deževen, tako da mislim da bo tudi takrat dobrodošel avto, kdor se bo udeležil letošnjega pvega velikega maxi srečanja.

V prihodne iščem poleg 650 za dodaten maxi HONDO SW 400, ker sem SUZUKIJA 400 prodal in kakor kaže bo skoraj vsak vikend deževen se bom moral preusmerit na C1 ali podoben pokriti model. :evilgrin: . Lp

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potencijalni udelezenec , za LJU !

Absolutno je treba zapustit .....................LJU pred.............14:00 uro ker bo dez.........!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potencijalni udelezenec , za LJU !

Absolutno je treba zapustit .....................LJU pred.............14:00 uro ker bo dez.........!!

a ti si še živ ??? pa z scooteristi se boš družil ???

potem bi pa jaz šel s tabo ;)

@vsiostali ..... kdaj je zbor na Trojanah ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAhahaha ............ :grim :grim ........jaz sem menjal motor NISEM pa druzbe !

Je pa res vprasanje ce me VI vzamete sabo ?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!