Skoči na vsebino

DAN ODPRTIH VRAT in KRST MOTORJEV (12.maj 2012)


hoyla

Priporočene objave

a ti si še živ ??? pa z scooteristi se boš družil ???

potem bi pa jaz šel s tabo ;)

@vsiostali ..... kdaj je zbor na Trojanah ???

V Ljubljani moramo biti okoli 9.ure. Predvidevam, da se bomo od zbirnega mesta pri ARENI morali odpeljati najkasneje ob 9:30h, ker je (v vojašnici) ob 10.uri že krst motorjev... Ne vem sicer, koliko je vojašnica oddaljena od mesta zbiranja... pa vendar zna biti sobotni promet v LJ kar "gost"... tako, da je bolje odriniti z nekaj rezerve...

Kdaj bi krenili iz Maribora? Jaz bi šel nekaj čez 7.uro (po AC) in bi se lahko dobili v Šempetru (kot je predlagal@sat500)... tam okoli 7:45h... ali pa na Trojanah okoli 8.ure... :hmm: Ja, čas je nastavljen "za rezervo", da imamo dovolj časa v miru spiti... :kava:

Kot je omenil @taliban, tudi jaz krenem proti domu tako, da bom (če bo Bog dal) pred dežjem doma... :glare:

Lep maxi pozdrav

p.s.

Jutri sem v Ljubljani z maxijem,.... če ima kdo čas, se lahko dobimo kje na kavici... tam nekaj čez 15.uro... :OK:

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, bo v Ljubljani precejsnja guzva...pohod okoli Ljubljane, tek trojk, prireditve...

kje pa je ta kasarna v Ljubljani...

jest bi sel tudi, samo verjetno z avtom, ker sem varuska, pa tamal se ne sme na motor...

tolk mal za druzbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, bo v Ljubljani precejsnja guzva...pohod okoli Ljubljane, tek trojk, prireditve...

kje pa je ta kasarna v Ljubljani...

jest bi sel tudi, samo verjetno z avtom, ker sem varuska, pa tamal se ne sme na motor...

tolk mal za druzbo...

Ja, seveda... da prideš in gremo skupaj! Ne, ne vem, kje je... Zato pa bi se toliko prej zbrali, da bi imeli dovolja časa za premik do vojašnice... ker glede na gužvo, ki jo imate v LJ med tednom, predvidevam, da bo takšna tudi v soboto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to bi bilo v redu, se bomo vozili za avtom bo bolj toplo......

sam bo ta težka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potencijalni udelezenec , za LJU !

Absolutno je treba zapustit .....................LJU pred.............14:00 uro ker bo dez.........!!

v enem delu j padal že ob 10.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......Kdaj bi krenili iz Maribora? Jaz bi šel nekaj čez 7.uro (po AC) in bi se lahko dobili v Šempetru (kot je predlagal@sat500)... tam okoli 7:45h... ali pa na Trojanah okoli 8.ure... :hmm: Ja, čas je nastavljen "za rezervo", da imamo dovolj časa v miru spiti... :kava:

še vedno ne vem, ali bom lahko šel ali ne, še nimam zagotovoljenega prostega termina :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest najdem vojašnico generala Majstra samo v Mariboru???

So mi rekli, da je to vojasnica Franc Rozman Stane, Leskoskova ul, nasproti TC-Motoshopa. Tja pa itak znamo vsi prit... Sicer pa se mi dobimo v BTCju, cajta imamo vec kot dovolj...

So rekli tudi, da bi naj bil krst ob 11:15h... Se prej pa je pripravljen zanimiv program...

Lep maxi pozdrav do kmalu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posredujem sporočilo našega maxi prijatelja, ki nas vabi na vojaški dan odprtih vrat in da dan preživimo v vojaški MAXI družbi...

DAN ODPRTIH VRAT in KRST MOTORJEV (12.maj 2012)

Dragi moji Maxi prijatelji,

...rad bi vam ponudil nekaj drugačnega in sicer, da preživite dan z vašim ljubljenčkom (motorjem,.. in z menoj... v mojem delovnem okolju, torej v vojašnici Generala Majstra v Ljubljani. Imamo dan odprtih vrat s kar nekaj animacijami, dosti za pogledat in če bo po sreči, tudi z vojaško tržnico. Hrana je zagotovljena (300 porcij)...!!!

A najpomembnejše, ob 10.oo uri bo krst motorjev in motoristov s strani vojaškega vikariata.

Če bo dan lep, bi bilo škoda, da se ne udeležite tega dogodka. Vsi zainteresirani se dobimo 12. MAJ-a med 9.00 in 9.30 uro v Ljubljani, pred objektom ARENA, nasproti Koloseja (kjer je bilo zimsko MAXI srečanje),...

Torej, ko se vsi zberemo, se bomo skupaj organizirano odpeljeli v vojašnico.

Veselim se srečanja z vami, Dario V.

Ja to kasarno pa poznam...jest sem iskal vojasnico iz tega obvestila...

Se slisva jutri, prej bom moral se poslikat tek trojk na kongresnem in nato priletim do kasarne, ali se kje dobimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

jaz tudi pridem sigurno. Zjutraj bom štartal iz KP po AC, tako da pridem čim prej gor. Tako da se vidimo v BTC na kavi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerska ekipa štart iz MB 7.30 (PETROL na Tržaški) smer CE

po AC do izvoza KONJICE. Na OMV 8.00 pride še TALIBAN in se lagano sportski spustimo po stari cesti proti LJ.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to kasarno pa poznam...jest sem iskal vojasnico iz tega obvestila...

Se slisva jutri, prej bom moral se poslikat tek trojk na kongresnem in nato priletim do kasarne, ali se kje dobimo...

Da, tako je! Prvotno smo vsi narobe zapisali... Sem klical danes nasega maxi prijatelja Daria V., ki je nas gostitelj in zagotovo se dobimo v Franc Rozman Stane (ki je edina vojasnica v Lj)! Dobimo se ob 9. v BTCju in skupaj krenemo proti vojasnici ob 9.30h, ker mora biti Dario ob 10.uri v “sluzbi“... Takrat bi naj padalec “pripeljal“ zastavo, ki jo bodo svecano dvignili... V cast dviga pa se naj nebi premikali... Zato moramo biti tam malo pred 10.uro... po kateri se tudi zacne uradni del dneva odprtih vrat (poleg svecanega mimohoda vseh motoristov, bomo lahko tudi streljali v simulatorju,...itd.) Program bo zanimiv in vreden ogleda...

Lp do jutri

P.s. ©blond... Ja, se dobimo tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

jaz računam da bom BTC pred 9.00, tako da popijem kavo v miru :kava::smoke: . :OK: Po mojem bom bom štartal iz KP ob 7.30. Tako da se vidimo v BTC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerska ekipa štart iz MB 7.30 (PETROL na Tržaški) smer CE

po AC do izvoza KONJICE. Na OMV 8.00 pride še TALIBAN in se lagano sportski spustimo po stari cesti proti LJ.

LP

Blond

Midva bova okrog 8,00-8,15 ure na Petrolu v Šempetru, dolila gorivo in vinjeta, pa vas počakava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bova okrog 8,00-8,15 ure na Petrolu v Šempetru, dolila gorivo in vinjeta, pa vas počakava

Vaju....vas...počakam.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, midva sva doma. Od Šempetra pa skoraj do Mislinje sva prala motor in oblačila, nato sva jih do doma sušila. Mojo :boobies::inlove: je malo zazeblo, pa sem jo dal v kopalnico na toplo kopel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prečudovit dan v organizaciji SV in "generala" Daria ter njegove spremljevalke.

Tudi udeležba maxiscooteristov iz cele Slovenije je popestrila dogajanje.

manjkal je edino ..... TRANSPARENT

prišli so nas pogledati tudi g. Turk in g. Hojs ter Miran Stanovnik .... ta je dejal da naslednji ParisDakar odpelje z MP3jem ;)

na poti domov pa smo še malo oprali motorje ;)

Popravljeno . Popravil Blond
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi danes je minil v prijetni MAXI družbi... Dobili smo se po "planu", vsaj midva z @blond v MB, se nato odpeljala v Sl.Konjice do motorista @talibana... Ker je bil slednji brez vinjete, smo se odpeljali po stari cesti do Ljubljane (in prav je tako, ker smo tako izkoristili lepo "suho" sobotno dopoldne)... in, ja, zaradi "časovne" stiske /plan je bil narejen, da gremo po AC/... smo "zamudili" skupno kavico s preostalo ekipo štajercev na Trojanah... in se jim nismo uspeli pridružiti niti v BTC-ju... Tako smo se mi trije, ko smo se uspeli "prebiti" skuzi ljubljansko gužvo (v LJ se je odvijalo marsikaj: tek trojk, pohod okoli Ljubljane in še kaj.. .),... smo se vsi (ob dogovorjenem času!!!) srečali v vojašnici Franc Rozman Stane, kjer nas je dočakal naš gostitelj Dario V. s svojo boljšo polovico... Ja, seveda,... se nam je pridružil tudi @x_raider s familijo, kar nas je res (kjub slabi vremenski napovedi) zelo razveselilo....!!!

V vojašnici sta nas Dario (+@FrenkM) popeljala naokoli, povedala vse, kar nas je zanimalo... Ob dobri hrani (ki se kuha v velikem loncu!), krstu vsakega posameznega motorista in predvsem druženju z Miranom Stanovnikom (+maxi slikanje!!!)... je bil program zelo zanimiv... predvsem tisto na koncu, ko so nastopile "trebušne" plesalke, kjer je bila (seveda) največja gužva... in ja, seveda... maxiji smo tudi tukaj "izstopali"... Ko smo se poslovili z ostalimi, smo v spremstvu našega gostitelja... odrinili proti Štajerski... proti ČRNIM oblakom, ki niso obetali nič "dobrega"... In, ja,... seveda... dež nas je dobil že v Šempetru, kjer smo se ustavili v znani gostilni (lastnik je tudi maxi skuterist, MP3)... Ko smo se poslovili od celjčanov in kjer nas je zapustil tudi @sat500+M.,...(@taliban je itak "pobegnil" že po krstu motorjev, ker baje "usnje motoristov" ni glih za "vodo"... ha,ha).. Tako sva ostala le midva z @blond in sva se v dežju odpeljala proti MB. V Sl.Bistrici sva se ločila (kjer so bile ceste že suhe, po dežju)... sem se jaz zapeljal še do Križnega Vrha, na službeno čago športnega društva... Po popiti kavici, dveh... me je dež SPET dohitel in sem se v dežju zapeljal do "suhega" Maribora... Ko sem sparkiral maxija, se je spet vlilo...

Kakorkoli, kljub dežju, smo se zbrali vsi, ki smo utegnili... in preživeli (še) en nepozaben MAXI dan...

Hvala gostitelju za vse in vam za MAXI družbo! Se vidimo spet kmalu...

Lep maxi pozdrav

p.s.

Prilagam le nekaj gsm "utrinkov".. ta boljše slike: slikanje z M. Stanovnikom in tudi "zoom" plesa "trebušnih" plesalk še sledi... Tako tukaj na forumu, kot seveda tudi na maxiscooter.si...

post-22093-0-34769400-1336847800_thumb.jpg

post-22093-0-43060400-1336847815_thumb.jpg

post-22093-0-88139000-1336847822_thumb.jpg

post-22093-0-03874000-1336847831_thumb.jpg

post-22093-0-65541300-1336847839_thumb.jpg

post-22093-0-24318200-1336847849_thumb.jpg

post-22093-0-61029800-1336847856_thumb.jpg

post-22093-0-02828000-1336847865_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste uživale vse dokler vas ni po poti nazaj zalilo.

Upam da bom kmalu lahko šel za vami, samo da odložim bregle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Darjotu za povabilo!

Bil je prekrasen dan, ki smo ga z družino izkoristili poleg ogleda vojašnice še v druge turistične namene in se pozno zveč vrnili veselo domov, pa čeprav je nas doletelo neurje na Gorenskem, v avtomobilu pa je svojo funkcijo opravljala klima. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prečudovit dan v organizaciji SV in "generala" Daria ter njegove spremljevalke.

Tudi udeležba maxiscooteristov iz cele Slovenije je popestrila dogajanje.

manjkal je edino ..... TRANSPARENT

prišli so nas pogledati tudi g. Turk in g. Hojs ter Miran Stanovnik .... ta je dejal da naslednji ParisDakar odpelje z MP3jem ;)

na poti domov pa smo še malo oprali motorje ;)

Tako se govori Stanovnik, Mirana Stanovnika za predsednika........................ :OK: :OK: :yea1: :yea1: :010 :010 :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!