Skoči na vsebino

Bencin vs.Dizel


klemens

Priporočene objave

pa vsak avto ne gre na kurilca

Res je. Mercedes serije E se je hitro uprl pa še kakšen strošek popravila :whistle::whistle::whistle:

Audi serija A6 pa gre brez problmov :naughty: pa oba sta nemca :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z mopedi so avti pravi šparovčki v porabi, moped teža okoli 200 kg poraba cca 6 L/100km, avto 1400 kg poraba cca 7 L :whistle:

a pa ta avto gre 300na uro pa manj kot 3s do sto? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Audi serija A6 pa gre brez problmov :naughty: pa oba sta nemca :hooray:

to je balkanajzl čefurajzl edition :-)

a pa ta avto gre 300na uro pa manj kot 3s do sto? :)

Ne, ampak podatki so itak za povprečno vožnjo nekje okoli 90 km/h brez pospeševanj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pisalo da so naredili sintetično gorivo, ki bo veliko manj svinjalo ozračje pa še cenejše bo in na vozilih ne bo potrebnih nobenih tehničnih sprememb :worship: upajmo da spet ne bo vse potihnilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes je pisalo da so naredili sintetično gorivo, ki bo veliko manj svinjalo ozračje pa še cenejše bo in na vozilih ne bo potrebnih nobenih tehničnih sprememb :worship: upajmo da spet ne bo vse potihnilo

Potem nebi nobeden več tankal navadnega dizla - to se pa ne bo zgodilo (premočni naftni lobiji)

Bojo pa trošarine nabil al pa neki. Zjebal nas bojo, kakeršen koli optimizem pri gorivih je zaman.

Kje so tisti časi... 1L = 100SIT :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni problem imet, problem je tankat.

iskreno rečeno, nočem da mi hrčki filajo, bom kar počakal na prvo tapravo "napravo" za filat.

no če ti kaj pomaga... jankovič je postavu v strogem centru Ljubljane cel kup teh električnih polnilnih postaj: dve sta na cigaletovi, 100m stran dve na miklošičevi, na kotnikov mislim da sta še dve in v tistih stranskih uličicah (za katere niti nimam pojma kak se imenujejo) so zihr vsaj še štiri. če so še kje drugje pa ne vem... najbrš da so.

sicer vsak dan hodim mimo ampak nisem še videla da bi se kdajkoli kaj tam polnilo. mogoče tudi zato ker so ponavadi tam parkirani kakšni hudi min. 3.0 TDI stroji, ker pač drugje ni praznih parkingov, garažne so pa za lastnike takih mašin očitno predrage.

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če ti kaj pomaga... jankovič je postavu v strogem centru Ljubljane cel kup teh električnih polnilnih postaj

če prav vem, jih ni Janković, pač pa Elektro Ljubljana ali Elektro Slovenija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav vem, jih ni Janković, pač pa Elektro Ljubljana ali Elektro Slovenija ...

pa dobro, mašinko... nimaš nobenega drugega za podjebavat danes?

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima elektrika veze s to temo :? ... bencin vs. dizel ...

zmagovauc je ... BENCIN ... yeaaaaaaaaa :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima elektrika veze s to temo :? ... bencin vs. dizel ...

zmagovauc je ... BENCIN ... yeaaaaaaaaa :010

cuj maus ti za tu pametujes

nazadnje ko sem te videl si vozo taljana pa se dizl je bil :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cuj maus ti za tu pametujes

nazadnje ko sem te videl si vozo taljana pa se dizl je bil :whistle:

KLEVETA ... aha ... si ponareju dokuimente in dokaze :P

Tisto kar si videl, je res taljan, ampak bencinar :P .. zato sem jaz in bencin ... ZMAGOVAUC :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo ugodno prodam kia sportage 2.0i, seveda veliko boljša kot dizl, z manjšimi stroški vzdrževanja,poraba je pa itak ista kot pri dizlu.Navali narod, bencinarji so šparovčki :P pa še 4x4 je.

za 20€ bencina ,se da ob normalni vožnji nardit celo 130km :(

Naj mi še en pametnjakovič reče ,da je bencinar zakon :bum:

POHITITE, KOLIČINA JE OMEJENA :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj sem tud jst govoru "dizl je za traktorje pa za tovornjake" dokler ga nisem SAM probal vozit (TDI-ja). Danes imam Volvota D5 164KM, poraba na relaciji 6L (po računalniku je 5,5L, ampak raje napišem več ker nisem meril sam).

Če pa rabiš prehitevat, pa gre ko madona.

Bencinar verjetno nikoli več...

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!