Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

a se ti preživljaš z preprodajanjem motorjev stari...ja ni 3 dni odkar si jo kupu :D:D

Ma ne. Ce bo kdo kupil bom pac jst spet drugega nabavil :)

Prezivljat s tem se ne splaca ( zakaJ? Stroski prepisa, zavarovanje, registracija = 200€ ), stroski prevoza, ČAS....

Sicer pa ... meni ni jasno, kako lahko dajo v prodajo, motor ki ima tako slabe gume. Mokrega nesme videt, ne pa da bi se peljal po mokrem :S Tok denarja pa take zanic gume. Enostavno mi negre v glavo, da dajo v prodajo motor s tako nezanesljivimi gumami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne. Ce bo kdo kupil bom pac jst spet drugega nabavil :)

Prezivljat s tem se ne splaca ( zakaJ? Stroski prepisa, zavarovanje, registracija = 200€ ), stroski prevoza, ČAS....

Sicer pa ... meni ni jasno, kako lahko dajo v prodajo, motor ki ima tako slabe gume. Mokrega nesme videt, ne pa da bi se peljal po mokrem :S Tok denarja pa take zanic gume. Enostavno mi negre v glavo, da dajo v prodajo motor s tako nezanesljivimi gumami.

hehe,.. mene je na mokrem obrnilo za 90 stopinj.. tko, da sem potem takoj za neki tednu nehal eksperimentirat po mokrem..

Po suhem držijo pa tko tko, kakor jih prime. Tako, da jim jaz ne zaupam najbolje, pa čeprav grem dostkrat kar tvegat..

aja pa PAZI v vožnji z dvema. jst sm se s sopotnikom prevrnu na parkirišču in mi še sedaj ni jasn kako sem lahko na tleh pristal.

Tako, da ko pelem punco, se raje pelm neki km/h v ovinku počasnej, da ga varno speljem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20cm kabla pa ena dioda ;)

lažja vrjanta sprobana pri sr 50 odpreš stikau pa daš notr na žižke diodo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas pa sn jih zamenjal. sn jih tud prej meu pa še modre H7...

kwa boš pa naredu k te bo kaps usatvu jes mam isto xenon luč gor pa mam dougo zato k vidm kapsa da sam zamenam:D

a je do že kej taga pošmekov na temu motorju jes sm se mal igrov z karbonam:D:P

post-21322-1245541887_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil KruMpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa boš pa naredu k te bo kaps usatvu jes mam isto xenon luč gor pa mam dougo zato k vidm kapsa da sam zamenam:D

a je do že kej taga pošmekov na temu motorju jes sm se mal igrov z karbonam:D:P

veš kolko x so me ustavli pa sn meu dougo luč vklopleno pa modre diode pa modre h7 pa nikol nič reko pa še zatemnjene žmigavce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ... meni ni jasno, kako lahko dajo v prodajo, motor ki ima tako slabe gume. Mokrega nesme videt, ne pa da bi se peljal po mokrem :S Tok denarja pa take zanic gume. Enostavno mi negre v glavo, da dajo v prodajo motor s tako nezanesljivimi gumami.

Čist logično: zaradi slabih gum je večja verjetnost da bodo ljudje padali, zaradi česar je večja verjetnost da bodo rabli nove plastike od Yamahe, zaradi česar bodo oni služili. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist logično: zaradi slabih gum je večja verjetnost da bodo ljudje padali, zaradi česar je večja verjetnost da bodo rabli nove plastike od Yamahe, zaradi česar bodo oni služili. :winkiss:

Služijo na vse možne načine :D Za moj motor nismo mogli barve najti ker majo kao od leta 2005 na nek način "zakodirane" barve. Vsi mislijo da je bela pač bela ampak ni :D In sem moral nato vse plastike prešpricat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Služijo na vse možne načine :D Za moj motor nismo mogli barve najti ker majo kao od leta 2005 na nek način "zakodirane" barve. Vsi mislijo da je bela pač bela ampak ni :D In sem moral nato vse plastike prešpricat :D

jah to glede barv so že stare finte... različni proizajalci imajo neke male razlike v barvah tako, da če hočš imet obe plastike iste barve moraš potem vse plastike štrihent. biznis je biznis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

ne da se mi prebrati vseh 2xy strani.

zanima me, kakšno ima kaj končno hitrost in porabo.

136km/H ( 2008 ) in 133 ( 2009 ) ( pa ne mi tezit, ker sem obe imel!!! )

poraba nekje do 3 L/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebem vam mater :D zdej ko sm jst svojo dal gor, so se kar se 3 pojavile xD

ja pa se ena je gor belo rdeča z belimi felnami :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!