Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Ne samo zdi se mi pa sem vprašal :) Če je kakšen poseben razlog :rolleyes:

Ne ni, sam bolš mal višjo ceno na začetku, pa pol še neki spustiš, kot pa na začetku že nižjo .) moja teorija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

ja bi nekej vprašal . nameravam kupit 125 ccm motor pa sm se malo naveličal supermotota zato bi šel malo na športnika pa nevem kako naj se odločim med YAMAHO yzf 125 r in APRILIA rs 125.( tomos ali kak drugi supermoto 2 t so še vedno malo v igri)

Prosim komentirajte!!

lp :winkiss::whistle::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

ja bi nekej vprašal . nameravam kupit 125 ccm motor pa sm se malo naveličal supermotota zato bi šel malo na športnika pa nevem kako naj se odločim med YAMAHO yzf 125 r in APRILIA rs 125.( tomos ali kak drugi supermoto 2 t so še vedno malo v igri)

Prosim komentirajte!!

lp :winkiss::whistle::worship:

prvo moreš vedet al 2t al 4t... Vse je napisano glede tega tak da poglej nekaj strani nazaj ali v temi 2T/4T

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

ja bi nekej vprašal . nameravam kupit 125 ccm motor pa sm se malo naveličal supermotota zato bi šel malo na športnika pa nevem kako naj se odločim med YAMAHO yzf 125 r in APRILIA rs 125.( tomos ali kak drugi supermoto 2 t so še vedno malo v igri)

Prosim komentirajte!!

lp :winkiss::whistle::worship:

Če hočš da nisi skos na bencinski kup yamaho če bi se pa rd vozu 30km/h več pa dav skor šenkrat več za bencin pa kup aprilijo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

ja bi nekej vprašal . nameravam kupit 125 ccm motor pa sm se malo naveličal supermotota zato bi šel malo na športnika pa nevem kako naj se odločim med YAMAHO yzf 125 r in APRILIA rs 125.( tomos ali kak drugi supermoto 2 t so še vedno malo v igri)

Prosim komentirajte!!

lp :winkiss::whistle::worship:

z 4 taktno yamaho boš imel veliko manj stroškov ob normalni uporabi (obeh).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda.

nisem rekla, da ne.

samo so pa stroški zato dosti večji.

odvisno, kaj želi.

kot je že nekdo napisal... ali želi imeti čim manj stroškov ali se hitro voziti. to se mora sam odločit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nehajte s tem kaj bol drži...

samo nekaj: če bi aprilio zaprto pustli bi tut šla enako kot ta R125 in nebi blo nič več stroška z njej.

a da ne? če se gre že vse isto potem daj tudi letnik?

Nova 2008 r125 je 3.550€

Nova 2008 rs125 kakor se spomnim 5.000€

Če praviš da so stroški enaki, ti vseeno uide malenkost več za olje, ker jaz menjam liter olja na 3.000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej sej vem k ma dost frendov aprilijo gremo na eno turco pa more jit tip že tankat pa gun ole kupvt k tud ni kr tko... k mam jes mal mn k pov kestla še notr

Popravljeno . Popravil KruMpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...še vedno ma zaprta aprilija bolše pospeške kot yamaha...

pa itak se nebom kregal zj tule s tabo...aprilija pač ma svojo ceno in vedno jo bo mela...

ko bo tvoja yamahica stara 10let nebo vredna za kišto pira aprilija bo pa še vedno okoli 1000€...ž

drugače pa gre vse preslabo in yamaha in aprilija....to je samo za prehod na težke motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

ja bi nekej vprašal . nameravam kupit 125 ccm motor pa sm se malo naveličal supermotota zato bi šel malo na športnika pa nevem kako naj se odločim med YAMAHO yzf 125 r in APRILIA rs 125.( tomos ali kak drugi supermoto 2 t so še vedno malo v igri)

Prosim komentirajte!!

lp :winkiss::whistle::worship:

lej jst sm tut na začetku cincow, pol sm pa kupu aprilio pa mi ni žal! če pogledaš samo komponente (usd vilice, plavajoči diski, radialnu upete zavore, komplet aluminjast gištel težak samo 9.75kg, orng zadne vilce, šerše gume......) pa še orng zgleda in še bol potegne. ne pa yamaha k neki zgleda a pol pa kude bi tomo vinkoviča zalavfow. pa še neki nonstop ribajo yamahe zadne cajte.

evo slikce pa mal poglej motorja.

post-18151-1245851036_thumb.jpg

post-18151-1245851052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...še vedno ma zaprta aprilija bolše pospeške kot yamaha...

pa itak se nebom kregal zj tule s tabo...aprilija pač ma svojo ceno in vedno jo bo mela...

ko bo tvoja yamahica stara 10let nebo vredna za kišto pira aprilija bo pa še vedno okoli 1000€...ž

drugače pa gre vse preslabo in yamaha in aprilija....to je samo za prehod na težke motorje...

hmm, čudno da ima rs-ka bolš pospeške s 15KM, mislm d je sam konča večja za kakšnih 10km/h.....

http://www.motonline.com/video/video.cfm?cod=1393&arg=12

drgač sta pa aprilia pa cagiva isti kurac, pa mislm d ma tle yamaha bolš pospeške :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

ja bi nekej vprašal . nameravam kupit 125 ccm motor pa sm se malo naveličal supermotota zato bi šel malo na športnika pa nevem kako naj se odločim med YAMAHO yzf 125 r in APRILIA rs 125.( tomos ali kak drugi supermoto 2 t so še vedno malo v igri)

Prosim komentirajte!!

lp :winkiss::whistle::worship:

Kaj pa NSR? zaradi česa se nihče več noče odločiti za NSR? :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilija ni za povprečneže : ))

Haha :worship:

Kaj pa NSR? zaradi česa se nihče več noče odločiti za NSR? :D ...

Zto ker je malo ljudi ki so sploh kdaj slišali za ta motor.

Je za izbrance, ki dobro vedo kaj pričakovati od motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva mito je še starejši

Ni res, honda je 1988-2003, mito pa 1989-2008, zato je tut veliko bol znan, ker so ga vmes že velikokrat prenovili :rolleyes: :naughty: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi imel NSR da mi jo senkas xD ( presvoh za 2 takt sporta )

Offtopic ste :D

Naj nekdo kupi mojo R125 -.- poceni res :S :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi imel NSR da mi jo senkas xD ( presvoh za 2 takt sporta )

Offtopic ste :D

Naj nekdo kupi mojo R125 -.- poceni res :S :evilgrin:

Tudi ti si offtopic :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm napisal, da naj nekdo kup mojo R125. To pa le spada v to temo!

Aja ups, prebral sm rs125 :) se opravičujem. Zakaj pa jo sploh prodajaš, a je nisi pred kratkim nabavu? :)

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!