Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Aha sm pa mislu da bi se z avspuhom dalo kaj doseč :krneki: :krneki:

ok tnx :worship::worship:

z original avspuhom nebi mogel spremeniti moči motorja, edino zvok lahko malce spremeniš, tako, da odstraniš dušilec, al nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z original avspuhom nebi mogel spremeniti moči motorja, edino zvok lahko malce spremeniš, tako, da odstraniš dušilec, al nekaj.

Eh ... po mojem ce bi tisto luknico, v katero gre komaj cevelica noter povecal, bi se po mojem nekoliko prej zvrtel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je že bilo govora o nosilcu tablice... za 62€ ga lahko kupiš v trgovini, če nimaš doma orodja, da si ga narediš sam!

kateri pa, ter kje je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ... po mojem ce bi tisto luknico, v katero gre komaj cevelica noter povecal, bi se po mojem nekoliko prej zvrtel.

na konc bomo še toplo vodo odkril v avspuhu :D heh..

Če hočte kj pridobit rukente gor drugi izpuh, ali pa original izpuh totalno predelajte :D

Ali si pa kupte kakšno močnejš makino :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na konc bomo še toplo vodo odkril v avspuhu :D heh..

Če hočte kj pridobit rukente gor drugi izpuh, ali pa original izpuh totalno predelajte :D

Ali si pa kupte kakšno močnejš makino :worship:

NO SHIT?

Jez sm mislu da bom enkat su 250 z to yamaho :worship:

:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa se zadnje čase dogaja da motor noče vžgat...kar vrti v prazno..pol pa je potrbno odvzet kontakt in potem vžge, ampak ne drži štangasa(prosti tek)..se pravi ko spustiš ročko kar crkne...ko pa se motor malo ogreje pa gre spet lepo...to se mi dogaja občasno..

če se še to parkrat ponovi ga bom peljal na servis da pogledajo kaj je narobe...

ima gdo drug podobne težave?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa se zadnje čase dogaja da motor noče vžgat...kar vrti v prazno..pol pa je potrbno odvzet kontakt in potem vžge, ampak ne drži štangasa(prosti tek)..se pravi ko spustiš ročko kar crkne...ko pa se motor malo ogreje pa gre spet lepo...to se mi dogaja občasno..

če se še to parkrat ponovi ga bom peljal na servis da pogledajo kaj je narobe...

ima gdo drug podobne težave?

lp

mogoče se ti je štant gas razštelu, al je biu pa kir fovš pa ti ga je razštelu... al si opazu še kake druge težave? če jih nisi potem štant gas našteli... v navodili ti piše, kje moraš en vijak privit oz. odvit.. štant gas pa mora lavfat med 1300 in 1500 obrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se ti je štant gas razštelu, al je biu pa kir fovš pa ti ga je razštelu... al si opazu še kake druge težave? če jih nisi potem štant gas našteli... v navodili ti piše, kje moraš en vijak privit oz. odvit.. štant gas pa mora lavfat med 1300 in 1500 obrati.

stem ma tud motor v avto šoli težave. Kdaj kr crkne k spustiš ročko za gas. Sm pol k se neki časa furaš je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stem ma tud motor v avto šoli težave. Kdaj kr crkne k spustiš ročko za gas. Sm pol k se neki časa furaš je ok.

pomoje je to 100% nepravilno nastavljen štantgas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je to 100% nepravilno nastavljen štantgas...

ja sej ga je pol neki štimu. Pa še kitajc je keeway 125. Prevoženih ma 360km. Pa sklopka je čist čudna da se ful mučš da prestavlaš navzgor.

no to je pa že mal offtopic :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štangas je vredu naštelan...če bi bil razštelan bi se to vedno dogajalo...to pa se dogaja samo včasih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štangas je vredu naštelan...če bi bil razštelan bi se to vedno dogajalo...to pa se dogaja samo včasih...

hm, potem pa hitro pelji na servis in naj oni ugotovijo kaj je narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na motor si bom namontiru 12V utičnco za navigacijo (lovi radarje :naughty: ) pa nevem kam bi jo namontiru. Mate kšn predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama navigacija ne lovi radarjev, ampak nanjo naložiš karto ki ima shranjene točke s stacionarnimi radarji, na katere te nato opozori s piskom, na mopedu ti to nič ne koristi, ker stacionarci slikajo samo spredaj, za druge pa itak ne moreš shranit lokacije ker so mobilni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama navigacija ne lovi radarjev, ampak nanjo naložiš karto ki ima shranjene točke s stacionarnimi radarji, na katere te nato opozori s piskom, na mopedu ti to nič ne koristi, ker stacionarci slikajo samo spredaj, za druge pa itak ne moreš shranit lokacije ker so mobilni

aja pol pa res brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei. mene zanima kake gume(130) ste dali gor znamka pa model..pa če vredu držijo...pa kolk ste dali zanje... pa enako za prednje (100) tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei. mene zanima kake gume(130) ste dali gor znamka pa model..pa če vredu držijo...pa kolk ste dali zanje... pa enako za prednje (100) tnx

jst še nism menju kr ga še ne furam(nasledn tedn mam najbrž glavno). Priporočam ti Dunlop arowmax d103a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še nism menju kr ga še ne furam(nasledn tedn mam najbrž glavno). Priporočam ti Dunlop arowmax d103a

Jst ti pa priporocam drug motor. Ni jih gum, dimenzije 130, ki bi se drzale kot Dragon EVO 150/60. Jebiga. Ta motor je v NEVAREN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na motor si bom namontiru 12V utičnco za navigacijo (lovi radarje :naughty: ) pa nevem kam bi jo namontiru. Mate kšn predlog?

Če že misliš kaj montirat gr si zmontiri radar detector cobro... Mi smo ga meli v avtonu in je res zadeva delala. Edino pol so jo nam v Avstriji uzeli ker gra ni dovoljena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na motor si bom namontiru 12V utičnco za navigacijo (lovi radarje :naughty: ) pa nevem kam bi jo namontiru. Mate kšn predlog?

Sploh potrebuješ na tem motorju ko ma končno 250++ :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh potrebuješ na tem motorju ko ma končno 250++ :headbang::headbang::headbang:

mislu sm met še tko na sploh da če bom rabu k it in če pač nam znl da sam odtipkam in me vod. štekaš :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst še nism menju kr ga še ne furam(nasledn tedn mam najbrž glavno). Priporočam ti Dunlop arowmax d103a

a to govoriš iz lastnih izkušenj...

Glede navigacije...Hm, ni potrebe :D No saj jaz je nevidim...Če grem kam v neznane kraje...Avtokarto v torbo in je to to :) Malo planiram kje bom vozil, na hitro preletim kraje, če me kje opazim da ni to kar sem videl da se peljem, pogledam kje sem pa vozi miško naprej...

Glede 12V vtičnice, bi si jo pa tudi sam nekam spravil, vrjetno pod zic, da mam za telefon filat če je nuja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to govoriš iz lastnih izkušenj...

Glede navigacije...Hm, ni potrebe :D No saj jaz je nevidim...Če grem kam v neznane kraje...Avtokarto v torbo in je to to :) Malo planiram kje bom vozil, na hitro preletim kraje, če me kje opazim da ni to kar sem videl da se peljem, pogledam kje sem pa vozi miško naprej...

Glede 12V vtičnice, bi si jo pa tudi sam nekam spravil, vrjetno pod zic, da mam za telefon filat če je nuja...

Pa kufe avtomat lohk prklopš gor če boš lih zaspan na motorju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!