Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Jst ti pa priporocam drug motor. Ni jih gum, dimenzije 130, ki bi se drzale kot Dragon EVO 150/60. Jebiga. Ta motor je v NEVAREN!

dunlop arrowmax se držijo k prlimane!!! ni mi spodrsnla pa mam že z njimi 5000km narjenih...

nwm kuko so pač te Dragon, ampak te dunlop so res noro dobre in jih vsem priporočam, sploh si ne predstavlam kuko more pol držat kašna dunlop sportmax, k je že arrowmax tko dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop arrowmax se držijo k prlimane!!! ni mi spodrsnla pa mam že z njimi 5000km narjenih...

nwm kuko so pač te Dragon, ampak te dunlop so res noro dobre in jih vsem priporočam, sploh si ne predstavlam kuko more pol držat kašna dunlop sportmax, k je že arrowmax tko dobra :worship:

Dragona v teh dimenzija sploh ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop arrowmax se držijo k prlimane!!! ni mi spodrsnla pa mam že z njimi 5000km narjenih...

nwm kuko so pač te Dragon, ampak te dunlop so res noro dobre in jih vsem priporočam, sploh si ne predstavlam kuko more pol držat kašna dunlop sportmax, k je že arrowmax tko dobra :worship:

sportmax te prilepi na cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če se dajo dobit Gume BRIDGESTONE dimenzij za r125?

neki sm že gledu, a žal nism zasledil željenih dimenzij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če se dajo dobit Gume BRIDGESTONE dimenzij za r125?

neki sm že gledu, a žal nism zasledil željenih dimenzij.

Ja maš jih neki. Tam idi na bridgestone stran pa poglej pod sport touring pa maš tam nekaj gum teh dimenzij za r125. Vem pa da je Bridgestone Battlax BT-39 te dimenzije za ostale pa sam poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če se dajo dobit Gume BRIDGESTONE dimenzij za r125?

neki sm že gledu, a žal nism zasledil željenih dimenzij.

Ena 4 komadi so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop arrowmax se držijo k prlimane!!! ni mi spodrsnla pa mam že z njimi 5000km narjenih...

nwm kuko so pač te Dragon, ampak te dunlop so res noro dobre in jih vsem priporočam, sploh si ne predstavlam kuko more pol držat kašna dunlop sportmax, k je že arrowmax tko dobra :worship:

koliko si pa dal za sprednjo in koliko za zadnjo? hvala ..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst če bom meju bom najverjetneje dal Bridgestonove, saj so mi edine gume, ki so mi pri srcu heh..

če pa nbo dimenzij potem pa dunlopove :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš jih neki. Tam idi na bridgestone stran pa poglej pod sport touring pa maš tam nekaj gum teh dimenzij za r125. Vem pa da je Bridgestone Battlax BT-39 te dimenzije za ostale pa sam poglej.

ok tnx... sm že najdu :D

Če sm prav prebral, potem je nekdo že dal prvo širšo gumo na r125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130€ sm dav za ube... za usako prbližn 65€

zdržale pa upam d bojo kakih 9000km k jih kr pobira, so dost mehke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130€ sm dav za ube... za usako prbližn 65€

zdržale pa upam d bojo kakih 9000km k jih kr pobira, so dost mehke :whistle:

kire

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop arrowmax d 103

a kdo kej ve o teh gumah isto dunlop arrowmax 501. Gledu sm nemške teste in majo 5zvezdic z avožnjo v dežju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve o teh gumah isto dunlop arrowmax 501. Gledu sm nemške teste in majo 5zvezdic z avožnjo v dežju

Ti rajs glej, kako se po suhem drzijo. Saj ne kupujes gume za po dezju, ampak za po suhem. Ce te ze dez ujame, zmanjsas ritm in je to to. Mislim, pa da za dez slabsih gum od originalnih nemores dobit. Se Sava se verjetno boljse obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti rajs glej, kako se po suhem drzijo. Saj ne kupujes gume za po dezju, ampak za po suhem. Ce te ze dez ujame, zmanjsas ritm in je to to. Mislim, pa da za dez slabsih gum od originalnih nemores dobit. Se Sava se verjetno boljse obnese.

originalne gume so v dežju za ubit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobesedno :)

po hudem nalivu se je res kriza pelt..po mokri cesti, po dežju, takrat moraš pa oddrset čez ovinke, a nagibi ne smejo biti preveliki :D

edino zavorna pot se zelo poveča, kar sem občutil na lastni koži in kmalu se nebi dobr končalo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po hudem nalivu se je res kriza pelt..po mokri cesti, po dežju, takrat moraš pa oddrset čez ovinke, a nagibi ne smejo biti preveliki :D

edino zavorna pot se zelo poveča, kar sem občutil na lastni koži in kmalu se nebi dobr končalo :headbang:

Niso lesniki za zabe. Niso motorji za use ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!