Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

a se da komi probat kok gre v šesti pr 5000 obr./min. Jst še nemorm bom pa upam da čez 7dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da komi probat kok gre v šesti pr 5000 obr./min. Jst še nemorm bom pa upam da čez 7dni

Cesa je tebe strah? Sedi na moped in gas. Mislim, da se pa tok bojis policajev je pa ze res koma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesa je tebe strah? Sedi na moped in gas. Mislim, da se pa tok bojis policajev je pa ze res koma :D

fotr mi ne pusti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotr mi ne pusti :unsure:

HaHa. To pa je foter. Jst sicr svojega ne poslusam, vendar lepo od tebe. Pa zmenita se, da gresta cez viknd kam kjer ni policajev, da povadis malo voznjo. Skodit nemore, razn ce mislis padet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HaHa. To pa je foter. Jst sicr svojega ne poslusam, vendar lepo od tebe. Pa zmenita se, da gresta cez viknd kam kjer ni policajev, da povadis malo voznjo. Skodit nemore, razn ce mislis padet :D

tud ce ga nebi poslusu ga nebi mogu sam uzet v iz kleti kr je klančk (sm v bloku) Sej nasledn tedn ga bom registriru pa kasko proti kraji pa je reku da ga bova dajala vsak dan vn da se bom mal okol vozu kr nism takoj pr prometni cesti. Ampak če sm do zdej potrpu bom pa tud do sobote 11.7. pa upam da nrdim da nam kej kiksnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj na 5000? Sej je upeljevanje do 6000obratov/min...V šesti pri 6000 obratih gre če me spomin ne vara 80

aja sm mislu da je 5000. Morm zgleda še enkrat prebrt knižco :unsure: . Sprašujm pa zato kr se bomo zdej ful vozil na morje in me zanima če bi šol lahko z motorjom sam za AC je 80 premal. No sej bom čim nrdim izpit naredu teh 1000km od šusa pa da pelm da mi zamenajo olje.

A takoj isti dan dobiš motor nazaj k ga pelš na servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm mislu da je 5000. Morm zgleda še enkrat prebrt knižco :unsure: . Sprašujm pa zato kr se bomo zdej ful vozil na morje in me zanima če bi šol lahko z motorjom sam za AC je 80 premal. No sej bom čim nrdim izpit naredu teh 1000km od šusa pa da pelm da mi zamenajo olje.

A takoj isti dan dobiš motor nazaj k ga pelš na servis?

Js ko sm skuterja kupil sm naredo v 3 dneh 1000 km...In mi ni šov več kot 50. Tk da mislim da ti ni problem naredet teh 1000 km... Sicer pa pol ko nardiš 500 km ga lahko do 8000 obratov spustiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ko sm skuterja kupil sm naredo v 3 dneh 1000 km...In mi ni šov več kot 50. Tk da mislim da ti ni problem naredet teh 1000 km... Sicer pa pol ko nardiš 500 km ga lahko do 8000 obratov spustiš...

vem da mi nebo težko narest (s kolesom sm naredu v letu pa pol 6700km, pa ble sta 2 zimi vmes tk da se nism kej preveč furu sm se raj na motorne sanke vsedu) . Se bom najbrž po cele dneve furu kr sm začetnik v motorizmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6000obratov/min in z 6 prestavo ti gre 78km/h :P

vidm da maš to use preštudiran

kok pa gre v 6prestavi pr 8000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj 78 - 80 odvisno ce ga kaksnih par obratov vec spustis...

Na 8000 gre pa priblizno 99, nevem nism se ze pelal 3 tedne ker je na servisu...

Je pa odvisno od serviserja če ga nazaj dobiš po prvem servisu, če nima gužve ga boš dobil v 20 min :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da maš to use preštudiran

kok pa gre v 6prestavi pr 8000

ukol 105 haha vem k sm lih novo mašino dobu pa sm ga mogu ogrevat sam sm ga sam do 500km poj sm pa spet navijov na 10,500 obratov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj 78 - 80 odvisno ce ga kaksnih par obratov vec spustis...

Na 8000 gre pa priblizno 99, nevem nism se ze pelal 3 tedne ker je na servisu...

Je pa odvisno od serviserja če ga nazaj dobiš po prvem servisu, če nima gužve ga boš dobil v 20 min :)

kok mas pa prevozenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud ce ga nebi poslusu ga nebi mogu sam uzet v iz kleti kr je klančk (sm v bloku) Sej nasledn tedn ga bom registriru pa kasko proti kraji pa je reku da ga bova dajala vsak dan vn da se bom mal okol vozu kr nism takoj pr prometni cesti. Ampak če sm do zdej potrpu bom pa tud do sobote 11.7. pa upam da nrdim da nam kej kiksnu

Klančk kot klanc navzgor, pa ga ne morš porint al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klančk kot klanc navzgor, pa ga ne morš porint al kaj?

ja klanc navzgor. Ja nism ga še sprobu rint gor. Zaenkrat je šol sam enkrat dol in nikamor več. Je pa drgugač kr ornk klanc navzgor. Ti sporočim nasledn tedn če ga lahko spravm gor, sam ne vrjamem da ga bom lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ga sam do klančka porin pa utakn notr kluč pa 1,2,3 pa te ni več :D:P

sosedi so problem. Je edn to delu s skuterjom pa so mu takoj povedal svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pa če ti kdo teži mu reč naj ti ga on pomaga porivat gor :D Sicer tak hud klanc pa spet nemore bit sej nis baba...

Mam pa 15.560km

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pa če ti kdo teži mu reč naj ti ga on pomaga porivat gor :D Sicer tak hud klanc pa spet nemore bit sej nis baba...

Mam pa 15.560km

bomo vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej k ga vn dobiš se greš itaq vozt pa pridš enkrat sred noči dam k bojo usi že spal hahaha nasledn dan se pa delaš k da nč ni blo:D:P jure še mal pa te bom ujev še ene 2-3 grem u porotrož:D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej k ga vn dobiš se greš itaq vozt pa pridš enkrat sred noči dam k bojo usi že spal hahaha nasledn dan se pa delaš k da nč ni blo:D:P jure še mal pa te bom ujev še ene 2-3 grem u porotrož :D:P

če nav šlo s težka bo šlo pa z gasom zlahka. zmeneno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej k ga vn dobiš se greš itaq vozt pa pridš enkrat sred noči dam k bojo usi že spal hahaha nasledn dan se pa delaš k da nč ni blo:D:P jure še mal pa te bom ujev še ene 2-3 grem u porotrož :D:P

aja pa dej povej kaksna je kej plaza v portorozu kr se nism bil nikol na slovenski obali. Skos hodm na hrvaško stran. Jutr grem sedmič letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa dej povej kaksna je kej plaza v portorozu kr se nism bil nikol na slovenski obali. Skos hodm na hrvaško stran. Jutr grem sedmič letos

hahaha ti povem k bom šu spet dol k uzadno je bla že bl noč hahah:D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha ti povem k bom šu spet dol k uzadno je bla že bl noč hahah:D:P

oki doki smoki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!