Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Je kr je*eno motor vn dobit iz tega prostora al samo tko zgleda?Nalimaj ali prinetaj na plastiko brez teh nosilcev bo lepši :D

ma če hoče prlimat na plastiko mora najprej en mini nosilček al pa neki nardit.. jao.. ali si nj kupi nov nosilc, ali ga naj pa nekje nardi s tujo pomočjo in bo problem rešen..sam nisem ravno navdušen nad lepljenjem komponent, torej ti priporočam netanje...

pa ko že pišete: mal razlošte kak ste si zamislni prilepti oz PRINETAT tablico na plastiko... ker tole kar je blo sedaj napisan je blo čudno razumljivo oz. sam sem to tako razumeL, da seM se le smejal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če hoče prlimat na plastiko mora najprej en mini nosilček al pa neki nardit.. jao.. ali si nj kupi nov nosilc, ali ga naj pa nekje nardi s tujo pomočjo in bo problem rešen..sam nisem ravno navdušen nad lepljenjem komponent, torej ti priporočam netanje...

pa ko že pišete: mal razlošte kak ste si zamislni prilepti oz PRINETAT tablico na plastiko... ker tole kar je blo sedaj napisan je blo čudno razumljivo oz. sam sem to tako razumeL, da seM se le smejal

dej obi lepo te prosim nehi klobast. Sej sm ti že stokrat povedu kaj bom naredu z nosilcom? :whistle: :lol: :lol: :OK: :yes:

Najbolš da si tablco kr na ruzak nalepm pa bo. Al si pa registrsko v jakno ušijm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao"tvojprijatel", dej ze en nosilc zrihti magar original, pa se pejt ze pelat...a cakas zimo al kaj ? :) Men je blo zal da se nism tiste 3 tedne lansko leto peljal brez izpita res... :P

A je kera punca kle na motosvetu z modro yamahco mislm da 09 letnik, pa je dons na ridah trenirala? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao"tvojprijatel", dej ze en nosilc zrihti magar original, pa se pejt ze pelat...a cakas zimo al kaj ? :) Men je blo zal da se nism tiste 3 tedne lansko leto peljal brez izpita res... :P

A je kera punca kle na motosvetu z modro yamahco mislm da 09 letnik, pa je dons na ridah trenirala? :)

Ena deklca je hotla mojo kupit. Mogoce je to ista :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

impulz če si z " obelix " mogoče mislil mene užalit ali pa kaj podobnega ti ni uspelo :nono: ... pač me to zanima in hočem prej izvesti čim več o motorju kot si ga kupim in bom ga čez 2 meseca spet prodal ker nebom zadovoljen... če pa nisi pa itak vse ok :lol1: ... zanima pa še me tudi če je kdo od vas malo večje rasti 185cm+ in če se pelje z yamaho malo daljše vožnje če ima pri tem kaj probleme če vas kaj hrbet oz. noge ali nasploh kaj ne ugaja ali je vse ok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blond kratki lasje? :)

Preko telefona :D

impulz če si z " obelix " mogoče mislil mene užalit ali pa kaj podobnega ti ni uspelo :nono: ... pač me to zanima in hočem prej izvesti čim več o motorju kot si ga kupim in bom ga čez 2 meseca spet prodal ker nebom zadovoljen... če pa nisi pa itak vse ok :lol1: ... zanima pa še me tudi če je kdo od vas malo večje rasti 185cm+ in če se pelje z yamaho malo daljše vožnje če ima pri tem kaj probleme če vas kaj hrbet oz. noge ali nasploh kaj ne ugaja ali je vse ok ?

obelix je uporabnik. jst mam 187 brez problema 300km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nič kriv :surrender:

buda ti si tok večji od mene? o.O pa sm 180 baje??

Te je tist ko te je meru nategnu ;) 100% :D sej jst tut nevem ce jih mam lih 187. Samo tako pravijo xD

Ta je bla cist offtopic xD haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

užalt nism hotu nbenga :rolleyes:

sam čudn se mi je slišal, ko ste začel govort, da bi jo kr prlepl..heh

in pol sem že mislu, da bo to kdo res probavu..a ni mi blo jasn kak jo bi lohk prlepu gor :worship::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej obi lepo te prosim nehi klobast. Sej sm ti že stokrat povedu kaj bom naredu z nosilcom? :whistle: :lol: :lol: :OK: :yes:

Najbolš da si tablco kr na ruzak nalepm pa bo. Al si pa registrsko v jakno ušijm

heh...dobra ideja...mogoče bom poizkusu to pred policaji in potem povedal kaj pravijo na to če jo imaš prilepleno na ruzaku hehe :worship::D

hm, na tvojem mestu je nebi všil v jakno, saj ko boš prodajal jakno, si najverjetneje kasnejši lastnik ne želi imeti tvoje registrske na njem.. :D :naughty:

mal za šalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao"tvojprijatel", dej ze en nosilc zrihti magar original, pa se pejt ze pelat...a cakas zimo al kaj ? :) Men je blo zal da se nism tiste 3 tedne lansko leto peljal brez izpita res... :P

A je kera punca kle na motosvetu z modro yamahco mislm da 09 letnik, pa je dons na ridah trenirala? :)

a ti si biu s ta belo 125 yamaho učerej gor?

drgač pa punca lepo pela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao"tvojprijatel", dej ze en nosilc zrihti magar original, pa se pejt ze pelat...a cakas zimo al kaj ? :) Men je blo zal da se nism tiste 3 tedne lansko leto peljal brez izpita res... :P

A je kera punca kle na motosvetu z modro yamahco mislm da 09 letnik, pa je dons na ridah trenirala? :)

štern je na kolektivnm dopustu do jutr. Sej grem nasledn tedn najbrž že v pondelk kupt ta nosilc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh...dobra ideja...mogoče bom poizkusu to pred policaji in potem povedal kaj pravijo na to če jo imaš prilepleno na ruzaku hehe :worship::D

hm, na tvojem mestu je nebi všil v jakno, saj ko boš prodajal jakno, si najverjetneje kasnejši lastnik ne želi imeti tvoje registrske na njem.. :D :naughty:

mal za šalo...

ej Obi kok časa potuje una razglednica iz krškega do Ljubljane :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si biu s ta belo 125 yamaho učerej gor?

drgač pa punca lepo pela :whistle:

jap :) Sm se tam h dvema nekaj moj letnik uštuliu za počitek, vi ste tam itak vsi celo klopco zasedli hehe :D

Je pa punca zelo lepo pelala, nism mogu vrjet k je dala celado dol hee :)

Em, a si biu ti z sv 650s gor? Se roko si nekaj stegnil prot folku, predvidvevam da je slo po kolenu, poj pa se ene 10 min se drajsu pa prsu na klopce pa reku dost je za dons? :D tko nekak se spounem enga k se je gor pa dol poju, se mi zdi pa da je biu sv 650s.

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj, šterna bi se pa jaz izogibal, razen če ga maš sam za nosilc....

Ko sem še čisto blizu njega živel, sem raje motor 60km na servis peljal :P no zdj ga še dl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj, šterna bi se pa jaz izogibal, razen če ga maš sam za nosilc....

Ko sem še čisto blizu njega živel, sem raje motor 60km na servis peljal :P no zdj ga še dl :D

Sam za nosilc. Mam servis tuki v LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štern nevem kaj hoče od folka, vrjetn da pri njem kupiš motor, opremo redno servisiraš vse kar imaš da pri njem kupiš....Pa se človk praša kako naj bi pri njemu yamaho kupu če je ni mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Obi kok časa potuje una razglednica iz krškega do Ljubljane :lol: :lol: :lol:

v pondelk bo v LJ :D

:worship:

upam, sam, da pr vam vsak dan poštarji vsakmu nosjo pisma, ker če ne potem se lohk zavleče.. dan ali dva =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pondelk bo v LJ :D

:worship:

upam, sam, da pr vam vsak dan poštarji vsakmu nosjo pisma, ker če ne potem se lohk zavleče.. dan ali dva =)

Ja vsak dan nosjo!

ma pr ns pošto nafilajo da jo berš po cele dneve. Največ se pa številk nagledaš k pridejo računi :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap :) Sm se tam h dvema nekaj moj letnik uštuliu za počitek, vi ste tam itak vsi celo klopco zasedli hehe :D

Je pa punca zelo lepo pelala, nism mogu vrjet k je dala celado dol hee :)

Em, a si biu ti z sv 650s gor? Se roko si nekaj stegnil prot folku, predvidvevam da je slo po kolenu, poj pa se ene 10 min se drajsu pa prsu na klopce pa reku dost je za dons? :D tko nekak se spounem enga k se je gor pa dol poju, se mi zdi pa da je biu sv 650s.

mjbi je bla pa Nika,,,modra, 09 letnk?

pa berikov kombinezon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj, šterna bi se pa jaz izogibal, razen če ga maš sam za nosilc....

Ko sem še čisto blizu njega živel, sem raje motor 60km na servis peljal :P no zdj ga še dl :D

točn tko!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap :) Sm se tam h dvema nekaj moj letnik uštuliu za počitek, vi ste tam itak vsi celo klopco zasedli hehe :D

Je pa punca zelo lepo pelala, nism mogu vrjet k je dala celado dol hee :)

Em, a si biu ti z sv 650s gor? Se roko si nekaj stegnil prot folku, predvidvevam da je slo po kolenu, poj pa se ene 10 min se drajsu pa prsu na klopce pa reku dost je za dons? :D tko nekak se spounem enga k se je gor pa dol poju, se mi zdi pa da je biu sv 650s.

ma mahal ne vem če glih sem ko sm itak use poznal ;)

ja smo ja tačkal in kolenčkal :P

sv ja 650 je moj

aja unidve dečvi sta iz cerknega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!