Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

kje je to kjer se vozte da se bom tud jst gdaj prpelu

To se najvrjetneje pogovarjajo o ''Kačjih ridah''. Če greš po stari cesti proti Kopru (obali) prideš do njih.

Vidim, da si iz Ljubljane (Štepanjsko naselje če me spomin ne vara), greš proti Brezovici, pol Logatec, Postojna in kasneje vidiš tablo Kalce za na levo, tm zaviješ, pol maš še par km do meswta Planina in ko vidiš tablo konec naselja (Planina) sam po gasu :evilgrin:

Tko mal bolj na izi razložen, lahko pa bi enkrat skupi šla ko narediš izpit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se najvrjetneje pogovarjajo o ''Kačjih ridah''. Če greš po stari cesti proti Kopru (obali) prideš do njih.

Vidim, da si iz Ljubljane (Štepanjsko naselje če me spomin ne vara), greš proti Brezovici, pol Logatec, Postojna in kasneje vidiš tablo Kalce za na levo, tm zaviješ, pol maš še par km do meswta Planina in ko vidiš tablo konec naselja (Planina) sam po gasu :evilgrin:

Tko mal bolj na izi razložen, lahko pa bi enkrat skupi šla ko narediš izpit. :whistle:

Spomin te nč ne vara

ja ni problema. Komot greva lahko ko nrdim. Si tud nisva daleč :naughty: . Nism bil že dolg na tastari cesti kr ko gremo na morje vedno po AC.

Za brezovco pa logatec pa poznam ko lasten žep kr se s kolesom furam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gledaš samo table Logatec, Postojna, Koper :) Ubistvu poj od logatca naprej, vidiš Postojna pa Koper....Nemorš zgrešit :)

Bom šol pogledat ko nrdim izpit. Jutr bo 1mesc od glavne. Pa jutr se inštruktor vrne. Upam da ma zdej takoj ta tedn glavno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šol pogledat ko nrdim izpit. Jutr bo 1mesc od glavne. Pa jutr se inštruktor vrne. Upam da ma zdej takoj ta tedn glavno

No ko pa nardiš, pa se le nekje dobima, pa greva :).

Pa veliko sreče pri glavni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač enkrt sm že zasledil da imate namen dat zadno gumo širšo, dimenzije 140/70-17. EN JE REKU DAJO JE DAL GOR NA R125...

zj pa poveite, ali je res že kdo to probu in kak se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dal zadaj gor gumo 140/70/17..motor se pelje dosti boljše kot z 130 gumo..jaz nebi več nikoli mel gor 130.. :trance_33_sleep:

aja..pa jaz imam spredaj gor gumo 110..tud mal širšo kot original...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač enkrt sm že zasledil da imate namen dat zadno gumo širšo, dimenzije 140/70-17. EN JE REKU DAJO JE DAL GOR NA R125...

zj pa poveite, ali je res že kdo to probu in kak se obnese.

no dejte mu čim več povedat kr men po msn-ju serje po glavi! JOKE :rolleyes::rolleyes:

No ko pa nardiš, pa se le nekje dobima, pa greva :) .

Pa veliko sreče pri glavni :yea1:

hvala! Upam da bo čim prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dal zadaj gor gumo 140/70/17..motor se pelje dosti boljše kot z 130 gumo..jaz nebi več nikoli mel gor 130.. :trance_33_sleep:

aja..pa jaz imam spredaj gor gumo 110..tud mal širšo kot original...

lp

pa si mogu kej pobrust uno plastiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte mu čim več povedat kr men po msn-ju serje po glavi! JOKE :rolleyes::rolleyes:

hvala! Upam da bo čim prej

hehehe....po msnji sam težim pa sprašujem o gumah heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans ga bom najbrž spustuv svojo klet. Pod zadnjo gumo bom dl eno ploščo z 4mi koleščki pa zategnu z gurtnami. Motor mi bo dvignlo za 12cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam zdej mal na zemljevidu te vaše "kačje ride" pa jih ne najdm. Mogoče sm jih najdu sam nevem če je to to :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism dl motorja dol kr ni blo časa. Sm mel obiske :( Beda!

Jutr pa po nosilc :) To je pa že mal lepš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!