Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

neki bi prašu! a je treba met odsevnik uzadi na nosilcu tablice ker grdo zgleda. Sicer ga mam ampak sem ga obrnli za tablico tako da se ga nevidi in v primeru da bi kaj policija težila bi pa pa samo obrnil za 180stopinj in bi se ga zopet vidlo. Prilagam vam sliko motorja kjer je ta nosilec vendar ta motor ni moj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga nimam :D Pa niti nimam obrnjenega, nekje v garaži se vala, če se sploh še:D

dobr pol ga bom tud jst snel čeprov me zdej nč ne mot kr je skrit za tablico. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok....hvala :worship:

85€ plus še neki micnga za poštnino.. to je zardeč-belo yamaho, za ostale nvem, baje, da je neki evru razlike med barvam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

85€ plus še neki micnga za poštnino.. to je zardeč-belo yamaho, za ostale nvem, baje, da je neki evru razlike med barvam.

zakaj bi bla razlika?

sej nalepka je nalepka. če se govori o YAMAHA nalepki

zakaj bi bla razlika?

sej nalepka je nalepka. če se govori o YAMAHA nalepki

sm opazu da sm se zmotu!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi bla razlika?

sej nalepka je nalepka. če se govori o YAMAHA nalepki

sm opazu da sm se zmotu!!!!!!

hm zakaj dajo različne cene nalepk le zaradi barve to pa njih praši. Jst ti žal ne vem odgovora.. :D

pač tako so si zamisl in tko je.. heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm zakaj dajo različne cene nalepk le zaradi barve to pa njih praši. Jst ti žal ne vem odgovora.. :D

pač tako so si zamisl in tko je.. heh

mah sej si daš km narest še bolšo shemo nalepke za mn denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda! :headbang: Motor mi ne gre v klet kr je en ovink do nje. Dol sm ga spravu tko da sm dl eno ploščo s koleščki pod zadno gumo. Zdej ga mam pa zravn kleti sam sosedom ne zaupam kr se kokr kdaj eni "klošarji" zberejo pred blokom starejši. Tko da gre motor kr lepo nazaj babici k ga vsaj v klet lahko pospravm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda! :headbang: Motor mi ne gre v klet kr je en ovink do nje. Dol sm ga spravu tko da sm dl eno ploščo s koleščki pod zadno gumo. Zdej ga mam pa zravn kleti sam sosedom ne zaupam kr se kokr kdaj eni "klošarji" zberejo pred blokom starejši. Tko da gre motor kr lepo nazaj babici k ga vsaj v klet lahko pospravm.

Kva maš pa ti enih problemov :) Najbol da kr prodaš motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti mas res problemov. Najem si ksno cenejso garazo al pa si deli s kom.

Daš mu enkrat na tedn motor pa lahko uporablaš garažo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš mu enkrat na tedn motor pa lahko uporablaš garažo :D

sej sm gledu sam ni nobene blizu. Mam eno garažo nasprot bloka sam kaj ko mislm da noben ne oddaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti mas res problemov. Najem si ksno cenejso garazo al pa si deli s kom.

heh..on ma že probleme sam ko poriva motor..kaj bo šele ko ga bo vozu :worship::whistle:

JoKe jOkE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh..on ma že probleme sam ko poriva motor..kaj bo šele ko ga bo vozu :worship::whistle:

JoKe jOkE

ti bod pa tih! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm gledu sam ni nobene blizu. Mam eno garažo nasprot bloka sam kaj ko mislm da noben ne oddaja

In nikogar ne poznas, ki bi ti odstopil en kljuc in prostor za en motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nikogar ne poznas, ki bi ti odstopil en kljuc in prostor za en motor?

ne čist nobenga ne poznam. No poznam enga sam ni prostora kr je avto not in ne gre več not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne čist nobenga ne poznam. No poznam enga sam ni prostora kr je avto not in ne gre več not

ja pa dej motor pred al pa za avto tko vodoravno....tško vrjamm da ma tako gražo da nemorš zram še enga motorja stisnt če pa že to je pa saj dolga tok da ga daš vodoravno. MI mamo v graži avto pa 3 motorje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dej motor pred al pa za avto tko vodoravno....tško vrjamm da ma tako gražo da nemorš zram še enga motorja stisnt če pa že to je pa saj dolga tok da ga daš vodoravno. MI mamo v graži avto pa 3 motorje :worship:

pa to niso garaže k nevem kva. sej bi šol najbrž motor notr če nebi mel š e nevem kva nabasan notr. sej bo šo lbabici in pod gasom gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to niso garaže k nevem kva. sej bi šol najbrž motor notr če nebi mel š e nevem kva nabasan notr. sej bo šo lbabici in pod gasom gor

Nared jo iz lesa al pa pleha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!