Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Veš kok je to 3litre. preveč :kva1::kva2: :lol:

LoL tri litre ni neč :D

bi mogu met najpre aprilijo pa bi vidu kok strošku je z njo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede gum motor dobesedno ˝plava˝ v ovinku ko se nagibaš..nese ti prvo in zadno..a ko so gume ogrete se pojavlja tudi ta problem, samo takrat nekako zdrsiš skozi ovinek, edin če nimaš sreče potem spelješ ovinek po travi ali pa sfališ ovinek---> sprobano :headbang:

tak, da prvo kara nardite nabavte si ene spodobne gume potem pa malo sprobavite kolenčkat... sam zaradi gum ne sprobavam tega...če bo sreča do petka dobim nove bridgestone gume... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc optimist. niti najmanj :D sei je bla kul za razvazanje naokol, samo sem ti ze reku ... to ni moj stil voznje. Slabe gume, mehko vzmetenje, visoka poza sedenja ...

na drugi strani pa ... Aprilia :winkiss:

MEHKO VZMETENJE, se strinjam..a bi se kj dalo nardit, da se prve vilce nebi tko posedale?...ker me to zlo moti pri zaviranju, saj izgubim občutek pri zaviranju in se mi je že dostkrat zgodil, da mi je blokirala prvo gumo in posledično mi jo je vzel (zdrselna v levo ali desno stran)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEHKO VZMETENJE, se strinjam..a bi se kj dalo nardit, da se prve vilce nebi tko posedale?...ker me to zlo moti pri zaviranju, saj izgubim občutek pri zaviranju in se mi je že dostkrat zgodil, da mi je blokirala prvo gumo in posledično mi jo je vzel (zdrselna v levo ali desno stran)

Mogoce ce dotocis se malo olja noter al pa das novo bolj gosto olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce ce dotocis se malo olja noter al pa das novo bolj gosto olje.

aja..nvm bom vidu...zj če me bo to res zlo motel potem bom v delta teami prašu kaj nrdit xD ... sam pol bo mal trši in bo še bol skakal po zakrpanih in luknjastih cestah :wacko: tega pa nočem, saj so ceste v nenajlepšem stanju...

potem ti pa krmilo pleše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..nvm bom vidu...zj če me bo to res zlo motel potem bom v delta teami prašu kaj nrdit xD ... sam pol bo mal trši in bo še bol skakal po zakrpanih in luknjastih cestah :wacko: tega pa nočem, saj so ceste v nenajlepšem stanju...

potem ti pa krmilo pleše

R125 ma itq premehnko krmilo. ravno trdo krmilo me je reslo tisto kar sm ti govoru. Stabilizator postaja vse bolj vabljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R125 ma itq premehnko krmilo. ravno trdo krmilo me je reslo tisto kar sm ti govoru. Stabilizator postaja vse bolj vabljiv.

hm jst sm občutu sam premehko vzmetenje =)

ja me zanima, za kolko bi zbolšu stabilizator vibracije, ki ti jih nardi slabo cestišče :unsure:

sam bi se dao l sploh na r125 namontirat stabilizator?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..nvm bom vidu...zj če me bo to res zlo motel potem bom v delta teami prašu kaj nrdit xD ... sam pol bo mal trši in bo še bol skakal po zakrpanih in luknjastih cestah :wacko: tega pa nočem, saj so ceste v nenajlepšem stanju...

potem ti pa krmilo pleše

Dej ti roza poštar prid na msn ne pa da ti piše da spiš tuki si pa zbujen pa o bridgestone nabijaš :D:D

ps: držte pesti za jutr kr mam glavno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jst sm občutu sam premehko vzmetenje =)

ja me zanima, za kolko bi zbolšu stabilizator vibracije, ki ti jih nardi slabo cestišče :unsure:

sam bi se dao l sploh na r125 namontirat stabilizator?

Stabilizator je zato, da se ti ne zgodi kar se je meni. Preprecuje nenadne obrate balanca.

Bi pa po mojem sel gor. Zakaj pa ne?

Ti bom dal balanco od RSke, ko je trda kot nwm kaj. Na R125 je pa kot na biciklu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stabilizator je zato, da se ti ne zgodi kar se je meni. Preprecuje nenadne obrate balanca.

Bi pa po mojem sel gor. Zakaj pa ne?

Ti bom dal balanco od RSke, ko je trda kot nwm kaj. Na R125 je pa kot na biciklu :)

ja men se dvakrt nardil, da mi jo je obračal ko norcu :( pizda me skor z motorja bol ko ne vrgl, držu sm jo pa močno kokr je mogoč, a žal je balanca plesala po svoje.. edin prestrašu sem se pa kr mal preveč ( tako kot ti) :worship: .. me zanima kako trda je pr rs125 (je še nism pelu)...

stabilizator je ena izmed napaki, ki so jih naredili, saj ha niso dodali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se dvakrt nardil, da mi jo je obračal ko norcu :( pizda me skor z motorja bol ko ne vrgl, držu sm jo pa močno kokr je mogoč, a žal je balanca plesala po svoje.. edin prestrašu sem se pa kr mal preveč ( tako kot ti) :worship: .. me zanima kako trda je pr rs125 (je še nism pelu)...

stabilizator je ena izmed napaki, ki so jih naredili, saj ha niso dodali!

ja zato si ga pa lahko sam dodaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tankat pa vseeno moraš it :whistle:

Motor imaš zati, da tankaš pa da se mal znoriš :rolleyes:

drugač pa lohk uredimo stvar in porabo izničimo ter jo minimiramo na 0L na 100km

sam kolo si kup in se z njim vozi in bo problem rešen :worship::whistle:

šala

pa še to pozabš kdaj si šol

jst sm tanku nazadnje v soboto na agipu :winkiss:

ja zato si ga pa lahko sam dodaš

kok pa pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor imaš zati, da tankaš pa da se mal znoriš :rolleyes:

drugač pa lohk uredimo stvar in porabo izničimo ter jo minimiramo na 0L na 100km

sam kolo si kup in se z njim vozi in bo problem rešen :worship::whistle:

šala

Kolo ma tud velko porabo sam ne kolo ampak človek k ga voz. Jst naprimer 2-3litra na 60km. Kdaj tud velik več če ga gonm do onemoglosti

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor imaš zati, da tankaš pa da se mal znoriš :rolleyes:

drugač pa lohk uredimo stvar in porabo izničimo ter jo minimiramo na 0L na 100km

sam kolo si kup in se z njim vozi in bo problem rešen :worship::whistle:

šala

jst sm tanku nazadnje v soboto na agipu :winkiss:

kok pa pride?

ja tok kokr k tankaš na petrolu se mi zdi al pa omw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da nima stabilizatorja krmila. Na športnih motorjih pa čeporv 125 je to nujno potrebno (ne rečem, da se ne da ampak pri visokih hitrostih zna koristit).

Mehko vzmetenje pa je tipično pri 125 Yamahah. Tudi pri moji TDR iz leta 95 imam podoben problem. Pa tudi prešibke zavore, sploh če zeliš peljati še sopotnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da nima stabilizatorja krmila. Na športnih motorjih pa čeporv 125 je to nujno potrebno (ne rečem, da se ne da ampak pri visokih hitrostih zna koristit).

Mehko vzmetenje pa je tipično pri 125 Yamahah. Tudi pri moji TDR iz leta 95 imam podoben problem. Pa tudi prešibke zavore, sploh če zeliš peljati še sopotnika.

ja pa če bi hotu dat stabilizator gor, a bi mogu potem celo balanco zamejat ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!