Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

jst mam iste zej te 5 dni stare, jure: ene 100 km lepo počas nagibej pa skos več, ja res je mutor dobi lepo krivuljo in jo drži, ni treba nič popravljat v ovinku trance_40_thumbup.gif

Jaja..vem vem :) dons je tist premaz 100% su dokončno dol na jezerskem :) Fajn se držijo, lepa linija res...Sam vseen rabm še ene 200km da se jih navadn, sej pravm čist drug filing :D Sm navajen da se mal lovim v ovinku hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja..vem vem smile.gif dons je tist premaz 100% su dokončno dol na jezerskem smile.gif Fajn se držijo, lepa linija res...Sam vseen rabm še ene 200km da se jih navadn, sej pravm čist drug filing biggrin.gif Sm navajen da se mal lovim v ovinku hehe biggrin.gif

a gume ko so še čist nove drsijo prvo neki časa al kako dokler se ta premaz ne sname?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En premaz je čez, da se gume med skladiščenjem ne uničijo. Zato morš kakšnih 100km bolj na izi. Sej vrjetno so ti to povedal ko si dvignil motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gume ko so še čist nove drsijo prvo neki časa al kako dokler se ta premaz ne sname?

Odvisno. Js ko sm kupil arowmax sem šel direkt od vulkanizerja na ovinke pa nism nč občutu da bi kaj drselo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En premaz je čez, da se gume med skladiščenjem ne uničijo. Zato morš kakšnih 100km bolj na izi. Sej vrjetno so ti to povedal ko si dvignil motor?

nč mi niso povedal. nek ina hitr so razložil. Sm pa že prej nekje zasledil, mislm da v priročniku sam sm se hotu prepričat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč mi niso povedal. nek ina hitr so razložil. Sm pa že prej nekje zasledil, mislm da v priročniku sam sm se hotu prepričat.

Premaz gre dol po 5 km :) ( je pa treba postopoma pridobivat naklon !! !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a ma kdo od vas modro al pa rdečo yamaho (tablca prileplena z selotejpom kr pod zadnjo luč) pa hodi na ŠCV ?

Modra je moja ja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja js sm dons padu... zanima me kok pride nova desna stran riti?

Spet? LOL. Prebarvat daj ;) Sicer pa imas na Bregu eno zelo lepo RSko pa mi dej 150€ pa si stakni zadnjo plastiko dol, men pa dej svojo xD hehe :D (samo barva se nebo ujemala ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil pa očividec padca. Budacki: on govori o r125

Vem vem. S tem sem namigoval, da je moja nova raketa v Novemu mestu in da si jo naj gre ogledat hehe :D

Drugace pa ste bedni, ker niste povabili zraven -.- ce ste se ze tle bliz fural.

Kako pa si padel? Na motorju samo zadnji konec spraskan? Ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet? LOL. Prebarvat daj ;) Sicer pa imas na Bregu eno zelo lepo RSko pa mi dej 150€ pa si stakni zadnjo plastiko dol, men pa dej svojo xD hehe :D (samo barva se nebo ujemala ;) )

ja sam nvem če bojo lohk ker je 10 centi počena =(

ne ne to ne pride v poštev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!