Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Vem vem. S tem sem namigoval, da je moja nova raketa v Novemu mestu in da si jo naj gre ogledat hehe :D

Drugace pa ste bedni, ker niste povabili zraven -.- ce ste se ze tle bliz fural.

Kako pa si padel? Na motorju samo zadnji konec spraskan? Ti?

na kačjih ridah sm padu... cela desna stran popraskana...prvo masko upam, da bojo lohk pokital pa prebarval, stransko plastiko bo treba prebarvat pa pokitat in novo nalepko, z zadnjim delom pa še nvm ka bom naredu.. aja pa prvi žmigovc treba nov... Pač zadno gumo mi vzelo, že prej mi je pa skos nesl zadn konc.. zadi mam original gumo...z mano vse v redu, mal kombinezjon podrajsu..nimam niti praske niti nič me ne boli :yea1:

na srečo

a to si ti...spomnim se tvojga stavka..sori lubica heeh :) Pa sej nisi bil edin dons, si bil pa prvi :D

heh, da jst sm biu to ja :headbang:

Da mnde sm res to reku hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si ti...spomnim se tvojga stavka..sori lubica heeh smile.gif Pa sej nisi bil edin dons, si bil pa prvi biggrin.gif

jure katera je bla tvoja yamahca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obifix: vpraši uporabnika mic0-ta, kok plastike pridejo. On je mel tudi bližnje srečanje z asfaltom in ,če se ne motim, je vse podrsane plastike komplet zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nas revne je Hansaplast™ tud ok... bogi motorčk sj boo sj boo :friend1:

Da to maš prav. jaz itq ne mislm novih plastik kupit, ker bom mogoče še kdaj padu. res pa je da bom mogoče mogu zadno plastiko zamenjat, ker je mogoče ne bojo mogli skupaj zlepit oz. popravit tak kot se šika. pa kupil si bom crashpade :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da to maš prav. jaz itq ne mislm novih plastik kupit, ker bom mogoče še kdaj padu. res pa je da bom mogoče mogu zadno plastiko zamenjat, ker je mogoče ne bojo mogli skupaj zlepit oz. popravit tak kot se šika. pa kupil si bom crashpade :rolleyes:

Kje bos dobu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje no, nemorte gledat samo kje boste kej kupil. probite sami kej narest ane :whistle:

Da se narest ( tista rdeca 09 na a.netu ima homemade ) vendar to ni to, Pades in ti plastike popokajo vtrga nosilec in preluknja se po moznosti ksn kiler.

Varianta je, da pac ti se nosilec zelo ojacas in pa seveda, da je to vse narejeno, tako kot mora bit. Ker ce ti das samo na plastiko tisto gor, bo poclo v sekundi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje no, nemorte gledat samo kje boste kej kupil. probite sami kej narest ane :whistle:

Crash pade ni priporočljivo sam delati, zato ker če bi bili premočni bi ti lahko zlomili ob padcu okvir, pol bi pa imel še večji strošek kot brez njih. Drgač pa nebi smelo biti problema če veš kok približno mora biti vijak privijačen v okvir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful uredu, edino kar me moti, da pridejo direkt na plastiko...tko da če padeš in se crash padi zvijeo (zlomijo) lahko še plastiko poškudujejo...sej je tudi budacki omenil, samo te niso kar na plastiko prišaraufani, kar je pa res brez pomena :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful uredu, edino kar me moti, da pridejo direkt na plastiko...tko da če padeš in se crash padi zvijeo (zlomijo) lahko še plastiko poškudujejo...sej je tudi budacki omenil, samo te niso kar na plastiko prišaraufani, kar je pa res brez pomena :SS

ja stranske palstike ostanejo cele...mogoče se poškoduje samo rit motorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL pa se cena v funtih. Jst tok € nebi dal.

jah jebt ga... pr men se nkol nve kdaj bom na tleh pristal :D:worship:

zj si bom raj mal pameti v glavo vbil :naughty:

ker drugače bom mogu ves keš porabit za rezervne dele itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče veste kok časa bom brez motorja kr ga bom odpelu na prvi servis + da mi zamenajo desno ročko pa poštimajo desno plastiko. Vzrok padu mi jeheadbang.gif . Itak mam kasko pa mi bodo poštimal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče veste kok časa bom brez motorja kr ga bom odpelu na prvi servis + da mi zamenajo desno ročko pa poštimajo desno plastiko. Vzrok padu mi jeheadbang.gif . Itak mam kasko pa mi bodo poštimal

Naroči se ter ti bo že sam mehanik povedal koliko dolgo bo približno trajalo..sam servis traja 1uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To za servis vem sam za tist popravek pa nimam pojma. No sej jutr se odpelm do zavarovalnice da prvo to zrihtam pol grem pa do mehankarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...Je bil že na tleh, pa rekl smo ti da ga mirkej :) Se zgodi...

Da zamenja plastiko ma 5 min dela, za ročko pa enako, tako da ni panike nobene...Znajo met pa gužvo, ti pa lohk vsak šalabajzer to zamenja :D Samo poj ti ne plača zavarovalnica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To za servis vem sam za tist popravek pa nimam pojma. No sej jutr se odpelm do zavarovalnice da prvo to zrihtam pol grem pa do mehankarja.

pa lahko tudi tak narediš ka ti dobiš denar za vse poškodovane dele... tisto ročko bi menjal če je nuja na plastiki pa bi te tistih par praskih spregledal, ker bi za plastiko doba tolko dnarja ka bi se lahko še celo drugo sezono voza na toti račun whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...Je bil že na tleh, pa rekl smo ti da ga mirkej smile.gif Se zgodi...

Da zamenja plastiko ma 5 min dela, za ročko pa enako, tako da ni panike nobene...Znajo met pa gužvo, ti pa lohk vsak šalabajzer to zamenja biggrin.gif Samo poj ti ne plača zavarovalnica...

to sm ga tist dan zrušu ko je obifix zletu.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je hitr zrihtan...

nevem kako je stem zavarovanji, ce dobis na roko, če imaš par prask bohnedaj menjat, ker ti bo ziher še kdaj padel in bo spet isti šit :) Ročko pa zamenjaj, tista odlomljena bunkica kar moti ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!