Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Drug (manjši) zobnik al pa je u prepad zapelovtongue.gif

Jst tud če bi šol po nevem kakšn klancu navzdol nebi šol več od 134 kr bi začne trokirat.

A to z tem zobnikom se res lahko tok pridobi na hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja možno da sm bil. Sm šol do Špana kr sm dubu vijak v gumo pa mi na srečo ni predrl

pol si pa vrjet ti biu..sm biu tm na bureku :D :naughty: zraven frizerja tm pr valini.. sj valda ves :D sou si proti sostru..sj da bi pogledu levo, bi me vidu :D

do kerga špana pa si sou? zkj si pa sou..ce ti ni bla guma predrta :?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno da je žebu vn uzeu pa magari gumo zaliv...Sej ko je ena stvar notr, če neznače spuščat mislim da ni predrto..Nevidim logike, da če imaš žebu notr in predreš, da guma nebi niti malo spustila, sploh ko narediš kakšnih 1000km preden porajtaš pa gume vroče, mrzle....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa vrjet ti biu..sm biu tm na bureku biggrin.giftrance_25_naughty.gif zraven frizerja tm pr valini.. sj valda ves biggrin.gif sou si proti sostru..sj da bi pogledu levo, bi me vidu biggrin.gif

do kerga špana pa si sou? zkj si pa sou..ce ti ni bla guma predrta trance_11_confused.gifbiggrin.gif

v brezovico kr drugi vulkanizerji so bli zaprti. Šol sm pa zato kr sm mislu da bi blo potrebno dt inekcijo. Šravfa si p anism upu dt vn kr sm mislu da je predrl čed in da je bil pol kot zamašek. V smeri proti sustru pol sm zavil dol prot štepcu sam sm se itk v naslednih minutah vrnu spet po litijski kr sm šel epol šol v špana. Pred tem sm se pa vraču kr so bli drugi zaprti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud če bi šol po nevem kakšn klancu navzdol nebi šol več od 134 kr bi začne trokirat.

A to z tem zobnikom se res lahko tok pridobi na hitrosti.

ne se ne pridobi na hitrosti, ampak ti začne števc lagat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zobnik pomaga ki se spomnem ko sm mel še APN-jko sm skus menjal sm mel eno 4 različne zobničke pa sm jih tednsko menjal(skor) in je kr razlika pa sploh ni mela števca da bi vidu hitrost enostavno čutiš kk gre ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri apn je mal drugače, ker ima števc na zajlo iz prvega kolesa, tale yzf pa elektronski senzor obratov gredi v menjalniku, in če daš ti spredaj recimo manjši zobnik, za boljše pospeške, se mora gred hitreje vrteti da se pelješ enako hitro, in od tu potem laganje števca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v brezovico kr drugi vulkanizerji so bli zaprti. Šol sm pa zato kr sm mislu da bi blo potrebno dt inekcijo. Šravfa si p anism upu dt vn kr sm mislu da je predrl čed in da je bil pol kot zamašek. V smeri proti sustru pol sm zavil dol prot štepcu sam sm se itk v naslednih minutah vrnu spet po litijski kr sm šel epol šol v špana. Pred tem sm se pa vraču kr so bli drugi zaprti

aha. ma mislu sm da si dv ta vijak dol, pa si vidu d ni predrta..pol mi je pa blo cudn zkj si pa sou u spana :):D sj mogoce se kj vidmo:) na cesti... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri apn je mal drugače, ker ima števc na zajlo iz prvega kolesa, tale yzf pa elektronski senzor obratov gredi v menjalniku, in če daš ti spredaj recimo manjši zobnik, za boljše pospeške, se mora gred hitreje vrteti da se pelješ enako hitro, in od tu potem laganje števca

aja? od kdaj pa to? Potem kolker mi logika daje bi moral iti kabel iz mašine, za hitrost kabel gre pa direkt iz prvega kolesa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. ma mislu sm da si dv ta vijak dol, pa si vidu d ni predrta..pol mi je pa blo cudn zkj si pa sou u spana smile.gifbiggrin.gif sj mogoce se kj vidmo:) na cesti... trance_44_wink5.gif

Jutr se bom furu če nebo začel padat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz prvega kolesa gre kabel?, potem pa ima tisti na posnetku zobnike za končno hitrost, pa dolino pred seboj :D

sej zato pravim da so zobniki...kit nemore bit ker prepočas nabira...

Gre iz prvega kolesa gre kabel ja, za vse ostale stvari k so na števcu pa nekje iz osrčja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr se bom furu če nebo začel padat

sj jst tud upam d nbo padal :unsure: k mam zjutri en opravk, popoudne pa mislm neki rihtat motor..sj ves dvotaktol :whistle: :evilgrin: tko da enkrt predvecer..se mislm furat..sj ce bos kj dol u stepcu d uletim dol pa lahk greva kksno skupno furco :P:D d si pobliže ogledm to r1(25) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je šol tale lahko 147km/h

Kok pa vam drugače grejo? Sem mislil da gredo NP 140 km/h, sem se zglda uštel :closedeyes:

Aja, muzika v ozadju je pa... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa vam drugače grejo? Sem mislil da gredo NP 140 km/h, sem se zglda uštel closedeyes.gif

Aja, muzika v ozadju je pa... trance_19_hmm.gif

men gre 134km/h letnik 09

Za 08 sm pa slišu nej bi šlo 136km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst tud upam d nbo padal unsure.gif k mam zjutri en opravk, popoudne pa mislm neki rihtat motor..sj ves dvotaktol whistle.gifevilgrin.gif tko da enkrt predvecer..se mislm furat..sj ce bos kj dol u stepcu d uletim dol pa lahk greva kksno skupno furco tongue.gifbiggrin.gif d si pobliže ogledm to r1(25) biggrin.gif

hm. Dol v stepcu nism nikol. Vedno ko sm zuni me ni v bližini razn če grem pač tko mal na zrak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre 134km/h letnik 09

Za 08 sm pa slišu nej bi šlo 136km/h

Hmm, a ni tako naj bi bile iste? Pač mašinsko, elektronsko itd. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, a ni tako naj bi bile iste? Pač mašinsko, elektronsko itd. :hmm:

Ne. Moja 08 je sla 136, od sosolca ko sem jo meu na treningu pa je sla "samo" 134.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. Dol v stepcu nism nikol. Vedno ko sm zuni me ni v bližini razn če grem pač tko mal na zrak

hhehe...sj razumm..povsod si sm doma te ni :D :)nc pol..pol pa enkrt drugic oz. ker drug dan :P:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neboste vrjel...tudi sam si neznam razlagat:) motor je sprva šel 134km/h pa potem blokada...čez nekaj časa 136km/h pa blokada, sem pa opazil odkar sem jo obul v nove gume gre "samo" 132km/h ter potem blokada...Mi je pa vseeno za tiste 4km/h :) Samo cudno se mi vse skupaj zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kaj se tolk bunte js na yamahi nism nkol vidu več kot pa 115 razn po klancu navzdol. Ko sm pa menjal gume se je pa končna zmanjšala na 110 :D:D. Se pač zdaj tolažim da enkrt bo pa že močnejša zverina v garaži :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!