Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

mah kaj se tolk bunte js na yamahi nism nkol vidu več kot pa 115 razn po klancu navzdol. Ko sm pa menjal gume se je pa končna zmanjšala na 110 biggrin.gif:D. Se pač zdaj tolažim da enkrt bo pa že močnejša zverina v garaži biggrin.gif.

A to nočš it več al ti sploh ne potegne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to nočš it več al ti sploh ne potegne?

hah js bi šel 200 če bi šla :D. Ne ne gre več do 105 neki fajn vleče pol pa nabira do 115 po pa konc. Pa nism neki težak (75kg). No zdej spomladi jo bom še vozil pol pa jo bom dal počas na net da lahko kupim nekaj bol močnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pol odmah na prvo bencinsko :S

hehe..ah ke ni to tko :D nbos vrjeu ampk na avtocesti mi mnj pije :P vec porabm v mestu-LJ :D k mam tako smolo da mi je vsak drugi semafor rdec :headbang: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tako je. Dobro da men tega nihce ni verjeu. ;)

jst mam 08 pa mi gre sam 134 xD

edin enkrt mi je šlo 135 :worship:

drgač pa 2km gor al pa dol =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah js bi šel 200 če bi šla :D. Ne ne gre več do 105 neki fajn vleče pol pa nabira do 115 po pa konc. Pa nism neki težak (75kg). No zdej spomladi jo bom še vozil pol pa jo bom dal počas na net da lahko kupim nekaj bol močnega.

imam 55kg in nimam teh problemu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zto k si hotu 4taktnega :P:D

Jap. Če bi kupu 2t pomoje nebi delu takih kilometrov kokr jih z R125. Ker bi prej zapelu v grabn tist šklop :P

Pri tem motorju so me razočaralne original gume in display brez ure :) Drugače mu nič ne manjka ;)

@juree se tolažim da bo drugo sezono bolš. Ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojjjj!!!headbang.gif

Zgleda da se bom še ornk načaku da se mi poprav motor! Jutr bo že 2tedna odkar se je naročila plastika sam je v nizizemskem nimajo tk da nimam pojma kdaj bo to!!!

Jojjjj!!!headbang.gif

Zgleda da se bom še ornk načaku da se mi poprav motor! Jutr bo že 2tedna odkar se je naročila plastika sam je v nizizemskem nimajo tk da nimam pojma kdaj bo to!!!

Hočm rečt Nizozemskem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojjjj!!!headbang.gif

Zgleda da se bom še ornk načaku da se mi poprav motor! Jutr bo že 2tedna odkar se je naročila plastika sam je v nizizemskem nimajo tk da nimam pojma kdaj bo to!!!

Hočm rečt Nizozemskem

saj pa teh par prask ka jih maš pač nič neje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa teh par prask ka jih maš pač nič neje

hmmmmmmmmmm

Niso več sam praske. Je zdrajsana cela desna plastika, zvita desna ručka ter zdrajsana utež, zdrajsana oblog aizpuha plus na desni stran spraskana maska. Torej več ne govorimo o praskicah ampak "odrgninah"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še plastika. Sam bi moru slikaz zuni da se bi bolš vidl kr je bol spraskan kokr se vid na sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se pada s teh Yamahah. Verjetno boste zdj razumel, da to ni motor primeren za na cesto. Edina 125tka s katero sm na cesti zaruzil po tleh(pa sm jih imeu velik in niti ene ne sparam pri voznji). Te gume ne da so zanic ampak so se hujse. Oprijem na nivoju plasticnih obrocev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se pada s teh Yamahah. Verjetno boste zdj razumel, da to ni motor primeren za na cesto. Edina 125tka s katero sm na cesti zaruzil po tleh(pa sm jih imeu velik in niti ene ne sparam pri voznji). Te gume ne da so zanic ampak so se hujse. Oprijem na nivoju plasticnih obrocev.

Res je. Je primeren za na cesto ampak v mejah normale :)

@yourfriend11 eh par prask :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se pada s teh Yamahah. Verjetno boste zdj razumel, da to ni motor primeren za na cesto. Edina 125tka s katero sm na cesti zaruzil po tleh(pa sm jih imeu velik in niti ene ne sparam pri voznji). Te gume ne da so zanic ampak so se hujse. Oprijem na nivoju plasticnih obrocev.

sej nism jst padu ampak en k sm mu dl motor za furat in je na prvem ovinku letu po tleh. Od zdej naprej ne dovolim da se sploh kdo pipn emotorja ko sm zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nism jst padu ampak en k sm mu dl motor za furat in je na prvem ovinku letu po tleh. Od zdej naprej ne dovolim da se sploh kdo pipn emotorja ko sm zraven

Ja ko pa tebe ni pa navali narode? Kok neumn si lahko, da das nekomu, k neves ce sploh zna motor vozt? Hondo sm dau samo 3 ljudem sprobat. Fotru pa dvema kolegoma k sta me resila ze iz tokih zagat da joj. In ti bo kril stroske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!