Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

kok mm ma guma še. mam eno ponudbo zate. Da zamenava. Jst dam teb continental ti pa men sava. Kr itk prodajaš boš mel vsaj nove gume gor. Če si za PM

am taku je prva je še kr uredi razen mau svarkcu ma

zadnja je pa do platna znucana .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tisti ker ma cbr pa širše gume gor..a se kej pozna v ovinek? mislim če lahko motor bol nagneš...? ker 666 je čist fustrahtar znucal pa je še guma držala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tisti ker ma cbr pa širše gume gor..a se kej pozna v ovinek? mislim če lahko motor bol nagneš...? ker 666 je čist fustrahtar znucal pa je še guma držala :worship:

ja jst ne vem kaku je z original gumami kr sm takoj na začetku dau 130zadej drgač pa motor gre komot do tačke in so tačke že kr lepu zbrušene :OK:

edini minus je pa ta da se zadna guma ne nuca je posebej bo robovih(ker je pač preveč okrogla)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vrstni red zadovoljnosti:

1. Dunlop arrowmax d103 (do sedaj najbolša, bi pa rd probu še savine pa bridgestone bt003)

2. Michelin pilot sporty

3. Continental contitwist sm

WTF a je conti iz kamna al kaj, obstaja slabša guma od michelin sporty? ja ne me jebat :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF a je conti iz kamna al kaj, obstaja slabša guma od michelin sporty? ja ne me jebat :surrender:

Nevem no. Ne odgovarja mi! Michelin je imela čisto lep lok v ovinku in je bila še dokaj mirna oz. nism sploh čutu da bi jo kej metal. Za tisti padec sem bil čisto sam kriv in ne guma.

Continental pa nekako rine in opleta v ovinek in nima lepe krivulje. Nasploh mi ni všeč. Ne daje mi občutka da bi lahko motor gnal čez ovinke. Je guma tud zlo špičasto oblikovana.

Nekomu lahko da bol conti odgovarja ampak zame je čisti polom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si ga pa ti gnal čez ovinke :winkiss:

ne velikrat ampak do roba sem prišel. Z michelinkami sem ga letos gnal čez ride ampak ko je prišel na vrsti padec pa sem imel tisti strah. Z donlop sem se nato zopet navadil ampak s kolenom pa nisem drsal. Mam rajš cel motor kot pa totalko! To ti najbrž veš?! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne velikrat ampak do roba sem prišel. Z michelinkami sem ga letos gnal čez ride ampak ko je prišel na vrsti padec pa sem imel tisti strah. Z donlop sem se nato zopet navadil ampak s kolenom pa nisem drsal. Mam rajš cel motor kot pa totalko! To ti najbrž veš?! :winkiss:

pa saj ti maš tak kasko kolko vem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp..tut jez pravm da se je težko po ravnem strest...dobr, ti si navajen :rolleyes:

Zdej si me pa dubu ja! :notworthy:

Važn da jst lohka še uživam v vožnji!

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no. Ne odgovarja mi! Michelin je imela čisto lep lok v ovinku in je bila še dokaj mirna oz. nism sploh čutu da bi jo kej metal. Za tisti padec sem bil čisto sam kriv in ne guma.

Continental pa nekako rine in opleta v ovinek in nima lepe krivulje. Nasploh mi ni všeč. Ne daje mi občutka da bi lahko motor gnal čez ovinke. Je guma tud zlo špičasto oblikovana.

Nekomu lahko da bol conti odgovarja ampak zame je čisti polom.

Ej bolš da je mal višja da je pri straneh ravna ne pa po sredi kot michelinka, skor da ti nebi vrjev no.... tiste michelinke so šle naprimer po mokrem kot bi šu srfat :P No možn pa da maš prov in je odkrita še ena polom guma, just stay on Dunlop! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bolš da je mal višja da je pri straneh ravna ne pa po sredi kot michelinka, skor da ti nebi vrjev no.... tiste michelinke so šle naprimer po mokrem kot bi šu srfat :P No možn pa da maš prov in je odkrita še ena polom guma, just stay on Dunlop! :D

Bo na naslednjem motorju dunlop. Na temu se mi ne splača menat več gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bolš da je mal višja da je pri straneh ravna ne pa po sredi kot michelinka, skor da ti nebi vrjev no.... tiste michelinke so šle naprimer po mokrem kot bi šu srfat :P No možn pa da maš prov in je odkrita še ena polom guma, just stay on Dunlop! :D

Po mokrem so conti tud ko da bi šu srat. "driftaš" čim mal stisneš po gasu. Dokončno svoej mnenje o conti bom pa povedu nasledn let ko jih sprobam na marofu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yourfriend11 a mas ti tut pr yzf full prostga gasa ( pac da morš ročico kr dost obrnt da ti sele gas zagrab al je sam pr men tko )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yourfriend11 a mas ti tut pr yzf full prostga gasa ( pac da morš ročico kr dost obrnt da ti sele gas zagrab al je sam pr men tko )

to kolko ma hoda se štela na zajli.. v knjigi ti natančno piše kak pa kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yourfriend11 a mas ti tut pr yzf full prostga gasa ( pac da morš ročico kr dost obrnt da ti sele gas zagrab al je sam pr men tko )

mogoce ksn mm drugače pa takoj zagrabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pa ti neda listat po knjigi pa samo malo privij vijak pri levi ročki..saj veš kje pride pri ročki zajla gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se pa ti neda listat po knjigi pa samo malo privij vijak pri levi ročki..saj veš kje pride pri ročki zajla gor...

vem vem sam bom raj mal knigo prelistu:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtal po koncu sezone :D

kolko km že maš?

hh 6100 jest sm jih od tega 50 naredu k sm ga lihk zdej pred mescem kupu pa se nimam izpita :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!