Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

hh 6100 jest sm jih od tega 50 naredu k sm ga lihk zdej pred mescem kupu pa se nimam izpita :S

aja..malo več bo treba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff caki drug let sam da se sezona zacne pa me bo pouna cesta:D

Naslednje leto čim bo okoli 20 stopinj pa sonček letimo na marof. Še kšn dan prej pa uleti nekdo do mene da preoblečemo komplet motor v "poliestre" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto čim bo okoli 20 stopinj pa sonček letimo na marof. Še kšn dan prej pa uleti nekdo do mene da preoblečemo komplet motor v "poliestre" :naughty:

:rolleyes: ves kok je se do teh 20 stopinj delec uffff :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: ves kok je se do teh 20 stopinj delec uffff :blink: :blink: :blink:

ja je se kr ampak sej bo hitro minilo. :whistle:

UPAMMMM!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je se kr ampak sej bo hitro minilo. :whistle:

UPAMMMM!!!!

Uf do nasledne sezone je še cela zima!! Smučanje in te fore! Upam da bo čim več snega. Komaj čakam. 

In seveda upam, da ob svojem času zima gre in pride pomlad in z njo nova sezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf do nasledne sezone je še cela zima!! Smučanje in te fore! Upam da bo čim več snega. Komaj čakam.

In seveda upam, da ob svojem času zima gre in pride pomlad in z njo nova sezona.

tut jest upam da bo tko :yea1: :yea1: :yea1: bomo vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jest upam da bo tko :yea1: :yea1: :yea1:  bomo vidl

A je lahko kako drgač kot da po zimi pride pomlad ?   :? :D:P

Edin kr je hudo pozim je smučanje :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je lahko kako drgač kot da po zimi pride pomlad ? :?:D:P

Edin kr je hudo pozim je smučanje :D

Zarad mene je lohka tut kar direkt poletje pa 30 stupinj, da guma lima :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad mene je lohka tut kar direkt poletje pa 30 stupinj, da guma lima  :evilgrin:

pr teb sploh k bo 600cc :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako vam, apmak meni se zima vleče kot svinja..že zdaj pogrešam svoj motorček na cesti :rolleyes:

ja enako, komej zdržim, januarja se mi že čist poslabša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link pa zanimalo bi me kje bi se dalo mogoče malo cenejšo sprednjo luč nabavit ker morem zamenjat. Moja je nekako čudno razpokala noben ne ve zakaj ??:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link pa zanimalo bi me kje bi se dalo mogoče malo cenejšo sprednjo luč nabavit ker morem zamenjat. Moja je nekako čudno razpokala noben ne ve zakaj ??:)

na tej strani ne nč kupvat ker je še dražje kot če greš do pooblaščenca pri nas.

A sam šipca posebi se neda dobit, al je to skp povezan?

Jst bom moru svojo nekak odpret morm prvo pogledat če se da dt šipca dol ker ma palčevine not.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni ločeno lahko sm celotno luč kupiš in tu je problem da me obe luči stanejo malo pod 200 eurov to se mi pa zdi kr drago. Drgač pa nevem zakaj se luč lušči vbistvu je bia takšna že ko sm kupil motor in noben ni vedu zakaj pa sem tudi v krško pelau je reku da tega še ni vidu. Drgač je pa motor pripeljan iz nemčije in zato nočejo priznat garancije. Drgač je pa v izvrstnem stanju in je na servisu pred kratkim v krškem reku serviser da je kot nov:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni ločeno lahko sm celotno luč kupiš in tu je problem da me obe luči stanejo malo pod 200 eurov to se mi pa zdi kr drago. Drgač pa nevem zakaj se luč lušči vbistvu je bia takšna že ko sm kupil motor in noben ni vedu zakaj pa sem tudi v krško pelau je reku da tega še ni vidu. Drgač je pa motor pripeljan iz nemčije in zato nočejo priznat garancije. Drgač je pa v izvrstnem stanju in je na servisu pred kratkim v krškem reku serviser da je kot nov:notworthy:

Saj imaš mednarodno garancijo in lahko jo uveljavljaš tudi v SLO! Nima to nobene veze, če je iz Nemčije. Seveda, če so vsi servisi narejeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem tut jst dobil tole yamaho :) Pa so mi v TC motoshop kot serviserja priporočali Jureta Primca. Pa me zanima kaj menite o njem?

Lp,

Žan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem tut jst dobil tole yamaho :) Pa so mi v TC motoshop kot serviserja priporočali Jureta Primca. Pa me zanima kaj menite o njem?

Lp,

Žan

Raje pelji v ELISO v Domžale, bolje zrihtajo. Ti lahko yourfriend11 potrdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem tut jst dobil tole yamaho :) Pa so mi v TC motoshop kot serviserja priporočali Jureta Primca. Pa me zanima kaj menite o njem?

Lp,

Žan

Točno tk kokr je reku motorist1. Pejt v eliso v domžale. So ga tud men priporočal v TC-ju pa sm hodu ke ampak odnos je res na podnu. Napiše naprimer kšn del več na račun pol se pa vleče vn da ne to je tko pol na koncu pa dobiš račun vn tak kokr je treba. Pridš tja recimo naročen ob enih, na vrsto boš pa pršu šele ob petih. Sm mel ene parkrat za zamenjat plastike pr njih. Nalepke polne mehurčkov. OK to se je dal rešt. Pol te jebe v glavo da so deli naročeni a še ve ne kva more naročit,.... še bi lahko naštevu sam pol bi bral tri strani dolg post. :yea1: . V Elisi je pa čist druga pesem. Vsaj zaenkrat sm dubu ful dober vtis pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tk kokr je reku motorist1. Pejt v eliso v domžale. So ga tud men priporočal v TC-ju pa sm hodu ke ampak odnos je res na podnu. Napiše naprimer kšn del več na račun pol se pa vleče vn da ne to je tko pol na koncu pa dobiš račun vn tak kokr je treba. Pridš tja recimo naročen ob enih, na vrsto boš pa pršu šele ob petih. Sm mel ene parkrat za zamenjat plastike pr njih. Nalepke polne mehurčkov. OK to se je dal rešt. Pol te jebe v glavo da so deli naročeni a še ve ne kva more naročit,.... še bi lahko naštevu sam pol bi bral tri strani dolg post. :yea1: . V Elisi je pa čist druga pesem. Vsaj zaenkrat sm dubu ful dober vtis pri njih.

Jz sm biu pa že parkat pr primcu, sm sou tud samo po nasvet pa mi je zmeri zlo prjazno pomagou, čeprou bi me loh gladko odjebou. Skratka moje izkušnje z njem so zlo dobre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm biu pa že parkat pr primcu, sm sou tud samo po nasvet pa mi je zmeri zlo prjazno pomagou, čeprou bi me loh gladko odjebou. Skratka moje izkušnje z njem so zlo dobre...

Je blo tud pr men ene par dobrih izkušenj sam pol so se pa vrstile sam slabe. Sm bil zlo velikrat pr njih, prevečkrat! Motor so mi sestavljal del pa po del skoraj 2mesca. Eno plastiko (un v pisarni ker je bil jure na dopustu) je menu 2uri za katero sem jaz doma porabil 30min zlo počasnega šravfanja. Z juretom (šefom) je še nekak vredu ampak tist v pisarni je pa čisti polom. Ni dolg nazaj k sm šol sprašvat za ketno pa on kliče in clo neki zve ampak v tistmu trenutku pride še ena stranka in se teslo v pisarni posveti njemu namesto da se zmano pomeni do konca. Počakam še ene 5min če se bo vrnu, ampak ga ni blo sm se sam vsedu na motor in šol. Sej ni edini. Bodo pa drugi zlužl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!