Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Eto sm zračunu kok je šlo v njihovo blagajno. 3100€. Dobr vem da to ni čisti zaslužek ker materijal pa deli tud njih stanejo.

ps.: ne rečm da ma vsak take slabe odnose znjimi kokr jst, ampak sam povem kako je blo pr men.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Motorist1 in @yourfriend11 hvala obema :)..Zdej me pa še zanima kako je kej z gumami pirelli sport demon, ki so trenutno na motorju, so uredu al ne?

Žan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Motorist1 in @yourfriend11 hvala obema :)..Zdej me pa še zanima kako je kej z gumami pirelli sport demon, ki so trenutno na motorju, so uredu al ne?

Žan :)

Odvisno kako se mislš furat. Za normalno vožnjo bodo vredu, sam v džju pa ne držijo (pomoje isti rang michelin pilot sporty). Če se pa nameravaš preganjat po ovinkih pa bo zate in motor dobr da jih zamenjaš za dunlop arrowmax d103, sm pa enga norca vidu na ridah kako ga ganja (svaka čast). Ma pa sava m-racer racing soft,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Motorist1 in @yourfriend11 hvala obema :)..Zdej me pa še zanima kako je kej z gumami pirelli sport demon, ki so trenutno na motorju, so uredu al ne?

Žan :)

Jih mam jst, pa morm rečt da k so ogrete kr vredu držijo, samo v dežju pa nimaš kej iskat z njimi, tako kot je yourfriend napisu. Pa tud čim je mal hladnej slabo držijo. Naprimer ko sem se jeseni v šolo peljou ko je blo že bolj mrzlo (med 0 in 5°C) mi je zadnja v tretji prestavi kopala, polagat pa sploh nism probavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet hvala obema :) Za 1. sezono mislm da nebo nekega hudega preganjanja po ovinkih tko da bo uredu pomoje :)

P.s-motorist1 mogoče igraš CoD4 nickname tick? Sori za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet hvala obema :) Za 1. sezono mislm da nebo nekega hudega preganjanja po ovinkih tko da bo uredu pomoje :)

P.s-motorist1 mogoče igraš CoD4 nickname tick? Sori za :topic:

uf vrjam prvo sezono boš že kolenčku če ti je ušeč tak tip vožne pa če maš mau žilce za take stvari ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet hvala obema :) Za 1. sezono mislm da nebo nekega hudega preganjanja po ovinkih tko da bo uredu pomoje :)

P.s-motorist1 mogoče igraš CoD4 nickname tick? Sori za :topic:

Maš PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem tut jst dobil tole yamaho :) Pa so mi v TC motoshop kot serviserja priporočali Jureta Primca. Pa me zanima kaj menite o njem?

Lp,

Žan

tko k sta ti napisala ze yourfrend pa motorist 1 je primec tko uredu sam je pa res da naročen si za ob 1ih pa si na vrst 2 uri kasnej ( je že yourfriend reku) pa če si mau bl picajzl k ga gledas ti slabo rata pač ne gleda tok na čistočo. Pa ne rečem da bi si mogu jt zdej pa za usak šrauf umit roke . Deleč od tega. Me je pa zlo zmotil k mi je sraufov tzr pa mi je BELE plastike prjemou z rokami umazanimi od šmera pa olja ( pač jest sm picajzl pa me take stvari motjo). Nwm kko je v elisi sam pa vem da sm biu npr pri Panigasu k je fotr pelu motor pa so z motorjem delal u "rokavicah". Drugač pa jest nism meu nobenih "slabih" izkušenj z njem razn zgor navedenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kako se mislš furat. Za normalno vožnjo bodo vredu, sam v džju pa ne držijo (pomoje isti rang michelin pilot sporty). Če se pa nameravaš preganjat po ovinkih pa bo zate in motor dobr da jih zamenjaš za dunlop arrowmax d103, sm pa enga norca vidu na ridah kako ga ganja (svaka čast). Ma pa sava m-racer racing soft,

sava m-racer racing soft so zakon gume tut sam jih mam:D oz sem do par dni nazaj pač šivi so pogledal na sonce;)

drgač pa tega ku si vidu na ridah je biu pa verjetnu Mičo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa tega ku si vidu na ridah je biu pa verjetnu Mičo

vem da je on ja sam nism imensko poimenoval.

Obvlada :notworthy:

Nč nasledn let mam da ga zakolenčkam na marofu. Do takrat si bom pa mal plastike za pisto porihtu :whistle: Vem še velik cajta ampak dokler se jst to spravm rihtat bo že nov let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je on ja sam nism imensko poimenoval.

Obvlada :notworthy:

Nč nasledn let mam da ga zakolenčkam na marofu. Do takrat si bom pa mal plastike za pisto porihtu :whistle: Vem še velik cajta ampak dokler se jst to spravm rihtat bo že nov let.

sej tele sava so zakon gume:D

drgač pa nasleden let maroj sigurnu ku bo nova zverca u garaž:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tele sava so zakon gume:D

drgač pa nasleden let maroj sigurnu ku bo nova zverca u garaž:D

Ma jst pa moram sprobat te continental na marofu da vidm kako se res obnašajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi yzfjouci mal povedat ker benz not tankate ( kok oktanski) pa ker ole dajate notr?

95okt. Sm enkrat tanku 100okt pa sm pr manšemu priganjanju vse do logatca po omejitvah ker sem bil tisti dan neki zaspan in sm mel isto porabo kot pri 95. Čeprav me je presenečal da sem imel vse do morja pa še nekaj časa nazaj samo dve črtici porabe ampak potem je pa padalo na polno.

Olje pa motul 10w40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95okt. Sm enkrat tanku 100okt pa sm pr manšemu priganjanju vse do logatca po omejitvah ker sem bil tisti dan neki zaspan in sm mel isto porabo kot pri 95. Čeprav me je presenečal da sem imel vse do morja pa še nekaj časa nazaj samo dve črtici porabe ampak potem je pa padalo na polno.

Olje pa motul 10w40

Saj ni fora v tem da ti bom manj pil, če boš tankal 100 ali 98 oktanski benz. Fora je samo v tem, da ima manj raznih primesi in je zato izgorevanje boljše, posledično je to boljše za samo mašino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nova R125-ka na forumu :evilgrin:

Izpit biu narjen že letos marca...motorja pa nikjer :headbang: Dons pa končno bela yamahca naročena :notworthy: Pride pa v četrtk(komi cakam :kva2: )Aja me pa zanima ce dobim tisto ¨fejk¨ registrsko tablco da bom loh naredu kšn krog, ker nameravam motor registrirat šele za 2011...Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nova R125-ka na forumu :evilgrin:

Izpit biu narjen že letos marca...motorja pa nikjer :headbang: Dons pa končno bela yamahca naročena :notworthy: Pride pa v četrtk(komi cakam :kva2: )Aja me pa zanima ce dobim tisto ¨fejk¨ registrsko tablco da bom loh naredu kšn krog, ker nameravam motor registrirat šele za 2011...Hvala

No ns je vedno več. :naughty:

Lahko si greš vzet preizkušnjo. Zdej kok stane pa kok časa ti vela pa kdaj nebi vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor use jamahe majo ugabn nosilc za tablco sam.. kaj pa je to tok teško odšraufat :D tok sm pr moji 125 DT naredu :D zgleda dost lepša madona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Yourfriend: Hvala, se bom še mau pozanimu... Drgač pa mas lep motor :P sm te ze dostkrat vidu k si se po Štepcu furu..no saj predvidevam da si biu to ti :hmm:

@Matolife: Nism lih tega mislu.. Se pa strinjam da bo tut nosiuc treba zamenjat :lol: ( Vem nism se lih najbolš izrazu z ¨fejk¨ tablco)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preizkušnja tablica se lahko kupi za 3 ali 5 dni(nisem popolnoma siguren).

Je pa zelo draga...mislim da okoli 30 ali 40€ vse skupaj...ker moreš še zavarovanje naredit za te 3 ali 5 dni.Tak da pomojem se ne splača.

Jaz sem jo sicer kupo, ker še nisem mel dolgo izpita.Zaradi podražitve motorja pa sem ga pred izpitom kupo in sem se z preizkušnjo vozil 3 mesece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preizkušnja tablica se lahko kupi za 3 ali 5 dni(nisem popolnoma siguren).

Je pa zelo draga...mislim da okoli 30 ali 40€ vse skupaj...ker moreš še zavarovanje naredit za te 3 ali 5 dni.Tak da pomojem se ne splača.

Jaz sem jo sicer kupo, ker še nisem mel dolgo izpita.Zaradi podražitve motorja pa sem ga pred izpitom kupo in sem se z preizkušnjo vozil 3 mesece.

Uff...malce drago :blink: Ampak bi zlo rad sprobu motor, brez da je use tipi topi kokr zahteva višja sila(starši), pa nbo nč :cry:

Pa hvala za odgovor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Yourfriend: Hvala, se bom še mau pozanimu... Drgač pa mas lep motor :P sm te ze dostkrat vidu k si se po Štepcu furu..no saj predvidevam da si biu to ti :hmm:

@Matolife: Nism lih tega mislu.. Se pa strinjam da bo tut nosiuc treba zamenjat :lol: ( Vem nism se lih najbolš izrazu z ¨fejk¨ tablco)

Iz kje pa si?

Če se je drlo ornk pol sm bil jst ja. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff...malce drago :blink: Ampak bi zlo rad sprobu motor, brez da je use tipi topi kokr zahteva višja sila(starši), pa nbo nč :cry:

Pa hvala za odgovor .)

bol da ksnmu frendu reces da ti da za pelat k tvojo bi blo fajn da jo dele na zacetku se mal sparas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Yourfriend: Eo pol pa si biu ti :lol1: Kai pa mas to gor?...uhm sm pa iz Vevč tko da bliz. Se bomo dost videval .)

@Pupi: Ja bi blo fajn ce bi poznau koga s temle motorjem -_- sj jo ne mislm gont..niti ne smem, nova mašina pa tko..Men bo že dost da se usedm na tale motorčk pa pržgem, k že kr doug cakam na to O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Yourfriend: Eo pol pa si biu ti :lol1: Kai pa mas to gor?...uhm sm pa iz Vevč tko da bliz. Se bomo dost videval .)

@Pupi: Ja bi blo fajn ce bi poznau koga s temle motorjem -_- sj jo ne mislm gont..niti ne smem, nova mašina pa tko..Men bo že dost da se usedm na tale motorčk pa pržgem, k že kr doug cakam na to O:-)

ufff vrjamem sm biu jest isti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!