Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

@Yourfriend: Eo pol pa si biu ti :lol1: Kai pa mas to gor?...uhm sm pa iz Vevč tko da bliz. Se bomo dost videval .)

leo vince gp style evolution II :music1:

nism siguren če se tk napiše. Nism glih super v pr angli

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff...malce drago :blink: Ampak bi zlo rad sprobu motor, brez da je use tipi topi kokr zahteva višja sila(starši), pa nbo nč :cry:

Pa hvala za odgovor .)

sej če se boš vozil enih 3 tedne, skoraj nerabiš tablice..sej to je einfaranje in mislim se neboš daleč vozil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Yourfriend: Eo pol pa si biu ti :lol1: Kai pa mas to gor?...uhm sm pa iz Vevč tko da bliz. Se bomo dost videval .)

@Pupi: Ja bi blo fajn ce bi poznau koga s temle motorjem -_- sj jo ne mislm gont..niti ne smem, nova mašina pa tko..Men bo že dost da se usedm na tale motorčk pa pržgem, k že kr doug cakam na to O:-)

A ni tako drago. Za avto je velala 7 dni, nekako imam pa v glavi cifro al 27 al 37€. Razn, če je za avto cenejša.

Pa sj zdj itq se nimaš kje za pelat :) vsepovsod dežuje k zmešano + da je mrzlo in bi blo res škoda, da zarad mrzlih gum zdj padeš, ko pa praviš, da boš meu čist nou motorček :D

Pa tut ... 4000€ si dau za motor, menda bo še kakih 40€ za stroške k pridejo zravn xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noujo prou dost drgačne:P

zadki bodo vsi črni!

pa zlatih feltn ni več pa še kšna malenkost se najde

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu preveč zaposlen z motorjem pa ni blo cajta kej gor napisat :P u glavnm Yamahca je prspela domov pred dobrima dvema tednoma in takoj nasledn dan sm jo sou kr registrerat(Jeb.š poskusne registrske :P )...Naredu sm že dobrih 700 km in motor je res S.U.P.E.R. :OK: Tko da komej cakam sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu preveč zaposlen z motorjem pa ni blo cajta kej gor napisat :P u glavnm Yamahca je prspela domov pred dobrima dvema tednoma in takoj nasledn dan sm jo sou kr registrerat(Jeb.š poskusne registrske :P )...Naredu sm že dobrih 700 km in motor je res S.U.P.E.R. :OK: Tko da komej cakam sezono :D

kšno slikco dej gor da te bomo prepoznal

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nšmu forumašu postal dolgčas pa je mal filmčke naložu! :notworthy:

dej še ti kšnga svojga gor ne pa od kewota gor limat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej še ti kšnga svojga gor ne pa od kewota gor limat :P

Pr mojih posnetkih zaspiš! :yawn:

Bom nasledn let snemu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr mojih posnetkih zaspiš! :yawn:

Bom nasledn let snemu :whistle:

he he pol pa bol kriza :P

ma jest sm pa iz SS zakluču za neki časa odkar sm CBR600 položu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na forum me ni 1 tedn pa že opravlate :P haha

ja res mi je blo dovgčas, 1 let stare posnetke nalagov :D

Moru sm jih gor prlimat kr sm vsazga po ene parkrat pogledu! :yea1:

Eto sm spet pogledu tista dva z rakitne.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je dav kdo na yamahco že gor od G.P.R. avzpuh. K vidm da so avzpuhi dost cenej kot ostali zvok pa je tud dobr.

LINK od avzpuhov kjer jih prodajajo na ameriški strani sicer je proizvodna v Italiji (so pa 4 različne vrste)

preizkus zvoka z tem avzpuhom

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenn pošlji temu forumašu PM. Pri njem lahko dobiš nov izpuh arrow thunder za 275€

Upam da je še aktiven!

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx sam zdej še ne rabm avzpuha. Sm se nekak odloču da bom kupu spomlad yamaho. Pa zdej gledam ker avzpuh čm gor dt. Prvo sm gledu akrapovič carbon pa leovinci pa sta draga, zdej sm nekak vidu ta G.P.R. pa tud tale Arrow thunder ni švoh. Si pa če bom kupu tega arrow shranu kontakt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx sam zdej še ne rabm avzpuha. Sm se nekak odloču da bom kupu spomlad yamaho. Pa zdej gledam ker avzpuh čm gor dt. Prvo sm gledu akrapovič carbon pa leovinci pa sta draga, zdej sm nekak vidu ta G.P.R. pa tud tale Arrow thunder ni švoh. Si pa če bom kupu tega arrow shranu kontakt

Leo je zakon. Če lepo reguliraš gas med tem ko ga spuščaš poka k za nov let. :evilgrin:

Sicer pa kirga kol boš dal gor bo velik bolš kt orginal.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!