Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Eto vm še en posnetk. Tle sm frenda tok zaliv da se je moru it preoblect :lol1:

http://www.youtube.com/watch?v=171c-LU5zvw

Če ste zadne dve sekundi pozorni (šele zdej sm opazu, nikol prej gledu posnetka do konca) in daste zvočnike mal bl naglas na konc slište k trikrat butne v iz leota. Ampak to je tak mili pok. Drgač ko na polno useka glava boli.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste zadne dve sekundi pozorni (šele zdej sm opazu, nikol prej gledu posnetka do konca) in daste zvočnike mal bl naglas na konc slište k trikrat butne v iz leota. Ampak to je tak mili pok. Drgač ko na polno useka glava boli.

Se sliši ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res taka cena te to ni dosti :)

če me ni nalagov bi nej blo 23konjev.

Ampak men se to ne splača kupvat ker gre ta prdulca hmal stran. To je bol za tiste k bodo mel motor leto, dve pa če hočjo mal več moči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me ni nalagov bi nej blo 23konjev.

Ampak men se to ne splača kupvat ker gre ta prdulca hmal stran. To je bol za tiste k bodo mel motor leto, dve pa če hočjo mal več moči

tisti ki ma veselje ga bo predelal, moje mnenje pa je da če bi rad da bi šlo bolj raje kupi večji motor pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki ma veselje ga bo predelal, moje mnenje pa je da če bi rad da bi šlo bolj raje kupi večji motor pa bo :D

vse ob svojem času. Zame je da vozm močnejši motor pogoj izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse ob svojem času. Zame je da vozm močnejši motor pogoj izpit

tako je

evo pa da nou dogčas mam en uprašanje ...... kje mate vi spravleno prvo pomoč pr yzf glede na to da pod zicem ni nč placa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je

evo pa da nou dogčas mam en uprašanje ...... kje mate vi spravleno prvo pomoč pr yzf glede na to da pod zicem ni nč placa?

u ruzaku, al pa doma u omari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je

evo pa da nou dogčas mam en uprašanje ...... kje mate vi spravleno prvo pomoč pr yzf glede na to da pod zicem ni nč placa?

Je nism mel sploh nikoli ... nekateri jo imajo pod spodnjo plastiko z nekimi elastikami zvezano čez zadnje tačke...sam je grdo...

mene v 36000 al kokih km noben ni prašu za prvo pomoč :) pa so me mel zlo radi taplavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je nism mel sploh nikoli ... nekateri jo imajo pod spodnjo plastiko z nekimi elastikami zvezano čez zadnje tačke...sam je grdo...

mene v 36000 al kokih km noben ni prašu za prvo pomoč :) pa so me mel zlo radi taplavi :)

hahahahaahahaah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kok stane prbližen nov nosilec za tablico. Ker mi je ta na yamahi grozen. Če bom kupu spomlad yamaho bom to zamenu. A je kdo mogoče tud sam doma probu kej narest glede nosilca ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kok stane prbližen nov nosilec za tablico. Ker mi je ta na yamahi grozen. Če bom kupu spomlad yamaho bom to zamenu. A je kdo mogoče tud sam doma probu kej narest glede nosilca ?

nevem več točne cene. Nekje med 60-70€ sm dl. Lahko si pa tud sam nrdiš. Ti bom priložil sliko z homemade pa kupljenim.

Itk da je levi lepši sam te pa to lahko dost stane pr policajih.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend dobra prikazna slikca:P

A je avspuh al vidš raztegnjen motor? Kr sm zamenu slikco in jst vidm sam raztegnjen motor moru bi bit pa leo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DrAo si bil ti dans z belo yamahco pr cityparku? Zameni nosilc! :yea1:

Ja kdo drug pa bi biu:P... Pride se cajt za to =) Zaenkrat me se ne mot tok ampak najbrž bom spomlad kej ustvarju :yes:

Drgač pa vidmo Leota don't worry .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdo drug pa bi biu:P... Pride se cajt za to =) Zaenkrat me se ne mot tok ampak najbrž bom spomlad kej ustvarju :yes:

Drgač pa vidmo Leota don't worry .)

No končno tud jst vidm!

Ej res lepa bela barva! Sm takoj pomislu da bi bil lahko ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo leo :P

Zdej čez par dni bi moru zvedt če dobim garažo v najem kar upam da jo tko da bom pol lahko poslušu leota kadr bom hotu pa še kšn krogc po mrazu bi lahko odpelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Leovinci se na yamahi tko lepo sliš. Da mu dost močnejši zvok. Srečnga pa zdravga in pa obilico prevoženih kilometrov v letu 2011.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!