Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Vm yamahačanom pa želim čim bolše gume, leovinche izpuh, cele plastike(so predrage), pa še pa še. Pa da nrdite spodobno število kilometrov.

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kwa je zdej ta tema cist umrla a noute nc pisal:P

Ni kej pametnga za povedat. Zdej probavam dobit spredni 15 zobnik pa da vidm kako bo. Če mi nav všeč bom dl pa nazaj 14ko.

Kej preveč posebnga pa ni za rečt. Motor zaenkrat dela ko urca.

Kej pr tvoji novga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej pametnga za povedat. Zdej probavam dobit spredni 15 zobnik pa da vidm kako bo. Če mi nav všeč bom dl pa nazaj 14ko.

Kej preveč posebnga pa ni za rečt. Motor zaenkrat dela ko urca.

Kej pr tvoji novga?

pa zaenkart nc dej bom gume naroču pol pa sam se izpit do konca pa GAS xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zaenkart nc dej bom gume naroču pol pa sam se izpit do konca pa GAS xD

pa bos dl arrowmaxice gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je :P

super!

Jst morm pa še znucat continentalke do konca pa enkrat bom šol znimi še na marof pol bom pa vidu kaj bom vzel. (vem da sm jih ful graju ampak sčasoma so mi postale všeč)

:whistle:

Kup si leota da bova mela čist iste motorje! :naughty: :P

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav so za yamaho najboljše dunlopa arowmax. Kok more pa bit še kej profila na gumah da jih zamenaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav so za yamaho najboljše dunlopa arowmax. Kok more pa bit še kej profila na gumah da jih zamenaš ?

Po zakonu 1mm.

Glihkar sm šol gledat dol stare plastike od motorja. Komot cel motor preoblečem! :P (Služle bodo za na pisto)

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super!

Jst morm pa še znucat continentalke do konca pa enkrat bom šol znimi še na marof pol bom pa vidu kaj bom vzel. (vem da sm jih ful graju ampak sčasoma so mi postale všeč)

:whistle:

Kup si leota da bova mela čist iste motorje! :naughty: :P

a ti mas continental contitvist? k jest jih mam tut na tzr

Glede leota bomo pa se vidl sam pomoje da ga nou zto k se mi zdi bz dt 300 eur za auspuh pa nm nc dubu razn glasu pol k bo pa 600cc+ pol pa obvezno drug auspuh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm naroču spredni 15 zobnik ampak so me opozoril da je možnost da bo veriga prekratka. Ve kdo mogoče a bo res prekratka al se bo komot dal gor naštimat?

Hvala! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm naroču spredni 15 zobnik ampak so me opozoril da je možnost da bo veriga prekratka. Ve kdo mogoče a bo res prekratka al se bo komot dal gor naštimat?

Hvala! :notworthy:

Odvisn kolk ''fore'' imaš. Če maš zdej čist naprej potegnjeno os zadnjega motorja, potem bo 100% prekratka. Boš videl ko boš dobil zobnik, brezveze prej naročat, mogoče pa vseeno bo uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn kolk ''fore'' imaš. Če maš zdej čist naprej potegnjeno os zadnjega motorja, potem bo 100% prekratka. Boš videl ko boš dobil zobnik, brezveze prej naročat, mogoče pa vseeno bo uredu.

Zdej mam ubistvu zadnjo gumo ful nazaj kr se je veriga dost raztegnila. Tk da ko ga dobim bom dl cist naprej pa nastimu vred z ketno k mam novo že doma.

Ampak mislm da nebo problema kr že na začetku je blo tko da si lohka še neki naprej potisnu felgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam ubistvu zadnjo gumo ful nazaj kr se je veriga dost raztegnila. Tk da ko ga dobim bom dl cist naprej pa nastimu vred z ketno k mam novo že doma.

Ampak mislm da nebo problema kr že na začetku je blo tko da si lohka še neki naprej potisnu felgo.

Zdej sm naroču Dunlop Arrowmax D103 110/80-17 pa 140/70-17

(jih bom mel na zalogi da sprec ko znucam conti, da jih zamenam)

No uglavnem zanima me da tisti k ste dal sirse, a ste mogl nujno zbrust zascito verige?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kok te staneta sprednja in zadnja guma Dunlop Arrowmax D103 110/80-17 pa 140/70-17. Aja a nima yamaha yzf zadnjo gumo 130 ne pa 140.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kok te staneta sprednja in zadnja guma Dunlop Arrowmax D103 110/80-17 pa 140/70-17. Aja a nima yamaha yzf zadnjo gumo 130 ne pa 140.

Širnik

157€ 110/80-17 ter 140/70-17 (te sm jst vzel)

130€ 100/80-17 ter 130/70-17

Vem da je 130 ampak sem vzel mičken širše (šminka) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širnik

157€ 110/80-17 ter 140/70-17 (te sm jst vzel)

130€ 100/80-17 ter 130/70-17

Vem da je 130 ampak sem vzel mičken širše (šminka) :P

Kaj 130€ je komplet? ti mater, skor zastonj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no..ni se mi dal na privat pisat...Ne nism imel 140...

Pa, hm.............kolkrat morm povedat da nerabiš 140 gum??? Dej najprej te k maš, 130 pel do roba oz. arrowmaxke...pa se ko se bo rob pobral, bo k bo guma segreta še luft...Ko boš pa na meji motorja, ti pa tut 210 guma nebo pomagala...Res, brezveze si neko ciklistiko kvart. Motor z ogretimi 130 arrowmaxkami, voziš do tačke(brez tistega distančnika), k bo tačka zaružla boš pa itak trznu pa mal nagib zmanjšu...Ko ti bo pa vseskupaj nezanimivo ratal, in boš šel v ekstremne podvige, da ti bo saj kej pumpalo adrenalin pa raje zamenjaj motor, ker drgač ti bo tko k men končal pod ograjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej najprej te k maš, 130 pel do roba oz. arrowmaxke...

Vsako gumo dozdej k sm jo mel sm jo nucu do roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do roba je hitr itak se guma pol upogne naprej še, vseeno probi razumet kaj ti je hotu povedat :) čeprov js bi isto tišov 160ko na aprilio, ker pač hudo zgleda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do roba je hitr itak se guma pol upogne naprej še, vseeno probi razumet kaj ti je hotu povedat :) čeprov js bi isto tišov 160ko na aprilio, ker pač hudo zgleda :P

sej jst sm to vzel pač zrd šminke. Vem jst dobr kaj je on mislu sam me rd provocira :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst sm to vzel pač zrd šminke. Vem jst dobr kaj je on mislu sam me rd provocira :P

hahahahaa ja zdej k mas 140 ze doma je itak brezveze o tem debaterat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaa ja zdej k mas 140 ze doma je itak brezveze o tem debaterat

Jutr jih dobim.

Niti nism mislu o tem debatirat ampak me je sam zanimal za tisto zaščito če jo je treba nujno zbrust.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako gumo dozdej k sm jo mel sm jo nucu do roba.

ja takrat k si padu! sj vidmo slike, tole ni do robe ej, sj vem sm jo sam vozu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!