Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

ja takrat k si padu! sj vidmo slike, tole ni do robe ej, sj vem sm jo sam vozu .)

Kjer je moj limit je pač moj limit. Če pa vi v ovinku ližete asvalt mi pa dol visi.

Konc debate!

Vprašanje je blo sam za zaščito verige (kar se navezuje na yzf r-125)

Se vidmo pa mi boste kšno pametno rekl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer je moj limit je pač moj limit. Če pa vi v ovinku ližete asvalt mi pa dol visi.

Konc debate!

Vprašanje je blo sam za zaščito verige (kar se navezuje na yzf r-125)

Se vidmo pa mi boste kšno pametno rekl!

Pa bo potem šamaranja xD hahahaha :fight1:

Vsi smo pod kožo krvavi ( no razn beno ma alkohol namest krvi ^^ )

Kar se pa plastike tiče ... če maš stojalo fukn motor gor pa odnes sam feltno pa naj ti zamenja direkt in pol boš doma nataknu gumo pa boš vidu kuk je treba zbrusit. Sm če me spomin ne vara ni tok velik treba. Pa še cenej je, če mu ti feltno prneseš in ne motorja prpeleš :)

Vsaka guma gre do roba, edin kurac je kr pr nekaterih zna bit, da so potem tut ogledala uteži in plastike počohani :D pa koža ^^ ,kar je najbolj pomembno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislš dt zrd šminke gor..Si pa še nalepke na r6 zamenji, pa zadi probi 180 gor navlečt...

Pa k bos traktor prehtevu se probi ne uležt na tank, če bo potegnu.

Že čakam odgovor, kolk je motor bolj vodljiv z 140kam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te Dunlop Arrowmax gume so najbolše? al so kšne Michelin-ke še bolše? k jst sm nazadne kupu gume Michelin za aprilio in morm rečt da so ble super...zdele enkrat mam namen kupt gume, pa me zanima kere so najbolše pa kje se jih dobi najcenej? k z temi originalnimi gumami se nočem več vozit (jih že 3 leta prenašam :D)...

Popravljeno . Popravil Bikeru
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te Dunlop Arrowmax gume so najbolše? al so kšne Michelin-ke še bolše? k jst sm nazadne kupu gume Michelin za aprilio in morm rečt da so ble super...zdele enkrat mam namen kupt gume, pa me zanima kere so najbolše pa kje se jih dobi najcenej? k z temi originalnimi gumami se nočem več vozit (jih že 3 leta prenašam :D)...

Pr širniku maš komplet za 130€ DOT 2010

Dunlop so zakon če so pa kšne bolše ti bo pa kšn drug reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te Dunlop Arrowmax gume so najbolše? al so kšne Michelin-ke še bolše? k jst sm nazadne kupu gume Michelin za aprilio in morm rečt da so ble super...zdele enkrat mam namen kupt gume, pa me zanima kere so najbolše pa kje se jih dobi najcenej? k z temi originalnimi gumami se nočem več vozit (jih že 3 leta prenašam :D)...

Nebojo te razočarale ;)

Huh, 3 leta, tuki se govori že da motor težko prenašaš :D

Sicer pa, poglej kakšen moj post v tej temi o savinih gumah...Baje so tut neke racing gume, sam ne poznam nobenga da bi probal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebojo te razočarale ;)

Huh, 3 leta, tuki se govori že da motor težko prenašaš :D

Sicer pa, poglej kakšen moj post v tej temi o savinih gumah...Baje so tut neke racing gume, sam ne poznam nobenga da bi probal :)

Mičo je probov, pa so baje tut zlo dobre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam enga podrsanga :)

rabm dva. :P

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na foremu in se odločujem za nakup 125ccm. Odločit sem se moral med aprilio rs125 in pa yamaho r125 :glare: . Nekaj sem bral o teh dveh motorjih in ker nisem pripravlje z motorjem imeti velikih stroškov sem se odločiu za yamaho :D am pa me mau zanima vem da so pospeški slabši kot od aprilie vendar se to velik pozna pa kok je kej razlike pri končni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na foremu in se odločujem za nakup 125ccm. Odločit sem se moral med aprilio rs125 in pa yamaho r125 :glare: . Nekaj sem bral o teh dveh motorjih in ker nisem pripravlje z motorjem imeti velikih stroškov sem se odločiu za yamaho :D am pa me mau zanima vem da so pospeški slabši kot od aprilie vendar se to velik pozna pa kok je kej razlike pri končni :P

Ne primerjat 4t pa 2t v končni pa pospeških! Seveda da se dost pozna.

Yamaha 135km/h

Aprilia bom reku neki od oka. Nevem točno. Mogoče tm 160-170

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne primerjat 4t pa 2t v končni pa pospeških! Seveda da se dost pozna.

Yamaha 135km/h

Aprilia bom reku neki od oka. Nevem točno. Mogoče tm 160-170

am gledu sm za yamaho izpuh akrapovic carbone k ima men osebno tko huud zvok da kr waaaw :D pa se da to dubit kje v sloveniji pa kok kej to stane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am gledu sm za yamaho izpuh akrapovic carbone k ima men osebno tko huud zvok da kr waaaw :D pa se da to dubit kje v sloveniji pa kok kej to stane...

Sj je slovenska firma, zakaj se nebi dal dubit :slap: okol 400-500€ če se ne motim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am gledu sm za yamaho izpuh akrapovic carbone k ima men osebno tko huud zvok da kr waaaw :D pa se da to dubit kje v sloveniji pa kok kej to stane...

a se da akrapota sploh homologirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ker imaš samo racing varianto..

Res je. Sm šol zdej pogledat na net.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr zvok ma :D ka pa leovince za to yamaho je dobr?

LeoVince se bolš :), mal se hecam, od vsakega posemeznika odvisno.

npr. jaz neb za nič na svetu zamenjal LeoVincija za Akrapota...

699daef6-f8a0-4bfd-af2d-6db7.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!