Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

ja dobr zvok ma :D ka pa leovince za to yamaho je dobr?

ja leovince je zakon. Ga mam jst! Res seka!

Res je pa da še nism slišu akrapovica.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to k homologiraš am kaku tu, kam morš it pa morš kakšne papirje met al pa kej?

papirje dobiš zravn izpuha in ko ga naštimaš na motor, greš na LPP homologirat daš 30€ in ti vpišejo v kartonček. To je vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na foremu in se odločujem za nakup 125ccm. Odločit sem se moral med aprilio rs125 in pa yamaho r125 :glare: . Nekaj sem bral o teh dveh motorjih in ker nisem pripravlje z motorjem imeti velikih stroškov sem se odločiu za yamaho :D am pa me mau zanima vem da so pospeški slabši kot od aprilie vendar se to velik pozna pa kok je kej razlike pri končni :P

a si ze kupu motor?

ne mislt da gre yamaha slabo ker gre lihk tko dobr ( sicer po prvem tednu ti bo sla premau tko k aprilia če bi jo kupu )

jest sm su iz tzr 50 na yzf pa sm biu zlo presenecen glede pospeskov in hitrosti- tko da ne vrjem lihk usemu kar pisejo na forumu da gre ksna aprilia 50 al pa tzr 50 brez blokad pa drugi prenosi lihk tko k yzf 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ze kupu motor?

ne mislt da gre yamaha slabo ker gre lihk tko dobr ( sicer po prvem tednu ti bo sla premau tko k aprilia če bi jo kupu )

jest sm su iz tzr 50 na yzf pa sm biu zlo presenecen glede pospeskov in hitrosti- tko da ne vrjem lihk usemu kar pisejo na forumu da gre ksna aprilia 50 al pa tzr 50 brez blokad pa drugi prenosi lihk tko k yzf 125

am ne nism še kupu. mam pa tu zdej jst tzr 50 :D tko da cakam do spomlad da bom šu lahku izpit delat pa bom pol kupu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ne nism še kupu. mam pa tu zdej jst tzr 50 :D tko da cakam do spomlad da bom šu lahku izpit delat pa bom pol kupu :OK:

mene tud ta yzf 125 mika !

zanima me pa kolk to leti če se dva gor pelata recimo ? pa je enih 140-150 kil??? gre tudi cez 120 ??? :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud ta yzf 125 mika !

zanima me pa kolk to leti če se dva gor pelata recimo ? pa je enih 140-150 kil??? gre tudi cez 120 ??? :huh: :huh:

am ja lej nwm ti povedat jst k nimam še izkušenj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj zraven imamo sosede, ki so biseri kar se oblikovanja tiče (Aprilia, Ducati, Ferrari, Lamborghini, Armani... ) vi pa greste neke japonce kupovat. cccc kam so prišli :P.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud ta yzf 125 mika !

zanima me pa kolk to leti če se dva gor pelata recimo ? pa je enih 140-150 kil??? gre tudi cez 120 ??? :huh: :huh:

Odvisn od doline,nagiba+dolžine !!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud ta yzf 125 mika !

zanima me pa kolk to leti če se dva gor pelata recimo ? pa je enih 140-150 kil??? gre tudi cez 120 ??? :huh: :huh:

Lej, usaka gajba bo letela nekje 120 (če jo boš iz aviona fuknu) :) . Vendar preden boš dosegel to hitrost bo pa minilo nekaj časa. Folk, kdaj boste poštudiral da ni vse o tem kolk leti, ampak o tem kolk hitr dosežeš max hitrost?! Glej, 4 takt ima že po defaultu zlo slabe pospeške. Če se pa dva gor vsedeta bo pa še tolko slabše. Sam imam 2 takt pa se kar dobro pozna če sva dva gor, tko da se najraj sam furam- usaj kam gre. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, usaka gajba bo letela nekje 120 (če jo boš iz aviona fuknu) :) . Vendar preden boš dosegel to hitrost bo pa minilo nekaj časa. Folk, kdaj boste poštudiral da ni vse o tem kolk leti, ampak o tem kolk hitr dosežeš max hitrost?! Glej, 4 takt ima že po defaultu zlo slabe pospeške. Če se pa dva gor vsedeta bo pa še tolko slabše. Sam imam 2 takt pa se kar dobro pozna če sva dva gor, tko da se najraj sam furam- usaj kam gre. :D

mhm če ne ribne prej :P

mah js sm končal z zwei takt mašinami ker nimam keša za to ! :closedeyes:

sj ne pravim da aprilia kaj slabša saj kaj ko je bolj potrošna! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm če ne ribne prej :P

mah js sm končal z zwei takt mašinami ker nimam keša za to !  :closedeyes:

sj ne pravim da aprilia kaj slabša saj kaj ko je bolj potrošna!  :whistle:

rs ka ti ne bo ribelna če boš vozu počas;) če boš pa gonu pa bo hehe;)

drgač pa yzf125 je uredi moped sm tu pa res ne pričakuj da bo šla z voznikem +sopotnikem ne vem kaku hiter;) če bo šla 120km/h je odvisnu če je dolina ravnin hrib use tu pa tut kuk cajta boš vs gas tiščov;)

4takten motor je če delaš dost kirometru + tega maš zelo malo stroškov;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ne nism še kupu. mam pa tu zdej jst tzr 50 :D tko da cakam do spomlad da bom šu lahku izpit delat pa bom pol kupu :OK:

evo ce mas tzr pa da nimas ksnih kitov gor oz nimas navite pol ti bo yzf dost sla k se bos gor usedu sam tko kt pravm po enem tednu se bos navadu pa se ti bo zdel da se tut premikaš ne . Sam ne pa mislt da če pa aprilio kupš da bo pa skos letela( lihk tko se je navadš )

jure glede tega a gre jest nebom nc razpravlou sam hočem povedat da k se bo iz tzr-ke nanjo usedu se mu bo zdel da se gre nekam. Mene so usi prepričval da gre isto k tzr 50 pa da je bz da jo kupujem . Kupu sm jo pol predvsem zarat copsov da se ne rabm na 90 omejitvi 45 pelat ampak k sm se pa prvič pelou z njo se pa to tut primerjat ne more z tzr 50 cc

še zdeleč pa ne gre to tok da bi gate trgal :P

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj zraven imamo sosede, ki so biseri kar se oblikovanja tiče (Aprilia, Ducati, Ferrari, Lamborghini, Armani... ) vi pa greste neke japonce kupovat. cccc kam so prišli :P.

eni majo motor zato da dela, eni zato da je lep, eni pa oboje... jst najrajš oboje, če bi pa že mogu izbirat bi se pa za grdga pa zanesljivga odloču :) sicer pa tut yamaha r125 ni grda, čist fajn motor če mislš kilometre delat, drugač pa že 10000 krat obdelana tema....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ce mas tzr pa da nimas ksnih kitov gor oz nimas navite pol ti bo yzf dost sla k se bos gor usedu sam tko kt pravm po enem tednu se bos navadu pa se ti bo zdel da se tut premikaš ne . Sam ne pa mislt da če pa aprilio kupš da bo pa skos letela( lihk tko se je navadš )

jure glede tega a gre jest nebom nc razpravlou sam hočem povedat da k se bo iz tzr-ke nanjo usedu se mu bo zdel da se gre nekam. Mene so usi prepričval da gre isto k tzr 50 pa da je bz da jo kupujem . Kupu sm jo pol predvsem zarat copsov da se ne rabm na 90 omejitvi 45 pelat ampak k sm se pa prvič pelou z njo se pa to tut primerjat ne more z tzr 50 cc

še zdeleč pa ne gre to tok da bi gate trgal :P

Lej aprilia gre čez glavo, nwm če bi se jo kej prehitr naveliču, saj za moje pojme je hitrost pa pospešek, ki jo dosega za na cesto čist zadostn.

Yamaha gre pa tut čist dost, in če se boš znov pelat boš tut kšno 2T petardo za sabo pustu. Kup Yamaho, jst sm jo mev za 1. motor, in mi ni blo nikol žov. :winkiss:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej aprilia gre čez glavo, nwm če bi se jo kej prehitr naveliču, saj za moje pojme je hitrost pa pospešek, ki jo dosega za na cesto čist zadostn.

Yamaha gre pa tut čist dost, in če se boš znov pelat boš tut kšno 2T petardo za sabo pustu. Kup Yamaho, jst sm jo mev za 1. motor, in mi ni blo nikol žov. :winkiss:

LP

jest mam ze yamaho :P drgac pa se strinjam cist s tabo samo hočem povedat da ne gre tok slabo

Uglavnem THE BIKER tle ti je kewo lpo povedu kko je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ce mas tzr pa da nimas ksnih kitov gor oz nimas navite pol ti bo yzf dost sla k se bos gor usedu sam tko kt pravm po enem tednu se bos navadu pa se ti bo zdel da se tut premikaš ne . Sam ne pa mislt da če pa aprilio kupš da bo pa skos letela( lihk tko se je navadš )

...

Jst sm šou iz 600 na 125 pa ni blo panike :)

V glavi je kolko gre motor hitro in kolko gre počas. Nekaterim tut 200/uro ni dost, nekateri pa ... zlo dobr primer je pa en pob z Varaderko 125 iz tega foruma ( alexandergabriel? ) k prau, da pa je še večji zobnik dau, kr itq končne nerab, kr je omejiteu izven naselja 90 in on se več ne pelje :) Avtocesta je itq za kafe rejserje ^^ ( ok tle bom kr tih )

125 in 50 nemoreš primerjat! Skuter k ma 27 konjeu in let tako da pust uzad CBR 600 je zakon .... za enkrat na 2 mesca se pelat.

Kupš R125...delaš boš lahko 10.000 km na leto in to za bogih 500€ :) ( bencin+stroški )

Kupiš RS 125 boš tut lahk KOMOT delatu 10.000 na leto sam boš pač dau 2×500€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni majo motor zato da dela, eni zato da je lep, eni pa oboje... jst najrajš oboje, če bi pa že mogu izbirat bi se pa za grdga pa zanesljivga odloču :) sicer pa tut yamaha r125 ni grda, čist fajn motor če mislš kilometre delat, drugač pa že 10000 krat obdelana tema....

Člouk a ne razumeš heca. Sej jst vrjetno nam nikol v življenu kupil Ducatija, al pa uno MV Avgusto, al kaj je že.

Drgač pa se strinjam z budackijem, je lepo povedu r125=500€, RS=2*500€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Člouk a ne razumeš heca. Sej jst vrjetno nam nikol v življenu kupil Ducatija, al pa uno MV Avgusto, al kaj je že.

Drgač pa se strinjam z budackijem, je lepo povedu r125=500€, RS=2*500€.

Preveč smešno sklanjate moj priimek :lol1: mogoče je tudi pravilno ( ker niti sam nevem ) je pa še zmer smešno xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!