Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Jst sm šou iz 600 na 125 pa ni blo panike :)

V glavi je kolko gre motor hitro in kolko gre počas. Nekaterim tut 200/uro ni dost, nekateri pa ... zlo dobr primer je pa en pob z Varaderko 125 iz tega foruma ( alexandergabriel? ) k prau, da pa je še večji zobnik dau, kr itq končne nerab, kr je omejiteu izven naselja 90 in on se več ne pelje :) Avtocesta je itq za kafe rejserje ^^ ( ok tle bom kr tih )

125 in 50 nemoreš primerjat! Skuter k ma 27 konjeu in let tako da pust uzad CBR 600 je zakon .... za enkrat na 2 mesca se pelat.

Kupš R125...delaš boš lahko 10.000 km na leto in to za bogih 500€ :) ( bencin+stroški )

Kupiš RS 125 boš tut lahk KOMOT delatu 10.000 na leto sam boš pač dau 2×500€ :)

tu glede strošku bencina maš nekak prov :)

sam če delaš pa 15000 al pa 18000km na leto se pa saj za moje razmre bolj splača 4t ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Odločil sem se za nakup yamahe r125. Če ne prej spomladi, imam pa eno ogledano za ugodno ceno, malo km in tudi kar ohranjena in zgleda. http://www.avtonet/_MOTO/ad.asp?ID=4426732 (dodaj piko..)

Pozna kdo? V kratkem si jo grem ogledat in če mi bo ok bo mogoče že prej doma.. :naughty: problem so edino finance za opremo in vse..za motor ni problema.. imel sem pred 2 leti ybr 125, tako da "osnovno" opremo imam..bom pa verjetno kupil kar dvodelni kombinezon.. Najprej sem mislil it delat izpit za več, a so me zahebali z novim zakonom, tako da sem se odločil da vzamem to 125ko, saj mi čisto zadostuje za normalno vožnjo.

Popravljeno . Popravil Kleemen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni 2009 letnik. Rumena je bla 2008.

Ne razumem tega kako si nekdo kup nov motor pol pa znjem nrdi samo 800km. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker ga je kupil prej ko je šel delat izpit, potem se je pa premislil in naredu izpit za avto in zdaj je kupil avto in zato prodaja motor.. tako mi je rekel. Sicer pa itak bomo takoj videli če so realni km ali ne, ko gremo pogledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker ga je kupil prej ko je šel delat izpit, potem se je pa premislil in naredu izpit za avto in zdaj je kupil avto in zato prodaja motor.. tako mi je rekel. Sicer pa itak bomo takoj videli če so realni km ali ne, ko gremo pogledat..

Sej vidš če ima potrjeno srevisno. Drugače pa 830km v enem letu oz. po yourfriend11-u sodeš dveh je to preklet mal km. Lej to kar ti je rekel je 50/50 vrjetno da je res, no realno kvečjem 60/40 :) , tak da ne vzami tega v zakup. Kot si rekel, pejt ga pogledat pa boš videl kam pes taco moli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam ja. Grem pogledat v kratkem in pol bom takoj videl kako in kaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima katere servise kaj priporočate... In kolk približno ste plačal za prvi servis? Aja pa kok časa je trajal servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima katere servise kaj priporočate... In kolk približno ste plačal za prvi servis? Aja pa kok časa je trajal servis?

Ma jst sm neki časa nazaj graju primca na viču ampak to zato kr sm bil razpizden zard dobave delov pa zard nekih ostalih stvari.

Jst ostajam pr Jure Primec s.p. Stvari dobr poštima sam morš bit prpravlen da ko je gužva da ko si naročen da boš na vrsti urco, dve kasnej. Prvi servis me je pršu 55-60€. Tko te pridejo tud ostali razn takrat ko menaš še filter zraka pa svečko te pride neki do 80€. En par bremz ploščic je 40€ z delom. Upam da sm ti dost pomagu. Pa še najbliži ti je.

Aja še to. Tm okol 1urce traje servis.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst sm neki časa nazaj graju primca na viču ampak to zato kr sm bil razpizden zard dobave delov pa zard nekih ostalih stvari.

Jst ostajam pr Jure Primec s.p. Stvari dobr poštima sam morš bit prpravlen da ko je gužva da ko si naročen da boš na vrsti urco, dve kasnej. Prvi servis me je pršu 55-60€. Tko te pridejo tud ostali razn takrat ko menaš še filter zraka pa svečko te pride neki do 80€. En par bremz ploščic je 40€ z delom. Upam da sm ti dost pomagu. Pa še najbliži ti je.

Ti pa si Hitr! :blink:

Hvala, pomagu pomagu! :worship: Sam še to mi povej, kok cajta približno bo traju servis(ga morm tm pustit kšn dan, al je to še isti dan narjen)?

Aha že vidm! XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si Hitr! :blink:

Hvala, pomagu pomagu! :worship: Sam še to mi povej, kok cajta približno bo traju servis(ga morm tm pustit kšn dan, al je to še isti dan narjen)?

Aha že vidm! XD

Ja sm še enkra mal odpisu v prejšnm postu.(za trajanje servisa)

Maš še v domžalah Eliso, so tud uredu!

Učer sm bil pr primcu že mal čez delovni čs pa so me vseen uzel. Neki mašina protestira tk da sm motor pustu pr njih da ugotovijo kaj je narobe. Na srečo še vela garancija. :worship:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm še enkra mal odpisu v prejšnm postu.(za trajanje servisa)

Maš še v domžalah Eliso, so tud uredu!

Učer sm bil pr primcu že mal čez delovni čs pa so me vseen uzel. Neki mašina protestira tk da sm motor pustu pr njih da ugotovijo kaj je narobe. Na srečo še vela garancija. :worship:

Bom najbrš kr h temu Primcu pelu :closedeyes:

Tema...upam da bo vse gud!

A loh že dans kličm da se naročim, al pondelk šele..kei veš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom najbrš kr h temu Primcu pelu :closedeyes:

Tema...upam da bo vse gud!

A loh že dans kličm da se naročim, al pondelk šele..kei veš? :hmm:

Delajo od pondelka do petka 09-17, tk da ne. Sej poklič v pondelk takoj zjutri in boš takoj dubu za isti dan al pa takoj naslednji. Nimajo velik dela sm glih učer sprašval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ouki douki :yes:

Hvala ti! k bo cajt se mormo dobit enkrat,da se spoznamo pa da leota dobr slišm k greš vedno prehitr mim da bi dobr slišu tole zadevo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ouki douki :yes:

Hvala ti! k bo cajt se mormo dobit enkrat,da se spoznamo pa da leota dobr slišm k greš vedno prehitr mim da bi dobr slišu tole zadevo :P

Komot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm še enkra mal odpisu v prejšnm postu.(za trajanje servisa)

Maš še v domžalah Eliso, so tud uredu!

Učer sm bil pr primcu že mal čez delovni čs pa so me vseen uzel. Neki mašina protestira tk da sm motor pustu pr njih da ugotovijo kaj je narobe. Na srečo še vela garancija. :worship:

teb tut? je tak zelezn zvok? ole si pogledu? da ni zaribala tko k men pa se ksnmu...

z garancijo je pa tko..ti znajo ful tezit, sploh ce nis na 3kkm menu olja...ceprov ni nujno, je priporocljivo mislm da je to mene resil.

kolk mas pa km? tm okol 15k ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb tut? je tak zelezn zvok? ole si pogledu? da ni zaribala tko k men pa se ksnmu...

z garancijo je pa tko..ti znajo ful tezit, sploh ce nis na 3kkm menu olja...ceprov ni nujno, je priporocljivo mislm da je to mene resil.

kolk mas pa km? tm okol 15k ?

je ja tak zelezn zvok. Pol pa se neki zacne drgnt. So mi dans rekl da je v kurcu odmična, mislm da tud bat pa cilinder, pa neki ležaji. Garancijo so mi potrdil da vela. So dans naročil dele.

Prevoženih mam pa 30Kkm

Olje sm spremlu redno! Menju sm pa na 6000km

Bo zdej vsaj mašina ko nova!

Kj so pr tem menal?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ja tak zelezn zvok. Pol pa se neki zacne drgnt. So mi dans rekl da je v kurcu odmična, mislm da tud bat pa cilinder, pa neki ležaji. Garancijo so mi potrdil da vela. So dans naročil dele.

Prevoženih mam pa 30Kkm

Olje sm spremlu redno! Menju sm pa na 6000km

Bo zdej vsaj mašina ko nova!

Kj so pr tem menal?

Kaj so pr teb takrat zamenal use? Morm jim it še odnest servisno knjižco tk da zvem kaj vse točno je za zamenat kr prek telefona sva neki na hitrco rekla.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp. 900€ pride materjal. :whistle:

Huh dobr da maš garancijo. Sam so te yamahce mal bolj z levo roko narjene, al se men sam to zdi. Glede na to da imamo že dva primera z istim problemom je to že ena hiba motorja. Nevem no samo na glas razmišljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh dobr da maš garancijo. Sam so te yamahce mal bolj z levo roko narjene, al se men sam to zdi. Glede na to da imamo že dva primera z istim problemom je to že ena hiba motorja. Nevem no samo na glas razmišljam.

Prov pride ja!

Sej eni deli bodo zamenjani še iz preventive tk, da če se že popravla da se res dobr poprav.

Rada popapca oljčka. Kokr kdaj ko sm se vraču iz dalše furce sm moru dolit tud po 2dl olja.

Ah je ziher več kt dva primera.

Ej kewo ti kej veš za svojo bivšo r125. Še dela? Je kej umes pr tretmu lastniku ribnla?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh dobr da maš garancijo. Sam so te yamahce mal bolj z levo roko narjene, al se men sam to zdi. Glede na to da imamo že dva primera z istim problemom je to že ena hiba motorja. Nevem no samo na glas razmišljam.

So kr fajn narejene, bolj od Aprilije :rolleyes: mal heca. Ma tam pri 14 000km začne pit olje v mašini, ampak to ga v 100km popije pov litra, nwm kje je to problem, pol je pa men samo še kakšen deci spila do 27 000km. Drgač pa itq usi 4-taktni pri veliki kilometrini mal popijejo. .)

Garancija je pa itq zakon, če je nebi imev pri Rs-ki bi plaču generelno 1300€ :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov pride ja!

Sej eni deli bodo zamenjani še iz preventive tk, da če se že popravla da se res dobr poprav.

Rada popapca oljčka. Kokr kdaj ko sm se vraču iz dalše furce sm moru dolit tud po 2dl olja.

Ah je ziher več kt dva primera.

Ej kewo ti kej veš za svojo bivšo r125. Še dela? Je kej umes pr tretmu lastniku ribnla?

Ej pojma nimam!! Jo morm it en dan pogledat, jo ma en tamal tle iz Kranja :)'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So kr fajn narejene, bolj od Aprilije :rolleyes: mal heca. Ma tam pri 14 000km začne pit olje v mašini, ampak to ga v 100km popije pov litra, nwm kje je to problem, pol je pa men samo še kakšen deci spila do 27 000km. Drgač pa itq usi 4-taktni pri veliki kilometrini mal popijejo. .)

Garancija je pa itq zakon, če je nebi imev pri Rs-ki bi plaču generelno 1300€ :blink:

A dej dej, vsi dobro vemo da to ni res :D. Mah ni problem v tem, da pije olje sam mi je full čudno kako to da lih yamaha tok hitro izdahne. Meni se je zmeri zdelo, da bi tak motorček moral delati vsaj 50000km. Ker realno pri RS-ki je tudi dobro pri okoli 30000km menjat ojnico in bat, ne pa še cilinder (seveda če si lepo ravnal z njo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se 1 al 2 poznam da jima je zaribala..sam tm nek pr 10-15kkm. servisno so men takt prefotokopiral pa na deltateam poslal, da garancijo odobrijo pa baje so komplicirala. stroska 1100eu, menju je pa vse, razn blok motorja je bil isti. zna bit frka z dobavo odmicne gredi, ker moja nj bi se cakala skor 2 mesca.... sam zj je itak sele februar tko da nau taka panika cakat...pa pocas stevc odklop da nebos nafuru enih km pa ti je ziv bog nebo vec kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!