Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Jst se 1 al 2 poznam da jima je zaribala..sam tm nek pr 10-15kkm. servisno so men takt prefotokopiral pa na deltateam poslal, da garancijo odobrijo pa baje so komplicirala. stroska 1100eu, menju je pa vse, razn blok motorja je bil isti. zna bit frka z dobavo odmicne gredi, ker moja nj bi se cakala skor 2 mesca.... sam zj je itak sele februar tko da nau taka panika cakat...pa pocas stevc odklop da nebos nafuru enih km pa ti je ziv bog nebo vec kupu.

Ah sej jo rasfukaš pa gre za male pare :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je...razbita za 800 gre takoj :) Ce bi pa celo za 2000 prodaju, je pa še dons neb prodal :)

Škode pa zihr več kt 1200 :D (original deli se razume :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se 1 al 2 poznam da jima je zaribala..sam tm nek pr 10-15kkm. servisno so men takt prefotokopiral pa na deltateam poslal, da garancijo odobrijo pa baje so komplicirala. stroska 1100eu, menju je pa vse, razn blok motorja je bil isti. zna bit frka z dobavo odmicne gredi, ker moja nj bi se cakala skor 2 mesca.... sam zj je itak sele februar tko da nau taka panika cakat...pa pocas stevc odklop da nebos nafuru enih km pa ti je ziv bog nebo vec kupu.

Vsi deli so bli na zalogi tk da so že naročil. Če nebo pršlo nč vmes jih pričakujm do septembra (nameravam takrat zamenat motor) čez 50.000 :whistle: Ko se bo pa prodajal bo pa kilometrina po dogovoru! :lol:

Ko sm mel 21000km sm dubu v moto štacuni ponudbo 2700€ za menjavo za drug motor.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je...razbita za 800 gre takoj :)Ce bi pa celo za 2000 prodaju, je pa še dons neb prodal :)

Škode pa zihr več kt 1200 :D (original deli se razume :))

Valda da ne, če sm jo jest za tolk pa je bla cela, le par praskic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yourfriend, no toj poj super...

Stevc izklaplat je jeba ja ce se sam peljes :) Čez naselja sem vedno v 6 dal pa na 4k obratov vozil...50km/h :)

Hja no...Glej da se neboš motorja naveličal pa bedarije počel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yourfriend, no toj poj super...

Stevc izklaplat je jeba ja ce se sam peljes :) Čez naselja sem vedno v 6 dal pa na 4k obratov vozil...50km/h :)

Hja no...Glej da se neboš motorja naveličal pa bedarije počel :)

Ma bi jst že zdej motor zamenu sam če grem zdele delat a2 morm odvozt 22ur tk da raj počakam do septembra. Če bo taka nuja zard kilometrov se lohk slučajno zgodi da mi "nekdo" razbije števc in grem uporabt kasko da dobim novga. :whistle:

Jst bedarije počel bol teško. Se je treba še dost naučit. Letos bo velik obiskov marofa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bi jst že zdej motor zamenu sam če grem zdele delat a2 morm odvozt 22ur tk da raj počakam do septembra. Če bo taka nuja zard kilometrov se lohk slučajno zgodi da mi "nekdo" razbije števc in grem uporabt kasko da dobim novga. :whistle:

Jst bedarije počel bol teško. Se je treba še dost naučit. Letos bo velik obiskov marofa!

Glih šiht sm zgubu, če rabš kašnga inštruktorja, kr povej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bi jst že zdej motor zamenu sam če grem zdele delat a2 morm odvozt 22ur tk da raj počakam do septembra. Če bo taka nuja zard kilometrov se lohk slučajno zgodi da mi "nekdo" razbije števc in grem uporabt kasko da dobim novga. :whistle:

Jst bedarije počel bol teško. Se je treba še dost naučit. Letos bo velik obiskov marofa!

ko greš pa če še boš mel koga polek povej pa se z veseljom pridružimo tudi mi :D

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko greš pa če še boš mel koga polek povej pa se z veseljom pridružimo tudi mi :D

Zdej čakam na cirka 20°C Da bom lahko šol. En dan prej si morm vzet čs da zamenam vse plastike 2-3h. Drgač pa ko bom nameravu it bom itk tle na forumu sporoču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm šol še zadnji del opreme kupt (hrbteničnik) tk da sm zdej finito.

No uglavnem sm se pol še pozanimu kok bi mi cenl motor če bi mel cirka 50.000km pa da je mašina komplet poštimana pr 30Kkm, so rekl da mi dajo 2000€. Čist poštena cena!

DrAo a si mel pol dans servis? (sm se pozanimu :whistle: )

Kok si dl?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm šol še zadnji del opreme kupt (hrbteničnik) tk da sm zdej finito.

No uglavnem sm se pol še pozanimu kok bi mi cenl motor če bi mel cirka 50.000km pa da je mašina komplet poštimana pr 30Kkm, so rekl da mi dajo 2000€. Čist poštena cena!

DrAo a si mel pol dans servis? (sm se pozanimu :whistle: )

Kok si dl?

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Yo banda smile.gif

Ma kdo kšne crash-pade na teli yamahci?

Jst razmišlam da si bi jih dl gor sam mi je smotan k so tisti prevrtani v plastiko pol ti pa po možnosti ob padcu še zlom plastiko.

Zdej se z enim iz foruma menm če je možno da bi naredu.

Če bi blo na tem mestu a bi vseen dobr zaščitl?

post-23467-0-54532700-1300987969_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst razmišlam da si bi jih dl gor sam mi je smotan k so tisti prevrtani v plastiko pol ti pa po možnosti ob padcu še zlom plastiko.

Zdej se z enim iz foruma menm če je možno da bi naredu.

Če bi blo na tem mestu a bi vseen dobr zaščitl?

HyperJacku reč, on bi znau kei uštimat.

Sicer pa...konkretno iz primera ti povedam, da so meni crash padi za 170€ vtrgali okvir :) no vsaj na eni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bova z yourfriend11 nekaj ustvarla, le počas :), sicer ste se pa hitr spomlni na to :D, sezona je že tuki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praktično bom to skopiral...če bo še kakšen interesent, naj pove. Bunke genau iste, nosilci CNC lasersko rezani, malo lepše oblike i to je to :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tut že od dostih slišou da jim je zarat crash padov over zvil itd :S

Ne slabe reklame Hyperju delat! :P hec.

Mah lej čist odvisno kako padeš... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne slabe reklame Hyperju delat! :P hec.

Mah lej čist odvisno kako padeš... :whistle:

Mah kakšna slaba reklama :D, vsak se sam odloči, jaz pa ja prav nobenega ne silim, da si jih gor navijači. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kakšna slaba reklama :D, vsak se sam odloči, jaz pa ja prav nobenega ne silim, da si jih gor navijači. :)

Super zgleda biggrin.gif mene kar štej zraven za nakup ko bodo končani. smile.gif Rabim ker je sestra nabavla tale moped in ni 2x za rečt, da ji bo po tleh padu na mestu, ker je med manjšimi, tako da pride lih s prsti na tla smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js mam crash pade, pač original naročene pr delta teamu. Crash padi so itak pršraufani na nosilc samo z 1 vjakom, ta je pa narjen tko da če je prevelika sila da ga utrga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam crash pade, pač original naročene pr delta teamu. Crash padi so itak pršraufani na nosilc samo z 1 vjakom, ta je pa narjen tko da če je prevelika sila da ga utrga :)

Nima ti kaj stran trgat crash padov!, zakaj pa so po tvoji logiki sploh gor? ;).

Če ti jih odtrga ko padeš potem je isto kot da jih ni gor.

Pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima ti kaj stran trgat crash padov!, zakaj pa so po tvoji logiki sploh gor? ;).

Če ti jih odtrga ko padeš potem je isto kot da jih ni gor.

Pa lep pozdrav!

No po moji logiki so crash padi za padce pri manjših hitrostih. Če pa padeš pri veliki hitrosti pa ti tako noben crash pad ne pomaga, le še bolj bi najbrž drsel motor. Tam pa boljše, da se zlomijo, pa še okvirja ne zvija, kot so nekateri pisali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko je kot si reku pr velikih hitrostih je cist usen a so gor al ne( oz tut pr manjsih hitrostih ce grdo pades)

drgac pa crsh pad je zlo koristen pri zdrsu ko ni nobinih ovir, čim maš pa kakšen robnik je pa ze jeba:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!