Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

tko je kot si reku pr velikih hitrostih je cist usen a so gor al ne( oz tut pr manjsih hitrostih ce grdo pades)

drgac pa crsh pad je zlo koristen pri zdrsu ko ni nobinih ovir, čim maš pa kakšen robnik je pa ze jeba:S

točno tko sm mislu =)

pa še neki me zanima, zdej bom meu kmal 12 000 km pa me zanima če je pol najbol d kr u eliso pelm k k primcu nkol več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko sm mislu =)

pa še neki me zanima, zdej bom meu kmal 12 000 km pa me zanima če je pol najbol d kr u eliso pelm k k primcu nkol več :D

zakaj ne primcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej

mene bi pa po dolgem cajtu spet zanimalo če bi se splacalo ta noslic za tablco nabavit:

http://www.cmcbikes....r125-08-09.html

In pa ce je homologiran ker sm slišau da ti lahk policaji komplicirajo če si ga sam nardiš.

lp

Zdej če se ti splača naročvt iz UK nevem. Zračuni si kok je to v € + poštnina. Pr šternu ga maš za 60-70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne primcu?

k primcu pa zato ne k s strankami neznajo delat, pa k šraufajo ti ceu motor zasvinjajo usaj men so, pa 4 dni so mi gume menal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k primcu pa zato ne k s strankami neznajo delat, pa k šraufajo ti ceu motor zasvinjajo usaj men so, pa 4 dni so mi gume menal :D

RES JE, takoj za šternom je na moji črni listi mehankarjov. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RES JE, takoj za šternom je na moji črni listi mehankarjov. :fredy:

pol najbolš da kr v eliso pelm :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol najbolš da kr v eliso pelm :D ?

Jap, poznam enega serviserja iz elise, in moram rečt da obvlada zadeve in pomoje ti bojo zrihtali tako kot je treba. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uceri meu motor na servisu pr primcu in nism mogu vrjet kko so lpo delal tut ful bli prjazni pol nakonc mi se spucu ceu motor tko da nwm al jim je zacel strank zmenkvt al pa so nekje zasledil da jih pluvamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uceri meu motor na servisu pr primcu in nism mogu vrjet kko so lpo delal tut ful bli prjazni pol nakonc mi se spucu ceu motor tko da nwm al jim je zacel strank zmenkvt al pa so nekje zasledil da jih pluvamo

Itq ti morjo po vsakem servisu spucat motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uceri meu motor na servisu pr primcu in nism mogu vrjet kko so lpo delal tut ful bli prjazni pol nakonc mi se spucu ceu motor tko da nwm al jim je zacel strank zmenkvt al pa so nekje zasledil da jih pluvamo

men so pa vceri dal nadomestni motor. Skuter125ccm. :naughty:

Spet neki narobe. Al niso oni kej takrat dobr nrdil al so pa kej spregledal. Se mi hladilna meša z oljem. Garancija prov pride!

Upam da dobim dans nazaj motor kr mi ni do furanja tega skuterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so pa vceri dal nadomestni motor. Skuter125ccm. :naughty:

Spet neki narobe. Al niso oni kej takrat dobr nrdil al so pa kej spregledal. Se mi hladilna meša z oljem. Garancija prov pride!

Upam da dobim dans nazaj motor kr mi ni do furanja tega skuterja.

Dihtunga na glavi prebita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno.

Zard česa lohka do tega pride?

Uf več razlogov. Prevelka temperatura, slab material, zvita površina, pretanka dihtunga....^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje! mene pa zanima če je meu med vami kdo takle problem, prejšno nedelo se vračam z morja nakar mi motor začne cukat in crkvt, k da bi na hlape vozu sam fora je da je blo benza več kot dovolj!se ustavm in mi začne svett lučka na armaturki da je neki narobe z mašino(takt še nism vedu kaj lučka pomen). motor ugasnm pržgem lučka še kr svet še enkrt ugasnm in tuhtam kwa bi lohk blo, motor mam ugasnn par minut, ga pržgem in vidi ti čudo, lučka je ugasnla jz se pa prpelm do lublane sicr z zmerno brzino in brez tišanja ampak se prpelm ! takoj nasledn dan kličm v eliso kjer sm tut naredu pru servis in še isti dan prpelm motor ke, valda serviser ni meu pojma kaj bi lohk blo ker motor je delou normalno, sam pač reku sm nj ga pregledajo ker da se to zgodi pol nekje more bit problem! in res motor zadržijo in mi nasledn dan javjo da je šla tuljava! okej mine 5dni da dobijo tuljavo mi jo zamenajo in učerej grem po motor! se pelm dam in men motor dela slabš kt pa tkt k sm ga pelou ke, prvih par kilometrou dela lpo no pol pa rata ceu hudič, motor mi v 1 in 2 prestavi dela normalno v 3 ali 4 prestavi na cca 6.000obratou pa začne cukat in crkvt! glede na to da serviser že prvič ni vedu kje je napak in da tut zj ne wem če bo vedu (glede na to da je napako k jo je kao odrkril tut opravu), me zanima če je kdo na tem forumu naletu na isto napako in če mi zaupa kaj ga daje!

hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si zvedu kej novga? Zdej čist istega primera nism mel. Men ni nč cukal. Zgublju je moč proti 8.000rpm in enkrat odenkrat crknu. Začela je goret lučka ampak pol je nahala ko sm ga spet užgal. Je pa šla skor komplet mašina po gobe. So pa nasrečo poštimal pod garancijo tk da zdej dela ko urca. Tok, tok, tok.

Ti oddaja kšne čudne zvoke iz mašine? Maš še pod garancijo?

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam izredno ohranjeno Yamaho YZF R-125.motor je resnično kot iz trgovine.vsi servisi do sedaj so bili delani redno.motor ima obe popolnoma novi gumi.na platiščih ima svetlobne trakove.potrjena servisna knjiga.od motorja imam vso dokumentacijo original račun iz trgovine,servisno knjigo,homologacijo,navodila za vzdrzevanje .pred vožnjo VEDNO segret na delovno temperaturo.vožen je bil samo v lepem vremenu, kar se vidi po ohranjenosti.popolnoma v originalnem stanju, edino nosilec tablice je drug, zraven dodam originalnega.skratka motor je maksimalno ohranjen in očuvan,ter pripravljen na sezono.registriran je še do junija.tehnični pregled velja do 6/2013.registracijo pustim.cena 2800€.

040-973-619

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nč še nism zvedu, ker so mel zaprt in morm zj u tork pelat če se bom sploh do ke lohk prpelou =/!ja ja k sreč je še use pod garancijo =)takoj k zvem kaj je blo vm javm ! aha skor pozabu, kok oktanskega pa vi kej tankate ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

ma nč še nism zvedu, ker so mel zaprt in morm zj u tork pelat če se bom sploh do ke lohk prpelou =/!ja ja k sreč je še use pod garancijo =)takoj k zvem kaj je blo vm javm ! aha skor pozabu, kok oktanskega pa vi kej tankate ?

dej pjt gremo na turo stajrc =) hehe...as ze dubu iz servisa

svetlik :rolleyes: od mureve frend un, sej ves hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

dej pjt gremo na turo stajrc =) hehe...as ze dubu iz servisa

svetlik :rolleyes: od mureve frend un, sej ves hehe

aja pa 95 k je cenej =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nism, jutr ga pelm. sm pa spumpu vn 95ko pa dau not 100 se pelu in vidi čudo, ni cuku! tko da ja jutr ga pelm, da ga prklopjo pa vidjo kwa oz. če ga sploh kej daje oz bolje rečeno, če bojo sploh kej vidl. res nimam želje čez 1tedn ustt nek u pički matrni k mi motor nau več delou! ja ja vem ker si, sj sm zmejn z morevo da prec k mi popravjo pičimo na morčija =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nism, jutr ga pelm. sm pa spumpu vn 95ko pa dau not 100 se pelu in vidi čudo, ni cuku! tko da ja jutr ga pelm, da ga prklopjo pa vidjo kwa oz. če ga sploh kej daje oz bolje rečeno, če bojo sploh kej vidl. res nimam želje čez 1tedn ustt nek u pički matrni k mi motor nau več delou! ja ja vem ker si, sj sm zmejn z morevo da prec k mi popravjo pičimo na morčija =)

Jst skos tankam 95 in nč ne cuka. Tud ko sm tanku 100 nism čutu razlike. To se je teb najbrž sam spomnu da bo delu do servisa. Pol ti bo pa spet crknu :D

Kok maš prevoženih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!