Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

ja sj logike da bi zj zard več oktanou delou bolš ni, ampak jz mam tako srečo da zj dela, vrjetn bo pa tko, da bom pelu na servis bo delu ga bom pelu dam bo pa spet crknu =D eee jbg dok je u garanciji nej najdejo napako pa je to, to =D mam pa ene 2.300km prevoženih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

ma nism, jutr ga pelm. sm pa spumpu vn 95ko pa dau not 100 se pelu in vidi čudo, ni cuku! tko da ja jutr ga pelm, da ga prklopjo pa vidjo kwa oz. če ga sploh kej daje oz bolje rečeno, če bojo sploh kej vidl. res nimam želje čez 1tedn ustt nek u pički matrni k mi motor nau več delou! ja ja vem ker si, sj sm zmejn z morevo da prec k mi popravjo pičimo na morčija =)

haha sej moj je tud na servisu...dubim ta tedn pomoje =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj logike da bi zj zard več oktanou delou bolš ni, ampak jz mam tako srečo da zj dela, vrjetn bo pa tko, da bom pelu na servis bo delu ga bom pelu dam bo pa spet crknu =D eee jbg dok je u garanciji nej najdejo napako pa je to, to =D mam pa ene 2.300km prevoženih.

uh čist preveč prevoženih. :D

Jst sm dans obrnu čez 34000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vse dela normalno? :D

Jah zaenkrat mam 4000km z novo mašino in dela super TOK TOK TOK

Edin vodno pumpo so mi mogl zamenat enkrat umes.

Ej kewo dobiš en zs glede gum kr mi ni nč jasn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zaenkrat mam 4000km z novo mašino in dela super TOK TOK TOK

Edin vodno pumpo so mi mogl zamenat enkrat umes.

Ej kewo dobiš en zs glede gum kr mi ni nč jasn.

No, to sm mislu :rolleyes:

ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr, jz mam motor šele od lani novembra =)pa zle se umes full nism vozu ker mi je nagaju!no kokr kol, motor je biu učer na servisu, pokazal ni nobene napake tko da so mi zamenal svečko in zj ni druge k da se vozm dok spet ne crkne =D!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr, jz mam motor šele od lani novembra =)pa zle se umes full nism vozu ker mi je nagaju!no kokr kol, motor je biu učer na servisu, pokazal ni nobene napake tko da so mi zamenal svečko in zj ni druge k da se vozm dok spet ne crkne =D!

men ej pa učer cuku k nevem kva. Sm bil že čist prestrašen da sm spet zjebal mašino. Do servisa se mi je ene 5x ugasnu pa pol komi vžgal. Nikakor ni hotlo pokazat kontakta na displaju. No pol se prpelem do servisa in se spomnem da mi je začel cukat ko sm zapelu čez ležečga in tk mal za foro pogledam akomulator in vidm da se mi je ena stran odklopla. :headbang: No pol so mi pa dal en šravf pa smo zašravfal nazaj. Zgublu čs za brezveze :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erm...k je motor zalaufan bi mogu tut brez akumolatorja normaln delat...saj men je :whistle: še brez akumolatorja sm ga vžgal :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erm...k je motor zalaufan bi mogu tut brez akumolatorja normaln delat...saj men je :whistle: še brez akumolatorja sm ga vžgal :boobies:

Men ni. Mogoče če bi sprobu ga porint. Sam pol bi mi že med vožnjo se pržgal nazaj ko sm poskušu pa ni hotu.

Tist minus si pa porin kamor hočeš!!!

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga dans mi motor spet crknu in ni hotu niti zaverglat, ni ostal druzga k da ga nalužim in pelm na servis. in lej ti lej najde se napaka zakwa je cuku, huh če b mi kdo reku ne vem če bi mu vrjeu, uglaunm zard vibracij mi je med vožnjo zasiln izklop preklaplal in je zto ugašou, nč smo zadevo odklopl naročil novo in že sm se pelu dam, brez kakršnihkoli problemou =)! tko da zj bom lohk pa končno začeu nabirat kilometre v letošnjem poletnem delu sezone =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga dans mi motor spet crknu in ni hotu niti zaverglat, ni ostal druzga k da ga nalužim in pelm na servis. in lej ti lej najde se napaka zakwa je cuku, huh če b mi kdo reku ne vem če bi mu vrjeu, uglaunm zard vibracij mi je med vožnjo zasiln izklop preklaplal in je zto ugašou, nč smo zadevo odklopl naročil novo in že sm se pelu dam, brez kakršnihkoli problemou =)! tko da zj bom lohk pa končno začeu nabirat kilometre v letošnjem poletnem delu sezone =P

no sam da so ti poštimal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem srečal belo yamaho s črnim feltnam, tip živi nekje na škofljici, ali je kdo od tuki?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ma se kdo od vs probleme z spegli pr yzf ker men se kjer je taka bolj zjebana cesta ( napr logaška ravnina tist k pozna) se mi desn spegu kr zapera. Pa je do konca zategnen tok da ga ne morm ne bl zategnt ne odtegnt. Na sreco mam motor u garanciji se tko da ga grem jutr zamenat sam me pa tko informativno zanima kwa bi lohk blo narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma se kdo od vs probleme z spegli pr yzf ker men se kjer je taka bolj zjebana cesta ( napr logaška ravnina tist k pozna) se mi desn spegu kr zapera. Pa je do konca zategnen tok da ga ne morm ne bl zategnt ne odtegnt. Na sreco mam motor u garanciji se tko da ga grem jutr zamenat sam me pa tko informativno zanima kwa bi lohk blo narobe

so tud men menal špegu. Desnga. Mogoče se zjebe kej kšn navoj notr. Kokr kol so ga zategnil ga je že mal hitrejša vožnja počas zapirala sploh pa tista zrukana cesta pred logatcom. Tm je pa sam zaprl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če menjaš avspuh moraš potem kaj nastavljati? kot npr. pri 2T mašinah? :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če menjaš avspuh moraš potem kaj nastavljati? kot npr. pri 2T mašinah? :huh: :huh:

Nič, ti sam prešravfi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tud men menal špegu. Desnga. Mogoče se zjebe kej kšn navoj notr. Kokr kol so ga zategnil ga je že mal hitrejša vožnja počas zapirala sploh pa tista zrukana cesta pred logatcom. Tm je pa sam zaprl

evo men isto desnga pa tko k ti pravs do konca zategnen se mi je po logaski se zmer premikou :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r125kar-ji Je kšn tle k bi šol ta vikend na furco. Destinacija primorska. Postank črni kal za ene 30min (treniram) pa novo gumo morm ulavfat. Pupi bi šol ti?

so ti zamenal pod garancijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r125kar-ji Je kšn tle k bi šol ta vikend na furco. Destinacija primorska. Postank črni kal za ene 30min (treniram) pa novo gumo morm ulavfat. Pupi bi šol ti?

so ti zamenal pod garancijo?

.) Nasvet kot motorist motoristu: pejt na Novi marof trenirat, da neboš drugih ogrožov, pa mal bolj se presed... sm te zanč na ridah mal gledu :D Črn kal, je pa ena najbolj nevarnih cest...sploh če ti kej spodleti na ovinku pod kafičem! Za vikend je pa še polcaju pa provid ko dreka!

mal premisl, da ti nav žov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Nasvet kot motorist motoristu: pejt na Novi marof trenirat, da neboš drugih ogrožov, pa mal bolj se presed... sm te zanč na ridah mal gledu :D Črn kal, je pa ena najbolj nevarnih cest...sploh če ti kej spodleti na ovinku pod kafičem! Za vikend je pa še polcaju pa provid ko dreka!

mal premisl, da ti nav žov :hmm:

hvala za opozorilo! :worship:

haha tist na ridah sm šol mal iz zajebancije gor dol kr se po ridah nism že res dolg furu gor pa dol. Sam mim fočk naprej prot morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Nasvet kot motorist motoristu: pejt na Novi marof trenirat, da neboš drugih ogrožov, pa mal bolj se presed... sm te zanč na ridah mal gledu :DČrn kal, je pa ena najbolj nevarnih cest...sploh če ti kej spodleti na ovinku pod kafičem! Za vikend je pa še polcaju pa provid ko dreka!

mal premisl, da ti nav žov :hmm:

črn kal je čist kul ;)

a bejž bejž....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend so mi pod garancijo zrihtal ja:P

drgac pa donz se pelem proti postojni in na pou poti( Grčarevc) ugotivim da sploh nimam izpita pa prometne sabo :S

a so koga ze kdaj tko ustavl pa kwa je blo? kej kazni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!