Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

yourfriend so mi pod garancijo zrihtal ja:P

drgac pa donz se pelem proti postojni in na pou poti( Grčarevc) ugotivim da sploh nimam izpita pa prometne sabo :S

a so koga ze kdaj tko ustavl pa kwa je blo? kej kazni?

Neki more bit sigurno kazni! Drgač sm pa isto zanč na OMW-ju v Postojni opazu da nimam s sabo prometne in ne izpita. Sam jebeš, do portoroža smo šli še useen obrnit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vazno je da "imas" dokumente pa ceprav jih pozabis doma! saj policaji to lahko takoj preverijo!

Pogoj je sam da se lepo obnasas, kajti nepozabit "lepa beseda lepo mesto najde" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend so mi pod garancijo zrihtal ja:P

drgac pa donz se pelem proti postojni in na pou poti( Grčarevc) ugotivim da sploh nimam izpita pa prometne sabo :S

a so koga ze kdaj tko ustavl pa kwa je blo? kej kazni?

40€ za en dokument, če mi je policistka prav rekla. ( zdej po mojem dobiš 40€ za oboje skupaj, če nimaš obeh s seboj )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend so mi pod garancijo zrihtal ja:P

drgac pa donz se pelem proti postojni in na pou poti( Grčarevc) ugotivim da sploh nimam izpita pa prometne sabo :S

a so koga ze kdaj tko ustavl pa kwa je blo? kej kazni?

jas sem zadnič dobil 40e. zaradi dokumentov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ena naumesna ampak men se je s tole yamahco fenomenalno vozit :P je pa res da sm počena na motorje šele prbližn en let, tko da še naberam use informacje in se "izobražujem" o vsm tem xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena naumesna ampak men se je s tole yamahco fenomenalno vozit :P je pa res da sm počena na motorje šele prbližn en let, tko da še naberam use informacje in se "izobražujem" o vsm tem xD

za izkušne naberat je lušna zelo za kej več ji pa še moči manka na žalost je še zmer sam 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena naumesna ampak men se je s tole yamahco fenomenalno vozit :P je pa res da sm počena na motorje šele prbližn en let, tko da še naberam use informacje in se "izobražujem" o vsm tem xD

:OK: lepo da priznaš, tut men je bla čist všeč, ko sm jo mev :D je pa motor, s katerim se lahk naučiš vse za vnaprej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupi13 in kewo hvalaa :D bi se kr strinjala..sicer kdaj bom js začela vozit je reeees veliko uprašanje ampak upam da nbo tok zloo douh trajal.. men je tole za začetek res supr pa še taka lepasta je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupi13 in kewo hvalaa :D bi se kr strinjala..sicer kdaj bom js začela vozit je reeees veliko uprašanje ampak upam da nbo tok zloo douh trajal.. men je tole za začetek res supr pa še taka lepasta je :P

je mogoče tvoja rdeča z leotom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

je mogoče tvoja rdeča z leotom?

brzi a bos ti to kej prodaju hmal?

nekje sm zasledu ksne pou leta nazaj da bos prodaju letos =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brzi a bos ti to kej prodaju hmal?

nekje sm zasledu ksne pou leta nazaj da bos prodaju letos =)

prot koncu sezone. Tm september nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će maš rdečo yzf z leovinceom. Bo vredu prevod? :D

ja sej to sm dojela drgač.. ampak.. mogoče sm js mal premal poudarla.. napisala sm, da uprašanje je, kdaj bom js vozila.. kar pomen, da js NE vozm in vrjetn nimam motorja xD s tako yamahco se vozm s frendom sam je pa tista črne farbe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to sm dojela drgač.. ampak.. mogoče sm js mal premal poudarla.. napisala sm, da uprašanje je, kdaj bom js vozila.. kar pomen, da js NE vozm in vrjetn nimam motorja xD s tako yamahco se vozm s frendom sam je pa tista črne farbe :D

aha. Sm mal narobe sklepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

počitnce so tu! vreme je idealno za vožnje. tko da bi blo dobr če bi se nas nekej zbral im bi se šli mal po pisti zapelat... Raceland ali pa novi marof....dober bi blo že prihodnji teden..cena med 25-27evri, če se ne motim. da se mal sprostimo in naužijemo adrenalina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni nazaj sm motor uprau z vodo pa je pol normaln zalaufu. K sm ga pa dons hotu zalaufat se je sam štartr slišal motor pa ni dau nč od sebe, probu sm tu na porivaje zalaufat pa nč. Motor je 2008 in sam 3800 km, olje pa oljni filter sta bla zamenjana marca.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni nazaj sm motor uprau z vodo pa je pol normaln zalaufu. K sm ga pa dons hotu zalaufat se je sam štartr slišal motor pa ni dau nč od sebe, probu sm tu na porivaje zalaufat pa nč. Motor je 2008 in sam 3800 km, olje pa oljni filter sta bla zamenjana marca.

hvala za odgovore

si pral z vapom? jst sm ga enkrat tko pral in mi pol nasledn dan ni vžgal. Na porivanje tud ni hotu takoj. Ampak pol ko sm še enkrat probu je vžgal. Poglej svečko

aja pa čist tk eno neumesno vprašanje. Kako ti rata narest sam 3800km v treh letih?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pral z vapom? jst sm ga enkrat tko pral in mi pol nasledn dan ni vžgal. Na porivanje tud ni hotu takoj. Ampak pol ko sm še enkrat probu je vžgal. Poglej svečko

aja pa čist tk eno neumesno vprašanje. Kako ti rata narest sam 3800km v treh letih?

Najbrž ima za po kruh do trgovine, potem pa prec domov. :D :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ti je voda prišla v svečko tak, da sam spihi s kompresorjem

Popravljeno . Popravil ironbeeper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ti je voda prišla v svečko tak, da sam spihi s kompresorjem

lej jst sm kupu ta morot letos marca od tipa k je z njim naredu 800km zato ker ni nikol naredu izpita...

drgač sm ga pa prau iz navadnn cevjo za vrt zalivat bl od daleč. svečka je kull mi je dal pa na servisu idejo da nej razdrem celotni bencinsko pumpo pa spiham use vn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorja prosim da pobriše to temo saj bi lahko vprašal tukaj:

http://www.motosvet.com/tabla/topic/24347-yamaha-yzf-r125/page__st__5160

Vse druge člane motosveta pa prosim, da nehaj hraniti trolle s tem, da jim resno odgovarjajo na vprašanja saj s tem podžigate odpiranje novih tem, ki smetijo motosvet. Če se bo to nadaljevalo bo forum zgledal nekako takole:

Rabim pomoč?

Pomoč, motor je ugasnil!!!!!!!!!!!!111111111

Omg, ne znam vžgati motorja, help pls!!!111

itd... :sleep2:

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Prejšno sezono sem kupil novo yamaho yzf 125r predvsem zaradi izgleda :) ... najprej mi je moč motorja zadostovala, začetek te sezone pa se mi je pojavila želja po več moči... prosil bi vas za nasvete kako pridobiti čimveč moči na ispraven način :)...in zanima me kakšna bi bila končna hitrost motorja z vsemi dodatki... vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore! POZZ. klemen :)post-33835-0-03151300-1310028121_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!